szymi Opublikowano 23 Lutego 2010 Opublikowano 23 Lutego 2010 Witam,ma pytanko końcem roku kupiłem shimano GTM3000 w dobrym stanie kreci i wszystko ok,ale jedna myśl mi nie daje życ bo w rolce niema łożyska,ale jest obrotowa,i czy łowiac na plecionke(co bardzo lubię) tak max o,13 ,czy jej nie(przetrę)czy jednak zostać przy żyłce .?????
piterek Opublikowano 23 Lutego 2010 Opublikowano 23 Lutego 2010 Czesc,zmienilem swoj poprzedni wpis,sprawdzilem i rzeczywiscie.Czarny gtm nie ma lozyska w rolce images/smiley_icons/icon_redface.gif .Pozoztaje cieszyc sie zakupem lowic,i szukac znajomego tokarza <_< .Co by pocieszyc,rolka w gtm wyglada solidniej niz w dzisiejszych tanich egzemplarzach .Pozdrawiam
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się