Włóczykij Opublikowano 24 Lutego 2010 Opublikowano 24 Lutego 2010 Trafiłem właśnie na bardzo fajną stronę o fotografii, na której można znaleźć wiele cennych wskazówek na temat kompozycji zdjęcia, oświetlenia itd... Dla sporej części są to sprawy oczywiste ale na pewno ktoś skorzysta Polecam Foto-Poradnik Pawła Dumy http://www.fotal.pl/
@slider@ Opublikowano 24 Lutego 2010 Opublikowano 24 Lutego 2010 Polecam:) http://www.modernphoto.pl/
remek Opublikowano 24 Lutego 2010 Opublikowano 24 Lutego 2010 Polecam:) http://www.modernphoto.pl/ Też dobra strona. Z polskich moja ulubiona. PozdrawiamRemek
Włóczykij Opublikowano 24 Lutego 2010 Autor Opublikowano 24 Lutego 2010 O to właśnie mi chodziło Linki do ciekawych stron o fotografii i do dobrych galerii
remek Opublikowano 24 Lutego 2010 Opublikowano 24 Lutego 2010 To jeszcze z mojej strony: - najczęściej przeze mnie odwiedzane - http://www.magnumphotos.com/- http://www.stevemccurry.com/ - dla mnie suuuper - mam jego kilka albumów i jak mam chwilę czasu chętnie do nich wracam- http://www.joakimeskildsen.com/ - świetny ostatni cykl zdjęć o Romach - Skagen- niekiedy podglądam bo ... można znaleźć fajnych autorów zdjęć - http://www.tpoty.com./2009/winners/gallerytpoty2009.html np. Akash PozdrawiamRemek
Miko Opublikowano 27 Lutego 2010 Opublikowano 27 Lutego 2010 http://www.cezarykorkosz.pl/ moja ulubiona i na dodatek w temacie przyrodniczym. Polecam zakładkę sowy
Włóczykij Opublikowano 2 Marca 2010 Autor Opublikowano 2 Marca 2010 Dziś przysiadłem sobie na dłużej do Modernphoto i udało mi się wyłuskać kilka ciekawych galerii: http://www.lesliealsheimer.com/index.html http://www.angelabaconkidwell.com/galleries.html http://www.thomaslekfeldt.com/portfolio.php http://www.mitchellkphotos.com/portfolios.html http://www.danfungdennis.com/images.htm
popper Opublikowano 2 Marca 2010 Opublikowano 2 Marca 2010 Sorki. Może jednak tego nie bedzie images/smiley_icons/icon_redface.gif
Włóczykij Opublikowano 3 Marca 2010 Autor Opublikowano 3 Marca 2010 Ciąg dalszy eksploracji Modernphoto: http://www.bethmoon.com/SavageGarden01.html http://www.mauritsgiesen.nl/momentami nudą wieje ale jest kilka ciekawych. http://www.katwest.com/gallery_detroit.htmlBardzo fajnie ujęte różne opuszczone miejsca. http://www.adampanczuk.pl/index.htmlPolski akcent, dobre reportaże. http://www.villefoto.com/book3.htmlBookIII i Book IV godne polecenia. http://www.claudioedinger.com/portfolio.htmlNieostrości z pierwszych kilku albumów szybko zaczynają nudzić ale reszta ciekawa. http://www.janefultonalt.com/Portfolio.cfm?nK=6654&nS=0Pierwsze dwa albumy genialne. http://www.maximishin.com/gallery.php?cat_id=8&action=im ages&lng=
@slider@ Opublikowano 7 Marca 2010 Opublikowano 7 Marca 2010 http://www.jerzywierzbicki.com/ Panowie może go znacie?Ten to chyba nawet czasem łowi i nawet doszły mnie słuchy że nawet testuje curado do mielenia piachu dla shimano. Polecam PozdrawiamSlider
@slider@ Opublikowano 8 Marca 2010 Opublikowano 8 Marca 2010 Strona warta polecenia jak ktoś lubi reportażówkę codzienną http://www.boston.com/bigpicture/
Włóczykij Opublikowano 19 Marca 2010 Autor Opublikowano 19 Marca 2010 http://1x.com/photos/member/5571/http://photo.net/photos/Andre%20Arment Widać że facet trochę posiedział w PS-ie ale efekty trzeba przyznać ze są imponujące.
lesiewicz Opublikowano 22 Marca 2010 Opublikowano 22 Marca 2010 Bardzo dobre portrety,hdr-y i niesamowite makro. http://foto.recenzja.pl/watek_pu5z3k_czyli_ocen_zdjecia_foto amatora-tp-17029/
patu Opublikowano 22 Marca 2010 Opublikowano 22 Marca 2010 Ukłony, i jeszcze raz ukłony dla tego pana...Super zdjęcia!!!
szpiegu Opublikowano 22 Marca 2010 Opublikowano 22 Marca 2010 znajome kostrzyńskie tereny i nie tylko tereny hahaha
Włóczykij Opublikowano 22 Marca 2010 Autor Opublikowano 22 Marca 2010 Zdjęcia makro nie z tej ziemi HDRy moim zdaniem w sporej części średnie.Portrety też w większości poprawne technicznie ale kadry nie powalają.Ale oczywiście i w pejzażach i portretach jest kilka perełek.
remek Opublikowano 27 Kwietnia 2010 Opublikowano 27 Kwietnia 2010 Znalazłem dwie bardzo dobre strony ze zdjęciami. Baaardzo dla mnie fajne. - http://www.rijasolo.com/- http://www.stellajohnson.com/
@slider@ Opublikowano 27 Kwietnia 2010 Opublikowano 27 Kwietnia 2010 Znalazłem dwie bardzo dobre strony ze zdjęciami. Baaardzo dla mnie fajne. - http://www.rijasolo.com/ Super fotografie! Jeśli chodzi o młodszych fotografów którzy zaczynają być rozpoznawani, mogę polecić Michała Łuczaka i Rafała Milacha. Michała poznałem przypadkowo, naprawdę super gość dla mnie. Warto zobaczyć ostatni projekt Rafała Milacha wraz z pomocą Michała Łuczaka pt Czarne morze betonu który został stworzony na Ukrainie. Zdjęcia wraz z photocastem dają niesamowitą atmosferę. Do końca kwietnia można zobaczyć wystawę Czarne morze betonu w yours gallery, naprawdę warto! http://michal-luczak.com/http://www.rafalmilach.com/ PozdrawiamSlider
@slider@ Opublikowano 28 Kwietnia 2010 Opublikowano 28 Kwietnia 2010 Chciałbym wam pokazać trochę inną formę przedstawienia zdjęć bardziej kreatywną jaką jest film zrobiony ze zdjęć, podkładu muzycznego i co najważniejsze narracji osób które są przedstawione na tych zdjęciach.Taki rodzaj pokazania fotografii jest nazywany Photocast'em za pomocą którego będziemy bardziej czuć atmosferę zawartą na zdjęciach poprzez dźwięk i obraz. Photocast ptThe Ninth Floor autorstwa Jessici Dimmock. Można stwierdzić że film jest drastyczny ze względu na to że pokazuje prawdziwe realia rodziny narkomanów z Nowego Yorku. Naprawdę polecam obejrzeć.http://www.mediastorm.org/0021.htm Polecam obejrzeć również inne photocasty z tej strony są prawdziwe z życia wzięte a zarazem piękne. http://www.mediastorm.org/ PozdrawiamSlider
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się