Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Trafiłem właśnie na bardzo fajną stronę o fotografii, na której można znaleźć wiele cennych wskazówek na temat kompozycji zdjęcia, oświetlenia itd...

 

Dla sporej części są to sprawy oczywiste ale na pewno ktoś skorzysta

Polecam Foto-Poradnik Pawła Dumy

 

http://www.fotal.pl/

 

 

 

 

 

Opublikowano

To jeszcze z mojej strony:

- najczęściej przeze mnie odwiedzane - http://www.magnumphotos.com/

- http://www.stevemccurry.com/ - dla mnie suuuper - mam jego kilka albumów i jak mam chwilę czasu chętnie do nich wracam

- http://www.joakimeskildsen.com/ - świetny ostatni cykl zdjęć o Romach - Skagen

- niekiedy podglądam bo ... można znaleźć fajnych autorów zdjęć - http://www.tpoty.com./2009/winners/gallerytpoty2009.html np. Akash

 

 

Pozdrawiam

Remek

Opublikowano

Ciąg dalszy eksploracji Modernphoto:

 

http://www.bethmoon.com/SavageGarden01.html

 

http://www.mauritsgiesen.nl/

momentami nudą wieje ale jest kilka ciekawych.

 

http://www.katwest.com/gallery_detroit.html

Bardzo fajnie ujęte różne opuszczone miejsca.

 

http://www.adampanczuk.pl/index.html

Polski akcent, dobre reportaże.

 

http://www.villefoto.com/book3.html

BookIII i Book IV godne polecenia.

 

http://www.claudioedinger.com/portfolio.html

Nieostrości z pierwszych kilku albumów szybko zaczynają nudzić ale reszta ciekawa.

 

http://www.janefultonalt.com/Portfolio.cfm?nK=6654&nS=0

Pierwsze dwa albumy genialne.

 

http://www.maximishin.com/gallery.php?cat_id=8&action=im ages&lng=

 

 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Zdjęcia makro nie z tej ziemi :huh:

HDRy moim zdaniem w sporej części średnie.

Portrety też w większości poprawne technicznie ale kadry nie powalają.

Ale oczywiście i w pejzażach i portretach jest kilka perełek.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Znalazłem dwie bardzo dobre strony ze zdjęciami. Baaardzo dla mnie fajne.

 

- http://www.rijasolo.com/

 

Super fotografie!

 

 

Jeśli chodzi o młodszych fotografów którzy zaczynają być rozpoznawani, mogę polecić Michała Łuczaka i Rafała Milacha. Michała poznałem przypadkowo, naprawdę super gość dla mnie.

 

Warto zobaczyć ostatni projekt Rafała Milacha wraz z pomocą Michała Łuczaka pt Czarne morze betonu który został stworzony na Ukrainie. Zdjęcia wraz z photocastem dają niesamowitą atmosferę.

 

Do końca kwietnia można zobaczyć wystawę Czarne morze betonu w yours gallery, naprawdę warto!

 

 

http://michal-luczak.com/

http://www.rafalmilach.com/

 

Pozdrawiam

Slider

Opublikowano

Chciałbym wam pokazać trochę inną formę przedstawienia zdjęć bardziej kreatywną jaką jest film zrobiony ze zdjęć, podkładu muzycznego i co najważniejsze narracji osób które są przedstawione na tych zdjęciach.Taki rodzaj pokazania fotografii jest nazywany Photocast'em za pomocą którego będziemy bardziej czuć atmosferę zawartą na zdjęciach poprzez dźwięk i obraz.

 

Photocast ptThe Ninth Floor autorstwa Jessici Dimmock. Można stwierdzić że film jest drastyczny ze względu na to że pokazuje prawdziwe realia rodziny narkomanów z Nowego Yorku. Naprawdę polecam obejrzeć.

http://www.mediastorm.org/0021.htm

 

Polecam obejrzeć również inne photocasty z tej strony są prawdziwe z życia wzięte a zarazem piękne.

 

http://www.mediastorm.org/

 

 

Pozdrawiam

Slider

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...