remek Opublikowano 26 Lutego 2010 Opublikowano 26 Lutego 2010 Drodzy Forumowicze,Niniejszym chciałbym Was zaprosić na niewątpliwą gratkę zarówno dla miłośników fotografii, jak i dla tych, którzy uwielbiają Wisłę oraz jej charakterystyczny klimat, przyrodę. W dniu wczorajszym miałem okazję zapoznania się ze zdjęciami Roberta Dróżdża (również naszego forumowicza) - http://www.robertdrozdz.pl/, który od wielu lat współpracuje z czasopismem National Geographics prezentując na jego łamach zdjęcia przyrodnicze. Robert kilka ostatnich lat swego życia poświęcił na fotografowanie Wisły. Można powiedzieć, że żył nad Wisłą fotografując tam unikalną, niekiedy nie zauważaną przez nas wiślaną florę i faunę. Nie ukrywam, że zdjęcia oddają wszystko co piękne w tej rzece. Tytułem wstępu i czyniąc swego rodzaju zapowiedź chciałbym Was poinformować, że 13.03.2010 (sobota) w godzinach wieczornych (18-90.00) Robert wraz z naszym portalem zapraszamy wszystkich miłośników Wisły na pokaz zdjęć, historii - Wisła tętniąca życiem. Termin jak pewnie się domyślacie związany jest z targami wędkarskimi. Szczegóły podam niebawem - wymagane znalezienie odpowiedniej lokalizacji i rezerwacja. Rezerwujcie czas, na prawdę warto zobaczyć te zdjęcia. Wisła w trzech wymiarach. PozdrawiamRemek
remek Opublikowano 26 Lutego 2010 Autor Opublikowano 26 Lutego 2010 I prośba ode mnie byście wpisywali się na listę bo chcę sprawdzić jakie jest zainteresowanie - generalnie jaki lokal wynająć. PozdrawiamRemek
argrabi Opublikowano 26 Lutego 2010 Opublikowano 26 Lutego 2010 Jak Wisła, to mnie zabraknąć nie powinno. Aczkolwiek uświadomiłem sobie, ze istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo imprezy rodzinnej.. Szit...Więc na razie duży znak zapytania
Włóczykij Opublikowano 26 Lutego 2010 Opublikowano 26 Lutego 2010 Jeśli termin się nie zmieni, ewentualnie zmieści się gdzieś między 11.03 a 15.03 to przyjdę na 100%
Friko Opublikowano 26 Lutego 2010 Opublikowano 26 Lutego 2010 13 marca to na szczęście sobota, więc tym razem kolizji z pracą być nie powinno wpisuję spotkanie do kalendarza i o ile jakiś fortepian albo inne kowadło na mnie nie spadnie to jestem Zapowiada sie fantastycznie!
remek Opublikowano 26 Lutego 2010 Autor Opublikowano 26 Lutego 2010 Friko, po tym co widziałem .... jestem pewien, że po kilku chwilach będziesz czuł, mimo pobytu w lokalu, Wisłę. Zdjęcia są na prawdę kosmiczne pod każdym względem. PozdrawiamRemek
Friko Opublikowano 26 Lutego 2010 Opublikowano 26 Lutego 2010 Już nie nakręcaj remek nie nakręcaj - jeszcze dwa tygodnie do spotkania muszę jakoś przeżyć i na ciśnienie uważać
wujek Opublikowano 26 Lutego 2010 Opublikowano 26 Lutego 2010 Jeśli termin nie ulegnie zmianie na dni robocze to postaramy się przyjść.MW
mifek Opublikowano 26 Lutego 2010 Opublikowano 26 Lutego 2010 na razie nie chcialbym zapeszac ale jest szansa ze i ja sie pojawie jak bede wiedzial coś wiecej to dam znac
remek Opublikowano 26 Lutego 2010 Autor Opublikowano 26 Lutego 2010 Jeśli termin nie ulegnie zmianie na dni robocze to postaramy się przyjść.MW Dla Ciebie Janek, miłośnika ornitologii, to będzie prawdziwa uczta - na jednym zdjęciu ... widziałem wczoraj aż trzy gatunki czapli I były tam tylko trzy czaple więc poprzeczka została podniesiona ekstremalnie wysoko.
wujek Opublikowano 26 Lutego 2010 Opublikowano 26 Lutego 2010 Baaardzo bym chciał przyjść nie tylko ze względu na ptaki, ale wogóle Wisłę bo to dla mnie cud natury, ale różnie to bywa. Dwóch czapli jestem pewien, siwej i białej, ale ciekawi mnie ta trzecia, stawiam na nadobną, ale może być złotawa, modronosa lub purpurowa choć ta ostatnia raczej nie wędruje Wisłą. W każdym razie wszystkie są rzadkością i na pewno ciekawostką ornitologiczną.pozdrawiamJ
Gumofilc Opublikowano 26 Lutego 2010 Opublikowano 26 Lutego 2010 Bede.Co do ptakow nad Wisla to pare razy widzialem czaple biale a takze czarne bociany.Wowczas nie mialem teleobiektywu i zdjec nie ma... Kilka razy widzialem przeplywajace kozły a raz...dzika. Tutaj winny byl zarowno brak sprzetu jak i umiejetnosci... Gumo
remek Opublikowano 26 Lutego 2010 Autor Opublikowano 26 Lutego 2010 Zapowiada się świetnie! Spróbuję jeszcze zaprosić dodatkowego gościa - też Wiślaka. PozdrawiamRemek
Trudny Opublikowano 27 Lutego 2010 Opublikowano 27 Lutego 2010 Witam,Jeżeli to będzie 13-go to wpadnę.Pozdrawiam,Marcin
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się