leslaw Opublikowano 26 Lutego 2010 Opublikowano 26 Lutego 2010 Jak pracuje taki rattlin w wersji plywajacej ?.Tego typu rattliny sa przewaznie jako tonace (Rapala Rattlin RNR, Salmo Zipper, i inne).Prosze o uwagi, czy Ktos mial przyjemnosc moze uzywac ?.Leslaw. http://www.basspro.com/webapp/wcs/stores/servlet/Product_101 51_-1_10001_20750_100005006_100000000_100005000?cm_ven=bazaa rvoice&cm_cat=RLP&cm_pla=20750&cm_ite=productnam e_link
Salmo_Salar Opublikowano 26 Lutego 2010 Opublikowano 26 Lutego 2010 http://www.jerkbait.pl/forum/index.php?t=msg&th=12724&am p;start=0& Pozdr. Salmo
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się