Sławek Opublikowano 27 Lutego 2010 Opublikowano 27 Lutego 2010 Jak w temacie. Ile jest wart cały komplet:1. Minolta X-370s2. Obiektyw minolty MD 35-70/3,5-4,83. Obiektyw vivitar 70-210/4,5-5,64. Telekonwerter 2X5. Filtr polaryzacyjny.Za wszelkie sugestie dziękuję z góry i liczę na szybką odpowiedź. Chyba, że przy okazji ktoś wyrazi zainteresowanie jego kupnem
Sławek Opublikowano 27 Lutego 2010 Autor Opublikowano 27 Lutego 2010 Jakoś niestety nie mam już czasu na zdjęcia... więc cyfra to jedyne na co się decyduję. Ten zestaw po prostu leży (trochę szkoda) a z powodu potrzeby gotówki...
remek Opublikowano 27 Lutego 2010 Opublikowano 27 Lutego 2010 Sławku to są moje estymaty. Musisz dokładnie poszukać cen przed sprzedażą - allegro, ebay. rozumiem, cyfra rzeczywiście jest wygodniejsza i w dłuższej perspektywie tańsza.
woblerwz Opublikowano 25 Marca 2010 Opublikowano 25 Marca 2010 Trochę mniej, mam ten system, a i nie jestem zainteresowany zakupem1.1502.70-803.70-804.Nie sprzedał się za 355.kwestia średnicy pewnie jest to 52-55 mm ok 60 ( marka gra rolę)
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się