sebek Opublikowano 28 Lutego 2010 Opublikowano 28 Lutego 2010 Witam. Mam pytanko odnośnie popperów. Który z kolorów uważacie za najbardziej łowny? Czy ktoś już próbował nowych kolorów WF(White Frog) i YF(Yellow Frog)
remek Opublikowano 28 Lutego 2010 Opublikowano 28 Lutego 2010 Jeśli miałbym kupić coś z tych prezentowanych to chyba wybrałbym kolor CK i coś diametralnie innego SMS albo SH. PozdrawiamRemek
Zulus Opublikowano 28 Lutego 2010 Opublikowano 28 Lutego 2010 Witam. Mam pytanko odnośnie popperów. Który z kolorów uważacie za najbardziej łowny? Czy ktoś już próbował nowych kolorów WF(White Frog) i YF(Yellow Frog) Mam kolor SMS, jak najarazie skutecznie łowi Belony w morzu
bassy Opublikowano 28 Lutego 2010 Opublikowano 28 Lutego 2010 Proponuję odnaleźć wątek odnośnie topwaterów, mnie generalnie nie tyle różnica w kolorach ale w akcjach różnych powierzchniowców( w tym popperów)skutkowała braniem.Faktem jest ze w pochmurne dni przynęty typu lustro działały nieźle.
sebek Opublikowano 28 Lutego 2010 Autor Opublikowano 28 Lutego 2010 A co możecie polecić z Rapali Skitter Pop?
bassy Opublikowano 28 Lutego 2010 Opublikowano 28 Lutego 2010 Na klasycznego silvera rapali łowiłem okonie.Z czystym sumieniem mogę polecić turbinkowca salmo spittin rover w kolorze YF
Patrinho Opublikowano 3 Marca 2010 Opublikowano 3 Marca 2010 Ja sam przekonałem się na kolorze sms tylko w modelu salmo rover był zabójczy każdym razem gdy udawałem się na zarośnięte płycizny (starorzecza) Narwi w jednym dniu miałem z 15 brań z czego kilka zaciołem i jeden miał 2kg szczupak. polecam ogólnie woblery powierzchniowe bo brania są niezapomniane i taka adrenalina
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się