Skocz do zawartości

Spotkanie z Dyrektorem WPN.


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich zainteresowanych połowami na ,,międzyzdrojskich klifach.

Właśnie dowiedziałem się,że w dniu 4 marca o godz.10;00 w Domu Kulury w Międzyzdrojach odbędzie się zebranie z Dyrektorem WPN między innymi w sprawie wprowadzonych zakazów dotyczących połowu ryb na terenie WPN .Podobno ma być TV ale przydała by się też duża frekwęcja zainteresowanych czyli nas i kogoś kto ma dobrze gadane .Narazie dostałem info. telefoniczne ale jutro postaram się potwierdzić to spotkanie i dam znać na forum .

Pozdrawiam rymek.

Opublikowano
Ehh... moze w koncu cos sie da zrobic, bo lzy sie na oczy cisna jak pomysle, ze ten niesamowicie atrakcyjny wedkarsko teren jest dla nas niedostepny :wacko:
Opublikowano

Witam.

Małe sprostowanie .Spotkanie to organizują miejscowi wędkarze i ma się odbyć faktycznie 4 marca ale przed muzeum WPN o godz.12 .Więcej info można uzyskać tu www.miedzyzdroje.net.pl/forum.htm (trzeba kliknąć ,,Zebranie wędkarzy' .Jeśli chodzi o Pana Dyrektora Parku to podobno wypoczywa na urlopie po wczorajszej nominacji taką informację otrzymałem dziś od jego sekretarki.

Pozdrawiam.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...