tpe Opublikowano 2 Marca 2010 Opublikowano 2 Marca 2010 Zgadnijcie, kto znalazł się na I miejscu? http://www.alexa.com/topsites/category/Top/World/Polski/Spor t/Sporty_terenowe/W%C4%99dkarstwo
Fatso Opublikowano 2 Marca 2010 Opublikowano 2 Marca 2010 Tak bez wazeliny zupełnie: czemuś nie jestem zaskoczony ...Pzdr,Fatso
remek Opublikowano 2 Marca 2010 Opublikowano 2 Marca 2010 Cieszy to zestawienie Poproszę o wpisanie komentarzy i rekomendacji dla nas. PozdrawiamRemek
Friko Opublikowano 3 Marca 2010 Opublikowano 3 Marca 2010 Ale fajnie zważywszy na to że: (i) jesteśmy stosunkowo młodą stroną i(ii) sami ograniczamy się jednak dosyć mocno w tematyce bo przecież jerkbait nie jest stroną ogólnowędkarską a wyłącznie poświęconą połowowi ryb drapieżnych i(iii) nie stoi za nami żadna organizacja (pzw), gazeta ani żaden biznes- to aż trudno uwierzyć w taki wynik Cholera, dzięki wszystkim którzy się do tego przyczynili / przyczyniają / miejmy nadzieję jeszcze przyczynią
remek Opublikowano 3 Marca 2010 Opublikowano 3 Marca 2010 Swoją drogą nie wiedziałem, że w Polsce jest aż tyle wędkarskich stron internetowych.
Kuba Opublikowano 3 Marca 2010 Opublikowano 3 Marca 2010 Ciekawi mnie jak powstal ten ranking. Ot, chociazby drugie miejsce...
@slider@ Opublikowano 3 Marca 2010 Opublikowano 3 Marca 2010 Ciekawi mnie jak powstal ten ranking. Ot, chociazby drugie miejsce... Pozycjonowanie?Lista odwiedzających?
szwagier.janusz Opublikowano 3 Marca 2010 Opublikowano 3 Marca 2010 Ciekawi mnie jak powstal ten ranking. Ot, chociazby drugie miejsce... Pozycjonowanie?Lista odwiedzających? GRATULACJE DLA WŁAŚCICIELI , REDAKCJI I NAS WSZYSTKICH Wygląda na to, że ranking budowany jest na podstawie kombinacji średniej dziennej liczby odwiedzających i liczby przeglądanych stron, liczonej w ciągu ostatnich trzech miesięcy. Ale skąd wzięli dane dot. naszego wykształcenia czy liczby posiadanych dzieci to już chyba ich tajemnica. Chyba, że trafiliście na jakieś online'owe ankiety, na które odpowiadaliście.
argrabi Opublikowano 4 Marca 2010 Opublikowano 4 Marca 2010 Ciekawi mnie jak powstal ten ranking. Ot, chociazby drugie miejsce... Pozycjonowanie?Lista odwiedzających?Dowiesz się tutaj... Mimo wszystko pudło jest pudło.. Nie wypada nie pogratulować, choć ten ranking ma swoje ułomności..
Robert Opublikowano 4 Marca 2010 Opublikowano 4 Marca 2010 Ten ranking potwierdza moje spostrzeżenia. Tu nie decyduje tylko zawartość, ale też jak strona jest prowadzona, czyli to jak się ludzie tu czują. Dlatego nie dziwi mnie odległe miejsce Rybiego Oka. Podobna polityka jak w Wędkarzu Polskim i tu i tam dno coraz bliżej
-YAN- Opublikowano 4 Marca 2010 Opublikowano 4 Marca 2010 Robert masz niewątpliwie rację. Na jednym forum z listy zamieszczony został link o którym tu piszemy, temat w którym się pojawił natychmiast został usunięty a autor otrzymał ostrzeżenie.Jest u nas admin z tego forum i podpisuje się aktywnym linkiem do jego forum a u siebie za taki podpis karze ostrzeżeniem lub banem.Teraz nie dziwię się że są dopiero na ósmym miejscu. Jans
Robert Opublikowano 4 Marca 2010 Opublikowano 4 Marca 2010 Mnie już nic nie zdziwi po rozbrajająco szczerym wyznaniu niejakie „Mira”, że „Polska to dziki kraj” Skoro mówi to człowiek z ekipy rządzącej nie wypada zaprzeczać, bo z pewnością wie co mówi Oby tego zdziczenia jak najmniej na tym forum.
Gumofilc Opublikowano 4 Marca 2010 Opublikowano 4 Marca 2010 Nie bede za bardzo bebenka podbijal... Na mysl mi przyszedl nasz mistrz skokow Adam Malysz. Jak go pytaja co zrobil, ze tak dobrze skacze to odpowiada, ze koncentruje sie na swoich skokach....jak go pytaja co sie stalo ze tak slabo to odpowiada, ze koncentruje sie na swoich skokach... U nas jest inna sytuacja bo najwiecej zalezy od atmosfery i od wart. merytorycznej, jaka stwarzaja uzytkownicy. Ale mysle, ze warto uczyc sie od mistrza - nie patrzec na ranking tylko skoncentrowac sie na tym co udalo sie stworzyc. A ze zostalismy za nasze starania docenieni warto to tez zauwazyc i sobie pogratulowac...wracajac do tworzenia strony. Gumo
Taps Opublikowano 5 Marca 2010 Opublikowano 5 Marca 2010 A mnie ciekawi jedno.Dlaczego teraz na dawno zmarłym Rybim oku teraz jest:dziś: 77391 online: 222 a na Jerkbaicie tylko 26 osób ?Wiec dlaczego śp RO nie jest na pierwszym miejscu,a zaledwie na 7 ?
Robert Opublikowano 6 Marca 2010 Opublikowano 6 Marca 2010 Dziś rano o 5:50 „dziś: 17810 online: 99” Pewnie się w nocy kolejka ustawiła, żeby tam wejść Żbikowskiego fantazja poniosła Nie wspomnę o tym, że się strona otwiera ze 2 minuty, a mam teraz 8 Mbit/s
Kuba Opublikowano 8 Marca 2010 Opublikowano 8 Marca 2010 To ranking bierze pod uwage jeszcze jakies inne kryteria, bo nie ulega watpliwosci ze RO jest najczesciej odwiedzanym portalem - jak Powazki w Dzien Zaduszny
Robert Opublikowano 8 Marca 2010 Opublikowano 8 Marca 2010 A skąd Kuba ta wiedza skoro wykazałem już, że te licznik na RO to czystej wody ściema. Raczej bym ufał licznikowi w rankingu.
Kuba Opublikowano 8 Marca 2010 Opublikowano 8 Marca 2010 To bylo takie nawiazanie do postu powyzej, mówil o stanie w jakim RO sie znajduje. Innymi slowy - JOKE.
pawelekk Opublikowano 8 Marca 2010 Opublikowano 8 Marca 2010 W tym rankingu znalazy się strony które nie są uaktualniane od 2005 a wiec dla mnie wiarygodnosc jest żadna. Niemniej jednak jerkbait.pl zasługuje na uznanie i szacunek bo nie da sie ukryć - jest dużą siłą w polskim internecie
Włóczykij Opublikowano 8 Marca 2010 Opublikowano 8 Marca 2010 Oby to że odwiedza nas tyle osób przełożyło się na myślenie nad wodą i oby coraz więcej osób wędkowało zgodnie z ideą portalu.
remek Opublikowano 8 Marca 2010 Opublikowano 8 Marca 2010 W tym rankingu znalazy się strony które nie są uaktualniane od 2005 a wiec dla mnie wiarygodnosc jest żadna. Niemniej jednak jerkbait.pl zasługuje na uznanie i szacunek bo nie da sie ukryć - jest dużą siłą w polskim internecie Pawelekk wszyscy generalnie mieli równe szanse by znaleźć się na tej liście (zresztą jak można zobaczyć ona jest cały czas aktualizowana). Wyobrażam sobie teraz jakie wzięcie mają ostatnio informatycy i specjaliści od pozycjonowania stron. Dla wielu zależnych i niezależnych portali wędkarskich, za którymi stoi KAPITAŁ pracują już pewnie całe zastępy klikaczy. Ja powiem tyle ... jedziemy dalej i robimy swoje nie oglądając się na boki, czy to ranking z 2005, 2010 czy nawet z 2011. Pozdrawiam serdecznieRemek
Robert Opublikowano 8 Marca 2010 Opublikowano 8 Marca 2010 Czyli nie patrzymy na słupki tylko róbmy swoje.
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się