argrabi Opublikowano 2 Marca 2010 Opublikowano 2 Marca 2010 zatacza coraz szersze kręgi...Ciekawe, kto z Was dostał opisaną tutaj ulotkę
Rivera Opublikowano 2 Marca 2010 Opublikowano 2 Marca 2010 akcja dobra ale raczej rewolucji nie zrobi
Karaś Opublikowano 4 Marca 2010 Opublikowano 4 Marca 2010 może i nie zrobi rewolucji ,ale jak to mówią kropla drąży skałę . U mnie w okręgu Katowickim wprowadzono już górny wymiar dla szczupaka, sandacza i suma. Uważam to za sukces tylko szkoda ,że na jednym zbiorniku.
Karaś Opublikowano 5 Marca 2010 Opublikowano 5 Marca 2010 Tak właśnie na paprach tylko ,że ja osobiście to bym wolał jednak nieco niższy górne wymiary ochronne. Ale i tak się dziwię że udało się to wprowadzić. Szczupak do 50cm i od 90cm w górę sandacz do 50cm i od 85cm w górę sum do 70 i od 150-190cm
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się