Krzysiek_W Opublikowano 2 Marca 2010 Opublikowano 2 Marca 2010 Szukam sklepu gdzie mógłbym kupić blanki i całą resztę (przelotki itd.). Nie wiem czym to jest spowodowane, ale wszystkie fajne sklepy, nie mają w opcjach płatności paypala. Jeśli ktoś natrafił na taki sklep bardzo proszę o namiary
Krzysiek_W Opublikowano 12 Kwietnia 2010 Autor Opublikowano 12 Kwietnia 2010 Kurcze Dzięki śliczne. Znalzałem już co prawda też jakiś http://www.jannsnetcraft.com/ właśnie czekam na przesyłkę . Ale ten też obczje. Poprostu nie widzę sensu w posiadaniu karty kredytowej a denerwuje mnie fakt, że ta branża jakoś strasznie opornie kożysta z paypala
Krzysiek_W Opublikowano 12 Kwietnia 2010 Autor Opublikowano 12 Kwietnia 2010 No niestety, w tym o wiele drożej, nie wiem ile do kilograma, ale ja ok 1,25kg zapłaciłem 28$- to jest sporo. No ale też trochę zamówiłem więc się i tak opłaciło. Z cłem bedzie jakieś 65% wartości w PL.
Krzysiek_W Opublikowano 12 Kwietnia 2010 Autor Opublikowano 12 Kwietnia 2010 A jeszcze jedno. Czy Oni wysyłają Epoxy za granicę? Część sklepów odmawia.
Krzysiek_W Opublikowano 15 Kwietnia 2010 Autor Opublikowano 15 Kwietnia 2010 Wrzucam jeszcze 2 inne sklepy z obsługą Pypal. Wyglądają na bardzo dobrze zaopatrzone.http://www.versitex.com/versitex/main.htmlhttp://www.therodworks.com.au/ Gdyby ktoś chciał coś zamówić, to proszę o opinie jak było, z obsługą ikosztami wysyłki.
Krzysiek_W Opublikowano 15 Kwietnia 2010 Autor Opublikowano 15 Kwietnia 2010 , rzeczywiście, rozrzut straszny. Szkoda, bo duży wybór sprzętu.
Krzysiek_W Opublikowano 15 Kwietnia 2010 Autor Opublikowano 15 Kwietnia 2010 ahaaaaaa , OK dzięki za cynk. No nic, no to pewnie się skuszę przy następnym zamówieniu
Krzysiek_W Opublikowano 28 Kwietnia 2010 Autor Opublikowano 28 Kwietnia 2010 @garowy, dzięki jeszcza raz za cynk,na upscaletackle. Wczoraj otrzymałem przesyłkę. Potwierdzam, przesyłka mimo gabarytów związanych z wysyłką blanków, najtańsza jaką do tej pory miałem. Miły i szybki kontakt mailowy .
witek Opublikowano 29 Kwietnia 2010 Opublikowano 29 Kwietnia 2010 http://shop.angel-domaene.de/Przetestowany przeze mnie. Błyskawiczna przesyłka, super zabezpieczona, mnóstwo drobnych souvenirów w środku
Guzu Opublikowano 29 Kwietnia 2010 Opublikowano 29 Kwietnia 2010 Jedna uwaga. Przy zakupie produktow SPOZA ebay system paypal nie pokrywa czesciowych zwrotow lub niezgodnosci z opisem. Oznacza to np ze jesli sprzedawca wysle paczke.Dostaniecie gowno lub jego pol i otworzycie spor za posrednictwem paypal. Paypal zanalizuje spor. Sprawdzi ze paczka dotarla do odbiorcy a potem spor zamknie. Pelna ochrona jest TYLKO przy zakupach przez EBAY. To tak gwoli informacji. Tak to wyglada w rzeczywistosci - informacja od paypal (uwielbiam z nimi telefonowac) Guzu
Guzu Opublikowano 29 Kwietnia 2010 Opublikowano 29 Kwietnia 2010 Szczytny cel i idea jak najbardziej sluszna Ja poza plat.co.jp gdzie place paypal wszystkie inne zakupy staram sie przeprowadzac przez ebay... Ale przyznaje ze rod building to na ebay za mocno reprezentowany nie jest Guzu
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się