Monk Opublikowano 3 Marca 2010 Opublikowano 3 Marca 2010 Przeglądając oferty na alledrogo trafiłem na takie oto kuriozum : Nie ukrywam - poprawiła mi humor momentalnie. Co Wy o tym mutancie z Chin sądzicie?
didiunik Opublikowano 3 Marca 2010 Opublikowano 3 Marca 2010 rewelka fotele muszę sobie w moim Michałku takie je..nąć. Danek
mario Opublikowano 3 Marca 2010 Opublikowano 3 Marca 2010 Przy niestabilnych łodziach to idealny patent, zobaczcie jakimi łodkami pływają tubylcy na Oceanie Indyjskim
argrabi Opublikowano 4 Marca 2010 Opublikowano 4 Marca 2010 Podwyższenie środka ciężkości (krzesełka) musiało negatywnie wpłynąć na stabilność. Boczne pływaczki mają temu pewnie zapobiec. Może na niewielkie jeziora, niewielkie odległości to i dobre rozwiązanie.. Ale na rzekę,m szczególnie dużą?? RIB to nie jest <_<
Gumofilc Opublikowano 4 Marca 2010 Opublikowano 4 Marca 2010 To wyglada na niewielka lodke, zainstalowanie takich barowych (wysokich) stolkow pewnie spowodowalo ze z ludzmi na pokladzie ta lodka nie dalo sie plywac...No to dolozyli plywaki...no ale mimo wszystko katamaran albo raczej trymaran z tego nie wyszedl. Typowy erzatz na male akweniki z woda stojaca. A jakby takzrezygnowac z tych stołkow i tych plywakow to moznaby zalozyc spaline 4KM i jeszce by ludzie z tego byly... No ale to rozumiem w celach humorystycznych rozpatrujemy... Swoja droga jestem ciekaw ile wody by sie wchlupalo do srodka gdzyby ktos chcial tym rozwinac jakas predkosc...no tak z 8km/h? Gumo
Welski Opublikowano 4 Marca 2010 Opublikowano 4 Marca 2010 To wyglada na niewielka lodke, zainstalowanie takich barowych (wysokich) stolkow pewnie spowodowalo ze z ludzmi na pokladzie ta lodka nie dalo sie plywac...No to dolozyli plywaki...no ale mimo wszystko katamaran albo raczej trymaran z tego nie wyszedl. Typowy erzatz na male akweniki z woda stojaca. A jakby tak zrezygnowac z tych stołkow i tych plywakow to moznaby zalozyc spaline 4KM i jeszce by ludzie z tego byly... No ale to rozumiem w celach humorystycznych rozpatrujemy... Swoja droga jestem ciekaw ile wody by sie wchlupalo do srodka gdzyby ktos chcial tym rozwinac jakas predkosc...no tak z 8km/h? GumoTaka mała uwagaTa lodeczka ma 3,90 x 1,55 m więcv silniczek nie tylko z 4-ma konikami ....
Gumofilc Opublikowano 4 Marca 2010 Opublikowano 4 Marca 2010 To jeszzce gorzej, w ten prosty sposob mozna sie pozbyc dobrej jeziorowej lodki i zamienic ja na podwojnie ciężarny kloc...ale stoleczki z tymi podnozkami zajefajne.. Gumo
Kamil Z. Opublikowano 4 Marca 2010 Opublikowano 4 Marca 2010 To już wiem skąd mi się dzisiaj wydawały znajome jak byłem zapytać o neta......http://www.play.hrubieszow.info/play02.jpg
argrabi Opublikowano 4 Marca 2010 Opublikowano 4 Marca 2010 To już wiem skąd mi się dzisiaj wydawały znajome jak byłem zapytać o neta......http://www.play.hrubieszow.info/play02.jpg
Monk Opublikowano 4 Marca 2010 Autor Opublikowano 4 Marca 2010 Dobre dobre. Dopiero teraz zauwazylem ze mam identyczny stolek w pracy - IMHO w miare wygodny ale ten podnozek musialby byc wysuniety mocniej do przodu, aby bylo stabilnie. W takiej konfiguracji balbym sie ze polece na pysk
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się