Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Przeglądając oferty na alledrogo trafiłem na takie oto kuriozum :huh: :

 

 

 

 

Nie ukrywam - poprawiła mi humor momentalnie.

Co Wy o tym mutancie z Chin sądzicie?

post-1346-1348914647,6456_thumb.jpg

post-1346-1348914647,7968_thumb.jpg

Opublikowano
Podwyższenie środka ciężkości (krzesełka) musiało negatywnie wpłynąć na stabilność. Boczne pływaczki mają temu pewnie zapobiec. Może na niewielkie jeziora, niewielkie odległości to i dobre rozwiązanie.. Ale na rzekę,m szczególnie dużą?? RIB to nie jest <_<
Opublikowano

To wyglada na niewielka lodke, zainstalowanie takich barowych :D (wysokich) stolkow pewnie spowodowalo ze z ludzmi na pokladzie ta lodka nie dalo sie plywac...

No to dolozyli plywaki...no ale mimo wszystko katamaran albo raczej trymaran z tego nie wyszedl. :D

Typowy erzatz na male akweniki z woda stojaca.

 

A jakby takzrezygnowac z tych stołkow i tych plywakow to moznaby zalozyc spaline 4KM i jeszce by ludzie z tego byly...

 

No ale to rozumiem w celach humorystycznych rozpatrujemy... B)

 

Swoja droga jestem ciekaw ile wody by sie wchlupalo do srodka gdzyby ktos chcial tym rozwinac jakas predkosc...no tak z 8km/h? :lol:

 

Gumo

Opublikowano

To wyglada na niewielka lodke, zainstalowanie takich barowych :D (wysokich) stolkow pewnie spowodowalo ze z ludzmi na pokladzie ta lodka nie dalo sie plywac...

No to dolozyli plywaki...no ale mimo wszystko katamaran albo raczej trymaran z tego nie wyszedl. :D

Typowy erzatz na male akweniki z woda stojaca.

 

A jakby tak zrezygnowac z tych stołkow i tych plywakow to moznaby zalozyc spaline 4KM i jeszce by ludzie z tego byly...

 

No ale to rozumiem w celach humorystycznych rozpatrujemy... B)

 

Swoja droga jestem ciekaw ile wody by sie wchlupalo do srodka gdzyby ktos chcial tym rozwinac jakas predkosc...no tak z 8km/h? :lol:

 

Gumo

Taka mała uwaga

Ta lodeczka ma 3,90 x 1,55 m

 

więcv silniczek nie tylko z 4-ma konikami ....

 

Opublikowano

To jeszzce gorzej, w ten prosty sposob mozna sie pozbyc dobrej jeziorowej lodki i zamienic ja na podwojnie ciężarny kloc...ale stoleczki z tymi podnozkami zajefajne.. :D

 

Gumo

Opublikowano
:lol: Dobre dobre. Dopiero teraz zauwazylem ze mam identyczny stolek w pracy - IMHO w miare wygodny ale ten podnozek musialby byc wysuniety mocniej do przodu, aby bylo stabilnie. W takiej konfiguracji balbym sie ze polece na pysk :lol:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...