remek Opublikowano 3 Marca 2010 Opublikowano 3 Marca 2010 Drodzy Forumowicze,Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami chciałbym Was zaprosić na niewątpliwą gratkę zarówno dla miłośników fotografii, jak i dla tych, którzy uwielbiają Wisłę oraz jej charakterystyczny klimat, przyrodę. W dniu 13.03.2010 zapraszamy Was na wspaniałą przygodę. W podróż po Wiśle zaprosi nas fotografik, który od wielu lat współpracuje z magazynem National Geographics - Robert Dróżdż. Będziecie mieli okazję, jako pierwsi (bo to premiera tego projektu) zobaczyć zdjęcia, które Robert wykonał podczas wieloletnich podróży nad Wisłą. Zaprezentowane zostaną oprócz krajobrazów, zdjęcia przyrody, lotnicze i wiele wiele innych unikalnych ujęć. W imieniu Roberta oraz własnym zapraszam Was bardzo serdecznie. Nasze spotkanie zostanie zorganizowane w Return Club & Cafe czyli dokładnie tam gdzie realizowaliśmy spotkanie targowe w zeszłym roku (niestety przy Expo niczego z zapleczem pokazowym nie mogłem znaleźć). Szczegóły lokalizacji: Return Club Cafeul. Myśliwiecka 4A00-449 Warszawahttp://www.returncafe.pl/ http://www.returncafe.pl/img/mapa.png Spotkanie rozpoczynamy o godzinie 18.00. Pokaz zdjęć około godziny 19.00. Zapraszam Wszystkich serdecznie. Będzie to niesamowita okazja by podziwiać nie tylko urok Wisły ale również porozmawiać na temat fotografii przyrodniczej. Proszę o wpisywanie się na listę - muszę dopełnić formalności rezerwacyjnych. Podczas spotkania będzie możliwość odbioru ostatnich egzemplarzy kalendarzy oraz odebrania płyty DVD z pokazu Witka (Norwegia). PozdrawiamRemek
NiSz Opublikowano 3 Marca 2010 Opublikowano 3 Marca 2010 Będę! Ostatnie egzemplarze kalendarzy? To znaczy że jeszcze można by było kupić?
remek Opublikowano 3 Marca 2010 Autor Opublikowano 3 Marca 2010 Ostatnie egzemplarze kalendarzy? To znaczy że jeszcze można by było kupić? Właściwie to już tylko odbierają Ci, którzy zapłacili i nie odebrali na poprzednim spotkaniu. Więcej niestety już nie mam Trzeba czekać do następnego sezonu. PozdrawiamRemek
NiSz Opublikowano 3 Marca 2010 Opublikowano 3 Marca 2010 @remekW każdym razie wszystko jest możliwe i jak by ktoś popełnił błąd i zrezygnował z kalendarza to po proszę o info
kryst Opublikowano 4 Marca 2010 Opublikowano 4 Marca 2010 Będę. Może kogoś jeszcze przyprowadzę. Na teraz 1.
mifek Opublikowano 4 Marca 2010 Opublikowano 4 Marca 2010 welasnie sie dowiedzialem ze wszelkie znaki na niebie i ziemi wskazuja ze w okresie 0.03-18(19).03 bede w 100licy wiec chyba nie bedzie przeszkod bym i ja sie pojawil
rognis_oko Opublikowano 4 Marca 2010 Opublikowano 4 Marca 2010 Oczywiście będę. Jak zawsze Tym bardziej, że tematem będą wiślane zdjęcia, a ja przecież kocham Wisłę! Na spotkanie przyniosę album ze zdjęciami Wisły innego znanego polskiego fotografa. Czy pokaz zdjęć możemy zacząć później, np. 19.30?W tym roku znowu się wystawiamy na targach i ciężko będzie nam dotrzeć na 19tą.
Krisu23 Opublikowano 4 Marca 2010 Opublikowano 4 Marca 2010 Taki fart, że akurat będę w mieście stołecznym, więc też wpadnę.
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się