patu Opublikowano 8 Marca 2010 Opublikowano 8 Marca 2010 ... pogoda nie marcowa - chociaż ponoć w marcu jak w garncu
patu Opublikowano 8 Marca 2010 Opublikowano 8 Marca 2010 ..ustawienia, kadrowanie, edycja moja ...Ty wyzwoliłes migawkę .
remek Opublikowano 8 Marca 2010 Autor Opublikowano 8 Marca 2010 Fotka, wg wszelkich prawnych kruczków należy do właściciela body Dawać mi tą fotkę!
remek Opublikowano 20 Marca 2010 Autor Opublikowano 20 Marca 2010 Przypominam o konkursie. Pogoda wydaje się wędkarska więc ... powinny pojawić się zdjęcia. Zapraszam do udziału i przesyłania swoich kandydatów. PozdrawiamRemek
remek Opublikowano 27 Marca 2010 Autor Opublikowano 27 Marca 2010 Tradycyjnie przypominam, że nadal mamy konkurs PozdrawiamRemek
Steril Opublikowano 29 Marca 2010 Opublikowano 29 Marca 2010 doczytałem, że fotki tylko w poziomie - zamieszczam druga. Pozdrawiam
rognis_oko Opublikowano 29 Marca 2010 Opublikowano 29 Marca 2010 @Steril, czy na tych zdjęciach to nie jest przypadkiem Marcin P.?
rognis_oko Opublikowano 29 Marca 2010 Opublikowano 29 Marca 2010 W styczniu i lutym niestety zabrakło dużych, konkretnych ryb, ale teraz w marcu jest okazja Nasza propozycja na marcową stronę kalendarza.
remek Opublikowano 29 Marca 2010 Autor Opublikowano 29 Marca 2010 Rognis,Super, że przesłałeś zdjęcie jednak ... zgodnie z regulaminem w tym roku tylko zdjęcia w orientacji poziomej. PozdrawiamRemek
Mateusz Baran Opublikowano 31 Marca 2010 Opublikowano 31 Marca 2010 Gratulacje chłopaki, wieczorkiem wstawię fotkę - może dwie.Prawdziwe marcowe rybki - jaziory... no to propozycja nr 1: YO miłej zabawy!
Andrzej Lipiński Opublikowano 31 Marca 2010 Opublikowano 31 Marca 2010 Ja też dorzucę jedną marcową fotkę
Kamil Z. Opublikowano 31 Marca 2010 Opublikowano 31 Marca 2010 Piękne zdjęcia Panowie!!Będzie ciekawa walka podczas głosowania
tpe Opublikowano 31 Marca 2010 Opublikowano 31 Marca 2010 No i się rozkręcił konkurs marcowy. Świetne fotki Panowie!!!!
Mateusz Baran Opublikowano 1 Kwietnia 2010 Opublikowano 1 Kwietnia 2010 Remku - w kilku wątkach wyraziłeś się ostatnio w dość zwarty sposób. czy to oznaka zadowolenia czy szykujesz jakąś niespodziankę?!?
remek Opublikowano 2 Kwietnia 2010 Autor Opublikowano 2 Kwietnia 2010 Remku - w kilku wątkach wyraziłeś się ostatnio w dość zwarty sposób. czy to oznaka zadowolenia czy szykujesz jakąś niespodziankę?!? zadowolenia a długofalowo niespodzianki
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się