lukomat Opublikowano 4 Marca 2010 Opublikowano 4 Marca 2010 Czy mozecie doradzic jakiej klasy kapke jungle cock kupic do much lososiowych? Czy koniecznie trzeba AAA czy np. B wystarczy? Nie mam zadnego doswiadczenia w tym temacie, a chcialem zamowic kapke na ebay.
Kuba Standera Opublikowano 8 Marca 2010 Opublikowano 8 Marca 2010 ja kupowałem 2nd grade w GAC i są akceptowalnej jakości.
lukomat Opublikowano 8 Marca 2010 Autor Opublikowano 8 Marca 2010 Na lososiowe czy na mokre? Co zrobiles z tymi rozdwojonymi? Na ff.pl ktos mi doradzil, ze mozna je kleic, ale chyba nie bede sie w to bawil. Zastanawialem sie tez, czy nie kupic 50 sztuk srednich i duzych, bo w zasadzie tylko takie mi sa potrzebne.
Kuba Standera Opublikowano 8 Marca 2010 Opublikowano 8 Marca 2010 na kapce masz pełen przekrój. Ja ostatnio JC walę do co drugiej muchy.dobrym pomysłem jest kupienie na ebayu paczki oczek. Co do klejenia - nie po to kupuję aby kleić, ma być dobrze a nie ściema. Ostatnio Bujo pokazywał mi kapkę JC - szok, nie wiem czy jedno pióro było ok....
Bujo Opublikowano 9 Marca 2010 Opublikowano 9 Marca 2010 Witam, Zdecydowanie polecam kapki AA lub wyzej. Byl jeszcze niedawno gosc na niemieckim e-bay, od ktorego kupilem kapke za okolo 35 funciakow i jest bardzo dobra. W nizszych klasach jest za malo dobrych pior i generalnie wychodza drozej. Bujo
lukomat Opublikowano 9 Marca 2010 Autor Opublikowano 9 Marca 2010 Tak tez sobie pomyslalem, jak juz kupowac to cos lepszego albo 50 pior luzem, bo potrzebuje tylko medium/large.
Bujo Opublikowano 9 Marca 2010 Opublikowano 9 Marca 2010 na kapce masz pełen przekrój. Ja ostatnio JC walę do co drugiej muchy.dobrym pomysłem jest kupienie na ebayu paczki oczek. Co do klejenia - nie po to kupuję aby kleić, ma być dobrze a nie ściema. Ostatnio Bujo pokazywał mi kapkę JC - szok, nie wiem czy jedno pióro było ok.... Kuba- ale ja przytuliles :D nada sie na jakies rozszczepy Bujo
Kuba Standera Opublikowano 9 Marca 2010 Opublikowano 9 Marca 2010 Pewnie że wciągnąłem, na muchy sandaczowe czy sumowe będzie w sam raz, im raczej to nie będzie przeszkadzać. Do much które maja być ładne, na ryby szlachetne mam swoją kapkę - dobrej jakości i to mimo ze jest to właśnie 2nd grade z GACu. Większość piór jest ok, nie wiem czy ilość rozczapierzonych osiąga 10%, a i tak na ogół są to pojedyncze pęknięcia a nie wesołe miotełki jakie miałeś na swojej kapce - w ogóle ciężko zrozumieć, że coś takiego można sprzedawać...
lukomat Opublikowano 9 Marca 2010 Autor Opublikowano 9 Marca 2010 Zamowilem w koncu cala kapke klasy A na ebay'u. Na zdjeciu wygladala ladnie, ciekawe co przysla.
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się