Rivera Opublikowano 4 Marca 2010 Opublikowano 4 Marca 2010 Czysto teoretycznie zastanawiam się czy można na tym odcinku Sanu wedkować, czy jest to zabronione? Pytam bo nie widzę go w Informatorze Wód. Pozdrawiam
bogdan333 Opublikowano 5 Marca 2010 Opublikowano 5 Marca 2010 Bieszczadzki Park Narodowy ZAKAZ WEDKOWANIA
Rivera Opublikowano 5 Marca 2010 Autor Opublikowano 5 Marca 2010 No tak, ale np. odcinek od ujścia Wołosatego do granicy? Tam nie ma stricte BPN, tylko tzw. otulina parku, w tej części otuliny z tego co czytałem jest Krajobrazowy Park Doliny Sanu, a o nim nie ma żadnej wzmianki w Informatorze wód górskich. Chyba trzeba do Janusza Weiss'a zadzwonić, może on to wyjaśni no chyba że tam jest taka woda że się nie da wędkować, nigdy nie tam nie byłem i bardzo mnie to ciekawi chyba trzeba sobie zrobić wycieczkę krajobrazowo poznawczą
tpe Opublikowano 7 Marca 2010 Opublikowano 7 Marca 2010 Rivera, górny San to możesz sobie pozwiedzać, bo połowić tam można sobie, co najwyżej skarlałe okonki...
Rivera Opublikowano 7 Marca 2010 Autor Opublikowano 7 Marca 2010 No to tak jak przypuszczałem a pozwiedzać to koniecznie muszę btw moim zdaniem powinni napisać coś o tym odcinku na stronie PZW aby się tacy maniacy jak ja nie musieli zastanawiać <_< dziękuje za pomoc, Pozdrawiam Rivera
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się