aigle Opublikowano 6 Marca 2010 Opublikowano 6 Marca 2010 Multik kupiłem na ebay 2 lata temu ...dziś odmówił współpracy.Ten wynalazek ( uważam go za zbędny) zaczął przeskakiwać uniemożliwiając prawidłową pracę całości. Mam pytanie gdzie to ustroistwo naprawić ...jakiś serwis czy fachowiec kolega ?
Mekamil Opublikowano 6 Marca 2010 Opublikowano 6 Marca 2010 Ktoś pisał, że miał z nim problem (czy mu przeszkadzał - nie pamiętam, nieistotne), więc po prostu go zdemontował. Skoro uważasz twichin bara za zbędny to może też wybierz tą drogę.
costi Opublikowano 6 Marca 2010 Opublikowano 6 Marca 2010 Wywal to cholerstwo i tyle Ja na rybach wyrwałem na siłe bo mnie do szału doprowadzało, zresztą sam multik mnie wnerwiał i szybko go spacyfikowałem
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się