rognis_oko Opublikowano 8 Marca 2010 Opublikowano 8 Marca 2010 Witajcie. Z przyjemnością zapraszamy Wszystkich na nasze stoisko na tegorocznych X Targach Sprzętu Wędkarskiego NA RYBY w dniach 11-14.03.2010. Nasze stoisko będzie znajdowało się w Hali nr H1, stoisko nr W18 - przewodnicywedkarscy.pl. Tegoroczne Targi odbędą się w Warszawskim Centrum Expo XXI, przy ul. Prądzyńskiego 12/14. Godziny otwarcia : 11.03.2010: 10.00-15.00 wstęp dla profesjonalistów, 15.00-18.00 (wstęp dla Wszystkich).12-13.03.2010: 10.00-18.00 (wstęp dla Wszystkich).14.03.2010: 10.00-17.00 (wstęp dla Wszystkich). SERDECZNIE ZAPRASZAMY do odwiedzenia naszego stoiska!
Gość Opublikowano 10 Marca 2010 Opublikowano 10 Marca 2010 Na pewno się u ciebie pojawimy grupa FC Pozdrawiam Outsider http://www.fishingclub.eu
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się