Skocz do zawartości

Robinson Diplomat Top Spin 2,70m 18g


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Witam czy ktoś z was posiada ten kijek ? Mam zamiar go kupic na pstrągi,klenie czy będzie sie nadawał? chodzi o łowienie na Drawie itp Proszę o opinie pozdrawiam :D
Opublikowano

ja mam kijek 255, 4-15g i na pstrągi go polecam ....

 

ja łowię na Bystrzycy (Lublin) - odcinki zakrzaczone

 

na łąkowe mam TD 275 3-14g, med-fast - ten jest na klenie, ale na łąkowe na pstrągi też się nadaje - zakochałem się w nim

 

początkowo miałem kupić tego Robinsona 270/18 właśnie na klenie, ale decyzja padła na TD ...

 

opinie znajomych co do Robinsona - na klenie się nadaje, na kropki też

  • 1 rok później...
Opublikowano

Może odświeżę trochę wątek.

Czy ktoś jeszcze mógłby się podzielić wrażeniami z używania kijów z tej serii? Dokładnie to interesują mnie 2,4 cw. 5-18 i przede wszystkim 2,55 cw. 4-15. Zastanawiam się nad nimi jako kije na klanie/jazia na niedużą rzeką z dość porośniętymi brzegami o nurcie umiarkowanym a miejscami dość szybkim. Łapię głównie na woblery 3-4cm, imitacje rybek i czasem owady.

Jak z ich akcją? Bardzo szybka czy może choć trochę kluchowata?

Nie wykluczam też że posłużył by mi okazjonalnie na pstrągi w lubelskich rzekach więc woblerki czasem trochę większe.

Pozdrawiam :D

Opublikowano

mam 255 4-15 - kij używany na pstrągi, głównie małe woblerki do 4,5-5 cm oraz koguciki

 

łowi się przyjemnie

 

ja polecam

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...