remek Opublikowano 9 Marca 2010 Opublikowano 9 Marca 2010 Witam,Zapraszam wszystkich serdecznie do głosowania na najlepsze zdjęcie miesięcy styczeń oraz luty na jerkbait.pl. W imieniu redakcji bardzo dziękuję za udział w konkursie i zapraszam do kolejnych edycji. Przypominam, że marcowa edycja trwa więc zapraszam do przesyłania zdjęć. Głosowanie odbywa się w dniach od 9.03.2010 do 23.03.2010. Wszystkie zdjęcia, łącznie z poniżej prezentowanymi znajdziecie w naszej galerii http://www.jerkbait.pl/gallery/thumbnails.php?album=10 Przy głosowaniu proszę zwracać uwagę na nazwy oraz numery zdjęć. PozdrawiamRemek Witam,Zapraszam wszystkich serdecznie do głosowania na najlepsze zdjęcie miesięcy styczeń oraz luty na jerkbait.pl. W imieniu redakcji bardzo dziękuję za udział w konkursie i zapraszam do kolejnych edycji. Przypominam, że marcowa edycja trwa więc zapraszam do przesyłania zdjęć. Głosowanie odbywa się w dniach od 9.03.2010 do 23.03.2010. Wszystkie zdjęcia, łącznie z poniżej prezentowanymi znajdziecie w naszej galerii http://www.jerkbait.pl/gallery/thumbnails.php?album=10 Przy głosowaniu proszę zwracać uwagę na nazwy oraz numery zdjęć. PozdrawiamRemek 1. Arhuku - 1http://jerkbait.pl/gallery/albums/kal2011/styczen-luty/arhuku1.jpg 2. Arhuku - 2http://jerkbait.pl/gallery/albums/kal2011/styczen-luty/arhuku2.jpg 3. Arhuku - 3http://jerkbait.pl/gallery/albums/kal2011/styczen-luty/arhuku3.jpg 4. Baloo - 1http://jerkbait.pl/gallery/albums/kal2011/styczen-luty/Baloo1.jpg 5. Baloo - 2http://jerkbait.pl/gallery/albums/kal2011/styczen-luty/Baloo2.jpg 6. Grzecho - 1http://jerkbait.pl/gallery/albums/kal2011/styczen-luty/grzecho1.jpg 7. Grzecho - 2http://jerkbait.pl/gallery/albums/kal2011/styczen-luty/grzecho2.jpg 8. Grzecho - 3http://jerkbait.pl/gallery/albums/kal2011/styczen-luty/grzecho3.jpg 9. Jerry - 1http://jerkbait.pl/gallery/albums/kal2011/styczen-luty/jerry1.jpg 10. Jerry - 2http://jerkbait.pl/gallery/albums/kal2011/styczen-luty/jerry2.jpg 11. Jerry - 3http://jerkbait.pl/gallery/albums/kal2011/styczen-luty/jerry3.jpg 12. Jerry - 4http://jerkbait.pl/gallery/albums/kal2011/styczen-luty/jerry4.jpg 13. Jerry - 5http://jerkbait.pl/gallery/albums/kal2011/styczen-luty/jerry5.jpg 14. Jerry - 6http://jerkbait.pl/gallery/albums/kal2011/styczen-luty/jerry6.jpg 15. Jerry - 7http://jerkbait.pl/gallery/albums/kal2011/styczen-luty/jerry7.jpg
remek Opublikowano 9 Marca 2010 Autor Opublikowano 9 Marca 2010 16. Jerry - 8http://jerkbait.pl/gallery/albums/kal2011/styczen-luty/jerry8.jpg 17. Jerry - 9http://jerkbait.pl/gallery/albums/kal2011/styczen-luty/jerry9.jpg 18. Piwoluka - 1http://jerkbait.pl/gallery/albums/kal2011/styczen-luty/piwoluka1.jpg 19. Remek - 1http://jerkbait.pl/gallery/albums/kal2011/styczen-luty/remek1.jpg 20. Sandacz - 1http://jerkbait.pl/gallery/albums/kal2011/styczen-luty/sandacz1.jpg 21. Sandacz - 2http://jerkbait.pl/gallery/albums/kal2011/styczen-luty/sandacz2.jpg 22. Sandacz - 3http://jerkbait.pl/gallery/albums/kal2011/styczen-luty/sandacz3.jpg 23. Sławek - 1http://jerkbait.pl/gallery/albums/kal2011/styczen-luty/slawek1.jpg 24. Włóczykij - 1http://jerkbait.pl/gallery/albums/kal2011/styczen-luty/wloczykij.jpg 25. Zanderix - 1http://jerkbait.pl/gallery/albums/kal2011/styczen-luty/zanderix1.jpg
remek Opublikowano 9 Marca 2010 Autor Opublikowano 9 Marca 2010 Głosować proszę Wybieramy DWA zdjęcia i ... zaczynam projektować nowy kalendarz. Swoją drogą, mimo, że to marzec to już mamy z wydawcą praktycznie wszystko dogadane. PozdrawiamRemek
Gość Opublikowano 9 Marca 2010 Opublikowano 9 Marca 2010 (edytowane) . Edytowane 26 Czerwca 2014 przez J_J
Friko Opublikowano 9 Marca 2010 Opublikowano 9 Marca 2010 Ja to rozumiem tak że weźmie się dwa zdjęcia z największą ilością głosów - wyjdzie na to samo myślę
Gość Opublikowano 9 Marca 2010 Opublikowano 9 Marca 2010 (edytowane) . Edytowane 26 Czerwca 2014 przez J_J
remek Opublikowano 10 Marca 2010 Autor Opublikowano 10 Marca 2010 Niestety głosować można raz. PozdrawiamRemek
remek Opublikowano 16 Marca 2010 Autor Opublikowano 16 Marca 2010 Dwa zdjęcia wyraźnie na prowadzeniu. Poproszę o kolejne głosy - w sensie na dowolne zdjęcie
remek Opublikowano 20 Marca 2010 Autor Opublikowano 20 Marca 2010 Pozostały jeszcze 3 dni. Zapraszam do głosowania. PozdrawiamRemek
remek Opublikowano 24 Marca 2010 Autor Opublikowano 24 Marca 2010 Miło mi obwieścić, że w edycji STYCZEŃ/LUTY wygrywają następujące zdjęcia: 1. Baloo http://jerkbait.pl/gallery/albums/kal2011/styczen-luty/Baloo1.jpg 2. Zanderixhttp://jerkbait.pl/gallery/albums/kal2011/styczen-luty/zanderix1.jpg Serdecznie gratuluję! Dziękuję wzystkim uczestnikom za przesłanie swoich zdjęć na konkurs. Dziękuję również wszystkim za uczestnictwo w głosowaniu! PozdrawiamRemek
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się