Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

WITAM

 

czy ktoś wie jak wyważyć slidera żeby miał nienaganna prace ??

 

w którym miejscu umieścić ołów?

 

poprosze o rysunki lub fotki z zaznaczonymi miejscami umieszczania obciązenia

 

nigdy nie wykonywałem sliderów wiec każda podpowiedz bedzie potrzebna

 

najważniejsze jest zrobienie gotowego korpusu, reszta to wiem jak oklejac i malować :D ale wykonać dobrego slidera to nie wiem bo nigdy nie robiłem takie cudeńka

 

planuje wykonać pare szt koledze na urodziny bo wiem ze dostanie kija do jerkowania

 

prosze o info

Opublikowano

tu piszesz że chcesz zrobić kilka sztuk dla kolegi,a w dziale obok dałeś ogłoszenie że możesz kupić nawet 200szt takich korpusów...

jeżeli ma to być prezent orginalny to może warto samemu stworzyć jakiegoś jerkbaita a nie kopiować coś co jest ogólnie dostępne na rynku..... :wacko:

Opublikowano

tfik pewnie kolega ma zaczepowe łoiwsko i te 200szt myknie w 1 weekend :mellow:

 

a tak powaga to jak nie chcesz prubowac sam ,to brzeszczot i tniesz,ja tak sprawdzałem tapsa :D

 

 

Opublikowano

tfik pewnie kolega ma zaczepowe łoiwsko i te 200szt myknie w 1 weekend :mellow:

 

a tak powaga to jak nie chcesz prubowac sam ,to brzeszczot i tniesz,ja tak sprawdzałem tapsa :D

 

 

 

 

Jeszcze można użyć rentgena :mellow:

Opublikowano

tu piszesz że chcesz zrobić kilka sztuk dla kolegi,a w dziale obok dałeś ogłoszenie że możesz kupić nawet 200szt takich korpusów...

jeżeli ma to być prezent orginalny to może warto samemu stworzyć jakiegoś jerkbaita a nie kopiować coś co jest ogólnie dostępne na rynku..... :wacko:

w dziale kupie napisalem ze chce kupic około 20szt a nie 200szt :D

 

10szt zrobie koledze jako przeent a reszte wezme na handel

Opublikowano

tfik pewnie kolega ma zaczepowe łoiwsko i te 200szt myknie w 1 weekend :mellow:

 

a tak powaga to jak nie chcesz prubowac sam ,to brzeszczot i tniesz,ja tak sprawdzałem tapsa :D

 

 

 

 

Jeszcze można użyć rentgena :mellow:

 

 

co do rentgena to własnie jestem w trakcie załatwiania tej mozliwości

Opublikowano

tu piszesz że chcesz zrobić kilka sztuk dla kolegi,a w dziale obok dałeś ogłoszenie że możesz kupić nawet 200szt takich korpusów...

jeżeli ma to być prezent orginalny to może warto samemu stworzyć jakiegoś jerkbaita a nie kopiować coś co jest ogólnie dostępne na rynku..... :wacko:

w dziale kupie napisalem ze chce kupic około 20szt a nie 200szt :D

 

10szt zrobie koledze jako przeent a reszte wezme na handel

spoko,widocznie źle odczytałem liczbę w twoim ogłoszeniu. :D

Opublikowano
jakbyś miał takiego zdjęcie RTG slidera to podziel się z innymi ( ja próbowałem zrobić coś w podobie to skończyło się na wklejeniu steru żeby pracował agresywnej)
  • 1 rok później...
Opublikowano

Jerka robionego na wzór slidera możesz doważyć na dwa sposoby aby prawidłowo pracował..

- tak jak w linku powyżej czyli z przodu i z tyłu woblera

- albo na środku troszkę bliżej głowy, wystarczy troszkę poszperać na forum by coś znaleźć..

 

http://img405.imageshack.us/img405/8720/dsc00427vt.jpg

By pold3k at 2011-01-29

Opublikowano
Ad Rendgena! Od 20lat używam.. Pierwsze były Rapale. Dwie projekcje trzeba zrobić. Działa znakomicie!!!

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...