Kuba Standera Opublikowano 9 Marca 2010 Opublikowano 9 Marca 2010 Witajcie!Chciałbym zaprosić wszystkich na towarzyskie zawody muchowe nad Raba - Fly Fishing Challenge 2010.Impreza odbędzie się 15 maja, w sobotę, w miejscowości Dobczyce nad rzeka Raba.Zawody są organizowane na luzie, bez zawodniczych ciśnień. Najbardziej zależy nam na zaprezentowaniu naszej rzeki, działań, na wspólnej zabawie i integracji środowiska muchowego.Zapraszamy wszystkich, także osoby stawiające pierwsze kroki z muchówką - będzie dość spora grupa muszkarzy, już kilka osób zapowiedziało się jako chętni do malej szkółki muchowej dla początkujących, co w połączeniu ze sporą ilością pstrągów, które zostaną wpuszczone wiosną gwarantuje dobra zabawę.Oplata startowa wynosi 50pln, w tym jest jedzenie i napoje oraz ponad polowa na zarybienie Raby. Dla chętnych możliwość zarezerwowania noclegów na miejscu.Zapraszam - przybywajcie. Bylem na imprezie w zeszłym roku i szczerze - było jak na naszych zlotach. Pełen luz i koleżeńskie współzawodnictwo z przymkniętym okiem - wszystkim bardziej zależy na miłym spędzeniu czasu niż na wynikach. Będzie to naprawdę dobra okazja aby poznać rzekę, sprobować swoich sił z muchówka, wiele się nauczyć.
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się