Skocz do zawartości

Zaproszenie na towarzyskie zawody FlyFishing Challenge - Raba 2010


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie!

Chciałbym zaprosić wszystkich na towarzyskie zawody muchowe nad Raba - Fly Fishing Challenge 2010.

Impreza odbędzie się 15 maja, w sobotę, w miejscowości Dobczyce nad rzeka Raba.

Zawody są organizowane na luzie, bez zawodniczych ciśnień. Najbardziej zależy nam na zaprezentowaniu naszej rzeki, działań, na wspólnej zabawie i integracji środowiska muchowego.

Zapraszamy wszystkich, także osoby stawiające pierwsze kroki z muchówką - będzie dość spora grupa muszkarzy, już kilka osób zapowiedziało się jako chętni do malej szkółki muchowej dla początkujących, co w połączeniu ze sporą ilością pstrągów, które zostaną wpuszczone wiosną gwarantuje dobra zabawę.

Oplata startowa wynosi 50pln, w tym jest jedzenie i napoje oraz ponad polowa na zarybienie Raby. Dla chętnych możliwość zarezerwowania noclegów na miejscu.

Zapraszam - przybywajcie. Bylem na imprezie w zeszłym roku i szczerze - było jak na naszych zlotach. Pełen luz i koleżeńskie współzawodnictwo z przymkniętym okiem - wszystkim bardziej zależy na miłym spędzeniu czasu niż na wynikach. Będzie to naprawdę dobra okazja aby poznać rzekę, sprobować swoich sił z muchówka, wiele się nauczyć.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...