Tomaszek Opublikowano 11 Marca 2010 Opublikowano 11 Marca 2010 Jako że poprzedni wątek o kampanii ochrony bassa wylądował ostatecznie na śmietniku, pozawlam sobie założyć nowy celem zdania raportu jak postępuje akcja dla wszystkich zainteresowanych a szczególnie dla użytkowników którzy wzięli udział w podpisywaniu petycji. Akcja nabrała rozmachu. Odpowiednie materiały ukazały się w głównych irlandzkich gazetach oraz kilku stacjach telewizyjnych i radiowych. Są realne szanse na materiał o naszej akcji w RTE1. Irishbass.org był obecny na dwóch dużych imprezach targowych gdzie akcję poparli niemal wszyscy liczący się ludzie z branży wędkarskiej. Krótki klip z ostatnich targów z Citywest Więcej dla zainteresowanych na http://irishbass.org zachęcam do zostania „przyjacielem” irishbass (zielony guzik na stronie) Ci z Was którzy mieli okazję łowić, bądź regularnie łowią bassy (wiem że jest na forum co najmniej kilka takich osó powinni wziąć udział w krótkiej ankiecie (3-4 min) dzięki której zbieramy dane mające pokazać jaka jest wartość finansowa zdrowej populacji bassa w Irlandii. Ostatecznie chodzi o kasę tak więc punktem przetargowym najprawdopodobniej okaże się wartość bassów w € dla gospodarki. Niestety nie każdy zdaje sobie sprawę że bardziej wartościowe są żywe. Link do ankiety: http://www.sea-angling-ireland.org/surveys/index.php?sid=549 37 A na koniec obrazek, który dobitnie tłumaczy o czym mówimy http://www.visserijkotters.nl/2010/03/09/zeebaars-trek-arm22 -klaas-adriana/ Zwróćcie uwagę na pierwszym zdjęciu jak nisko na wodzie “siedzi” statek rybacki ciężki od złowionych ryb.
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się