adamek Opublikowano 12 Marca 2010 Opublikowano 12 Marca 2010 Witam. Zastanawiam się nad zakupem tej książki ale chciałbym się dowiedzieć czegoś więcej o niej . Może ktoś z was maił z nią doczynienie lub słyszał coś o samym autorze. Warto kupić? http://www.bookmaster.pl/ksiazka/43194.xhtml
Luka81 Opublikowano 12 Marca 2010 Opublikowano 12 Marca 2010 mam, przeczytałem i wiele nowego nie wniosła w moją wiedzę o szczupakach...
biosteron Opublikowano 12 Marca 2010 Opublikowano 12 Marca 2010 @adamek,kup i przeczytaj tą oto książkę.
Guzu Opublikowano 12 Marca 2010 Opublikowano 12 Marca 2010 Racja Biosteron Nic dodac. Najlepiej przeczytaj ja ...kilkanascie razy i wracaj do niej wielokrotnie. Guzu
Przemek Opublikowano 12 Marca 2010 Opublikowano 12 Marca 2010 Sam czytałem ją z 10 razy a wracam do niej codziennie...sami wiecie kiedy
remek Opublikowano 12 Marca 2010 Opublikowano 12 Marca 2010 Książka mimo wszystko sporo traktuje o biologii ryby. Ciekawa aczkolwiek myślę, że skoro się zbierze kilka artykułów na j.pl oraz jeszcze kilka na innych stronach internetowych to ma się zdecydowanie większą wiedzę na temat skutecznych metod połowu tejże ryby. PozdrawiamRemek
adamek Opublikowano 13 Marca 2010 Autor Opublikowano 13 Marca 2010 Dzięki. W takim razie chyba sobie ja odpuszczę. A książkę Pana Marka Szymańskiego już zamawiam. Pozdrawiam
remek Opublikowano 13 Marca 2010 Opublikowano 13 Marca 2010 Napisz jeszcze jakiej literatury poszukujesz to może coś doradzimy Czy znasz jakieś języki? Bo o szczupakach jest kilka genialnych książek. PozdrawiamRemek
adamek Opublikowano 15 Marca 2010 Autor Opublikowano 15 Marca 2010 Szczupak ogólnie mnie interesuje z wędkarskiego punktu widzenia oczywiście łowienie go na sztuczne przynęty przedewszystkim w rzekach. Słyszałem o książce Bertusa Rozemeijera ,,Na Szczupaki,, ale chyba nie jest wydana w Polskim języku a obcych języków nie znam. Chyba mało jest takich Dobrych książek które są przetłumaczone na nasz Polski język.
remek Opublikowano 15 Marca 2010 Opublikowano 15 Marca 2010 Fakt - książka Bertusa jest SUPER! Moim zdaniem to chyba jedna z lepszych jakie widziałem o szczupaku. Niestety, co może być przykre dla większości, została wydana w języku niemieckim. Wiem, że były jakieś podejścia do j.angielskiego i nawet polskiego ale ... nie mam informacji czy zostaną wydane w tamtych językach. pozdrawiamRemek
adamek Opublikowano 6 Maja 2010 Autor Opublikowano 6 Maja 2010 Witam. W wywiadzie z Markiem Szymańskim przeczytałem ze przybiera się do nowej ksiązki z seri wedkarstwo rzeczne wiecie może czy lub kiedy się ukarze ?? A może już jest w sprzedaży ? Ja nic nie znalazłem.
mifek Opublikowano 6 Maja 2010 Opublikowano 6 Maja 2010 jesli nie chodzi o niemal juz kultowa ksiazke ktora wydana byla pare lat temu i jest na prawde biblia rzecznych spinningistow i nie tylko to .... nie wiem
adamek Opublikowano 7 Maja 2010 Autor Opublikowano 7 Maja 2010 W Wywiadzie z Markiem Szymańskim http://www.jerkbait.pl/?p=189 Było wspomiane o tej książce i o tym ze jest w planach na przyszłość nowa ksiażka. Od wywiadu mineło juz sporo czasu i pomyślałem ze może coś wiecie.
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się