Marco Opublikowano 12 Marca 2010 Opublikowano 12 Marca 2010 Witam, Ciekawa lektura: http://www.klubgaja.pl/zaadoptuj_rzeke/ PozdrawiamMarco
kwasik Opublikowano 16 Marca 2010 Opublikowano 16 Marca 2010 http://pl.wikipedia.org/wiki/AdopcjaPsa ani rzeki adoptować nie da się.Dla mnie ktoś kto używa do takich działań słowa adopcja jest idiotą, bo używa słów, o których znaczeniu nie ma pojęcia.
Kuba Opublikowano 16 Marca 2010 Opublikowano 16 Marca 2010 OT - rzeke (mala) warto by bylo kupic na jakims odcinku. Nie wydzierzawic a kupic. W Austrii sa prywatne rzeki i sa to eldorada pstragowe, tylko malo kto o tym wie, wlasnie dlatego ze nie sa dostepne tzw. ogólowi.
Marvin Opublikowano 16 Marca 2010 Opublikowano 16 Marca 2010 Z tego, co wiem, w Polsce, za prawem rzymskim, flumina omnia sunt publica - wszystkie wody płynące stanowią własność ogółu. Nie można ich kupić.W Austrii nie od dziś wymyślają różne straszne rzeczy...
Kuba Opublikowano 16 Marca 2010 Opublikowano 16 Marca 2010 Z tego, co wiem, w Polsce, za prawem rzymskim, flumina omnia sunt publica - wszystkie wody płynące stanowią własność ogółu. A efekty widac wokól.
Marvin Opublikowano 16 Marca 2010 Opublikowano 16 Marca 2010 Sama idea jest piękna, ale z gatunku tych perły przed wieprze...
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się