patark Opublikowano 12 Marca 2010 Opublikowano 12 Marca 2010 Witam, czy Waszym zdaniem warto kupić nową citicę 201e za 300zł. Jest nowa z gabloty sklepowej?
krzysiek Opublikowano 12 Marca 2010 Opublikowano 12 Marca 2010 ebay prawdę Ci powie...Jeżeli jest to nowa Citica, to cena nie jest zła
remek Opublikowano 12 Marca 2010 Opublikowano 12 Marca 2010 Kupić można ale podstawowe pytanie do czego chcesz ją zastosować? PozdrawiamRemek
patark Opublikowano 12 Marca 2010 Autor Opublikowano 12 Marca 2010 Multiplikator jest nowy. Wczoraj były dwa ostatnie wyprzedażowe w Decathlonie przy M1. Chyba się skuszę. Myślę o komplecie z kijkiem do 28 lub 30g.
hasior Opublikowano 12 Marca 2010 Opublikowano 12 Marca 2010 spoko radzi sobie nawet z 5cm relaxem na 5gr głowce,za ta kase super kręciek
Wisni@ Opublikowano 13 Marca 2010 Opublikowano 13 Marca 2010 Bierz nawet się nie zastanwiaj, do tego zestawu spokojnie się nada. A jak Ci się nie spodoba to będziesz mógł sprzedać i jeszcze pewnie zarobisz...
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się