casso Opublikowano 18 Marca 2010 Opublikowano 18 Marca 2010 Do użytkowników salmmerów. Potwierdzacie zaznaczone na czerwono podane pojemności szpul? Bo rozumiem że BRAID CAPACITY dotyczy plecionek http://img96.imageshack.us/img96/278/spinslammernew.jpg
Gumofilc Opublikowano 19 Marca 2010 Opublikowano 19 Marca 2010 Cos mi sie kojarzy, ze na 360ke wchodzil mi motek 150y 30LB i jeszcze byl luz. Ale w tym zestawieniu cos polali bo tyle raczej nie wejdzie.... Gumo
Guzu Opublikowano 19 Marca 2010 Opublikowano 19 Marca 2010 Moim zdaniem tak moze byc. To jest w yardach. Ja zawsze daje podklad i nawijam po 100 metrow. Nie moge wiec powiedziec ile by weszlo na gola szpule... Nie znam nikogo kto by tak robil - ladowal ile wlezie na szpule kolowrotka spiningowego w tym przedziale mocy... Guzu
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się