MariuszSNC Opublikowano 18 Marca 2010 Opublikowano 18 Marca 2010 Witam.Dzisiaj niespodziewanie znalazłem się na trasie Wrocław-Świdnica,więc nie omieszkałem zajrzeć nad zbiornik.Piękny widok,poziom wody jak przed spuszczaniem,na tamie woda ledwo się sączy przez jeden upust,także wody jeszcze przybędzie.Koparki pracują na wodzie,dlatego nowych miejsc przybędzie,ciekawe jak z rybkami?.Pocieszające jest to przybyło nowych tarlisk,więc przyszłość zapowiada się ciekawie.Aby do 01.06.Pozdrawiam.
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się