Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Sport na żywo - aktualne lub przyszłe wydarzenia


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9830 odpowiedzi w tym temacie

#6341 OFFLINE   Matteoo

Matteoo

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 677 postów
  • LokalizacjaElbląg
  • Imię:Robert

Napisano 17 luty 2022 - 19:52

Zieliński z dobitką, ale strzelił świetną bramkę Barcy. Obrona przy tym golu to dramat, jak można pozwolić na dobitkę w polu karnym.
  • korol i pit1982 lubią to

#6342 OFFLINE   korol

korol

    Zaawansowany

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPip
  • 2242 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Piotr
  • Nazwisko:K

Napisano 18 luty 2022 - 05:09

Do tego jeszcze Milik w formie, tym razem strzelił 2 gole Karabachowi.



#6343 OFFLINE   korol

korol

    Zaawansowany

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPip
  • 2242 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Piotr
  • Nazwisko:K

Napisano 19 luty 2022 - 22:17

Dzis cenny remis Legii. Utrzymala przedostatnie miejsce.
  • godski, przemo_w i pszzz lubią to

#6344 OFFLINE   korol

korol

    Zaawansowany

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPip
  • 2242 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Piotr
  • Nazwisko:K

Napisano 23 luty 2022 - 04:57

"Zrobimy wszystko, żeby Polski Związek Piłki Nożnej nie musiał wybierać między zagraniem tego meczu na rosyjskiej ziemi, a walkowerem i utratą szans na grę na mistrzostwach świata w Katarze. Jeśli zaszłaby taka konieczność, a to byłby dla nas najgorszy scenariusz, ja byłbym za nie uczestniczeniem w tej rywalizacji. Uważam, że nawet kosztem braku awansu nie powinniśmy legitymizować działań Putina. Ale to moje osobista opinia."

Minister odjechał. Była możliwość umówienia się na mecz Andrzeja z Władimirem.
A tak pusty gest, który nikogo nie wzruszy. Za Donieck nie będzie walkoweru, Ci ze wschodu nawet nie uważają się za Ukraińców.


Użytkownik korol edytował ten post 23 luty 2022 - 05:44

  • S.N. lubi to

#6345 OFFLINE   ASAPfishing

ASAPfishing

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 614 postów
  • Lokalizacja.
  • Imię:Asap
  • Nazwisko:Asap

Napisano 23 luty 2022 - 06:00

"Zrobimy wszystko, żeby Polski Związek Piłki Nożnej nie musiał wybierać między zagraniem tego meczu na rosyjskiej ziemi, a walkowerem i utratą szans na grę na mistrzostwach świata w Katarze. Jeśli zaszłaby taka konieczność, a to byłby dla nas najgorszy scenariusz, ja byłbym za nie uczestniczeniem w tej rywalizacji. Uważam, że nawet kosztem braku awansu nie powinniśmy legitymizować działań Putina. Ale to moje osobista opinia."

Minister odjechał. Była możliwość umówienia się na mecz Andrzeja z Władimirem.
A tak pusty gest, który nikogo nie wzruszy. Za Donieck nie będzie walkoweru, Ci ze wschodu nawet nie uważają się za Ukraińców.

Zgoda w 99.9999%. Ale co do spotkania PAD z PWP to raczej Ty pojechałeś :)
 



#6346 OFFLINE   korol

korol

    Zaawansowany

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPip
  • 2242 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Piotr
  • Nazwisko:K

Napisano 23 luty 2022 - 06:32

Prawda, dziś PWP by nie chciał, za bardzo go drażnimy. Ewentualnie zarezerwowałby Andrzejowi miejsce bez zadaszenia i nieogrzewane.
Chociaż jeszcze ostatnio wypowiadał się o pragmatycznych stosunkach opartych na wspólnych korzyściach.
Strasznie mnie złości te wyskakiwanie przed szereg, a jak co do czego przyjdzie, pierwsi uciekną.

Za to Tomaszewski w końcu wspomniał coś słusznego, to jest dogadanie z FIFĄ kontroli covidowej, aby nagle nie wyszło, że Lewy, Zieliński i Glik chorzy...


Użytkownik korol edytował ten post 23 luty 2022 - 06:38

  • S.N. lubi to

#6347 OFFLINE   ASAPfishing

ASAPfishing

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 614 postów
  • Lokalizacja.
  • Imię:Asap
  • Nazwisko:Asap

Napisano 23 luty 2022 - 07:12

...
Za to Tomaszewski w końcu wspomniał coś słusznego, to jest dogadanie z FIFĄ kontroli covidowej, aby nagle nie wyszło, że Lewy, Zieliński i Glik chorzy...

Popieram. Już tu wcześniej pisałem że My do Moskwy powinniśmy jechać że swoją wodą... a teraz dodam i pościelą, klimatyzacja i nawet powietrzem, kurczakami itp. Michniewicz fajna rzecz powiedział, że mogą zrezygnować w wylotu dzień przed rano i zamiast tego odbyx ostatni trening u nas. Bo oficjalny to 1h tylko by powąchać murawę.

Zobaczymy.

Użytkownik ASAPfishing edytował ten post 23 luty 2022 - 07:12

  • korol lubi to

#6348 OFFLINE   coma

coma

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2037 postów
  • Lokalizacjamałopolskie\łódzkie

Napisano 23 luty 2022 - 08:26

A może w ramach sankcji wykluczą rosję z mundialu a dodatkowo mecz finałowy UEFA będzie rozgrywany u nas? Rozmarzyłem się :)



#6349 OFFLINE   korol

korol

    Zaawansowany

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPip
  • 2242 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Piotr
  • Nazwisko:K

Napisano 23 luty 2022 - 08:49

A może w ramach sankcji wykluczą rosję z mundialu a dodatkowo mecz finałowy UEFA będzie rozgrywany u nas? Rozmarzyłem się :)

Prawdopodobieństwo tego oceniam na 0,5-1,8%.
Po rozpoczęciu wojny na Ukrainie i aneksji Krymu Rosja otrzymała organizacje Mistrzostw Świata, w końcu "nie łączmy sportu z polityką".

Gdyby zbombardowali Kijów, wtedy walkower, lub mecz u nas. Za Donieck nic nie będzie.


Użytkownik korol edytował ten post 23 luty 2022 - 08:49


#6350 OFFLINE   Maciej W.

Maciej W.

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1064 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 23 luty 2022 - 09:12

Kijów ,to dla tak zwanego Europejczyka, kraina niedźwiedzia polarnego. Do walkowera niezbędne jest zbombardowanie Berlina. Stety, niestety, mało realne. Z wizytami dyplomatycznymi, Piotrze, byłbym wstrzemięźliwy. Łóżka w hotelu na Łubiance średnio wygodne, a i grzybki marynowane bywają wyjątkowo ciężkostrawne. Lepiej nie wyściubiać nosa z Warszawy, bo wszelkie zabawy w dyskutowanie z Rosjanami zdają się psu na budę.

#6351 OFFLINE   jachu

jachu

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1106 postów
  • LokalizacjaPoznań
  • Imię:Janusz
  • Nazwisko:Skowron

Napisano 23 luty 2022 - 11:56

"Zrobimy wszystko, żeby Polski Związek Piłki Nożnej nie musiał wybierać między zagraniem tego meczu na rosyjskiej ziemi, a walkowerem i utratą szans na grę na mistrzostwach świata w Katarze. Jeśli zaszłaby taka konieczność, a to byłby dla nas najgorszy scenariusz, ja byłbym za nie uczestniczeniem w tej rywalizacji. Uważam, że nawet kosztem braku awansu nie powinniśmy legitymizować działań Putina. Ale to moje osobista opinia."

Minister odjechał. Była możliwość umówienia się na mecz Andrzeja z Władimirem.
A tak pusty gest, który nikogo nie wzruszy. Za Donieck nie będzie walkoweru, Ci ze wschodu nawet nie uważają się za Ukraińców.

Proponuję zapoznać się z wczorajszą wypowiedzią przedstawiciela Kenii w Radzie Bezpieczeństwa ONZ. W niektórych okręgach Łotwy Rosjanie stanowią 40%. A gdyby tak u nas trochę pogrzebać? Też by się znalazło. Jesteśmy za tworzeniem enklaw? Rosja nie jest chyba małym państwem z dużą gęstością zaludnienia, więc dla tych zdeklarowanych Rosjan ze wschodniej Ukrainy miejsca tam spokojnie starczy. Bezczelna wypowiedź Putina. Idąc tym tokiem rozumowania wybrzeże od Sewastopola po Odessę powinno należeć do Grecji, bo wcześniej tam nie było żadnej państwowości. Sankcje, izolowanie powinno być w każdym wymiarze. Piłki nożnej też powinno dotyczyć. 



#6352 OFFLINE   korol

korol

    Zaawansowany

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPip
  • 2242 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Piotr
  • Nazwisko:K

Napisano 23 luty 2022 - 12:38

Proponuję zapoznać się z wczorajszą wypowiedzią przedstawiciela Kenii w Radzie Bezpieczeństwa ONZ. W niektórych okręgach Łotwy Rosjanie stanowią 40%. A gdyby tak u nas trochę pogrzebać? Też by się znalazło. Jesteśmy za tworzeniem enklaw? Rosja nie jest chyba małym państwem z dużą gęstością zaludnienia, więc dla tych zdeklarowanych Rosjan ze wschodniej Ukrainy miejsca tam spokojnie starczy. Bezczelna wypowiedź Putina. Idąc tym tokiem rozumowania wybrzeże od Sewastopola po Odessę powinno należeć do Grecji, bo wcześniej tam nie było żadnej państwowości. Sankcje, izolowanie powinno być w każdym wymiarze. Piłki nożnej też powinno dotyczyć. 

Nie wiem czy byłeś w tych wschodnich rejonach, ja tak i pamiętam, że oni tam nawet języka ukraińskiego nie za bardzo znali. W referendum zagłosują za Putinem. 
Zobaczymy jak będzie teraz, ostatnio połowa ukraińskiego wojska przeszła na stronę ruskich. Jestem ciekaw, czy Ukraińcy w ogolę spróbują obronić kontrolowane przez siebie obszary Obwodu Donieckiego.
Ale to bez znaczenia. Ten obszar nikogo nie obchodzi. Nie spodziewam się zbyt uciążliwych sankcji.
A my, a my jesteśmy za biedni, za słabi (ostatni raport o stanie naszej armii) aby się wychylać. Co niestety wciąż robimy. Powinniśmy teraz cicho siedzieć i się wzmacniać. Na pewno nie oddawać za free piorunów.
Sojusz z Wielką Brytania i Ukrainą jest wręcz komiczny i skrajnie niebezpieczny.

Już ustaliliśmy, FIFA Rosji nie wykluczy. Trzeba pojechać i wygrać.
Nawet, jakbyśmy chcieli zmienić miejsce, to zakulisowo Boniek, a nie w mediach siermiężny Minister.
 


  • Krzysztof, Mysha, Pisarz.......ewski Piotr i 2 innych osób lubią to

#6353 OFFLINE   jachu

jachu

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1106 postów
  • LokalizacjaPoznań
  • Imię:Janusz
  • Nazwisko:Skowron

Napisano 23 luty 2022 - 14:35

To wracamy do plebiscytów, które będą decydować o autonomii lub przebiegu granic? Nie, nie byłem na wschodniej Ukrainie. Domyślam się bez problemu jaki byłby tam wynik referendum. Ale pamiętam taką wioskę nad jeziorem Ryńskim. Nazywała się Mrówki i kiedy tam dotarliśmy bodaj w 1968 roku, wioska była praktycznie pusta. Dokarmialiśmy pozostawionego dużego owczarka, który reagował tylko na zawołania po niemiecku. Nikt jej mieszkańców nie wyganiał. Sami sobie wybrali nowe miejsce do życia. Wielu mieszkańców Dolnego Śląska i Opolszczyzny i ich potomkowie też miało wybór i mieszkają tam nadal. Chciałbyś zrobić referendum Ujgurom, Kurdom. A może mieszkańcom berlińskiego Neukoln? Tu akurat na ulicach słychać praktycznie tylko turecki i arabski, więc może im dać prawo do decydowania? :) Pomaganie Ukrainie (w każdy sposóB) jest naszym interesem narodowym. Chyba, że ktoś nie rozumie o czym mówi Putin od 2008 roku i przypomniał to w poniedziałkowych i wczorajszych wypowiedziach.

Polska może jedynie naciskać (podobne zdanie ma już szwedzka federacja), a decyzję o przeniesieniu spotkania może i powinna podjąć FIFA.



#6354 OFFLINE   Krzysztof

Krzysztof

    Zaawansowany

  • Zbanowani
  • PipPipPip
  • 511 postów
  • LokalizacjaNiemcy

Napisano 23 luty 2022 - 15:22

Myślę że jesteś niedoinformowany .Krym miał od zawsze autonomię i z tego skorzystał.To że mieszkańcy mieli dość rządów Ukrainy jest jasne bo nawet armia ukraińska przeszła dobrowolnie na stronę federacji.Na dodatek nie rozumiem gdzie byli  ci wszyscy krytycy jak amerykanie mordowali w Iraku i Syrii?Zostawili tam setki tysięcy trupów i ponad milion kalek .Kosowo też zostało oderwane militarnie od Serbii .Jakoś unia nie widziała potrzeby wprowadzania sankcji na stany. a rząd Polski bez zająknięcia uznał Kosowo.A jeżeli piszesz że Kurdowie nie mają prawa do własnego kraju to tego już nie skomentuje .Nie jestem za rozwiązaniem siłowym ale tak naprawdę to nic nie wiemy i otrzymujemy tylko papkę medialną.Odczekajmy i nie mieszajmy się w nie swoje sprawy .Ameryka i jej 5 miliardów spowodowała Majdan to niech to amerykanie teraz rozwiążą .Proponuje Modowi zamknąć ten temat bo jest niebezpiecznie śliski.


  • Sławek Oppeln Bronikowski, bogdan333, Pisarz.......ewski Piotr i 1 inna osoba lubią to

#6355 OFFLINE   mario

mario

    Zaawansowany

  • Moderatorzy
  • 3599 postów
  • LokalizacjaP L

Napisano 23 luty 2022 - 16:09

Jeżeli dyskusja będzie szła w kierunku, który się kształtuje od dzisiejszego poranka, to temat może zostać zamknięty.

 

I jednak poszła, więc posty zostały usunięte. A ja jeszcze raz proszę o trzymanie się tematu wątku.


  • Jozi i godski lubią to

#6356 OFFLINE   coma

coma

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2037 postów
  • Lokalizacjamałopolskie\łódzkie

Napisano 24 luty 2022 - 19:25

Szwecja, Polska i Czechy nie będą jechać do rosji. Jutro specjalne spotkanie uefa.
  • Pisarz.......ewski Piotr i korol lubią to

#6357 OFFLINE   godski

godski

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15633 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 25 luty 2022 - 11:21

https://sportowefakt...z-barazami-o-ms



#6358 OFFLINE   korol

korol

    Zaawansowany

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPip
  • 2242 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Piotr
  • Nazwisko:K

Napisano 25 luty 2022 - 12:26

Masakra co, jeszcze się zastanawiają.


  • coma lubi to

#6359 OFFLINE   Maciej W.

Maciej W.

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1064 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 25 luty 2022 - 15:28

Nie widzę tu żadnej masakry. Trafił swój na swego. Za walizkę pieniędzy są gotowi zagłaskać największego łobuza na śmierć. Tu mamy do czynienia z mężem stanu, a nie łobuzem. Więc może pół walizki...?

#6360 OFFLINE   godski

godski

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15633 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 25 luty 2022 - 16:05

Hurkacz - Rublev  - ostatni set Polsat Sport.






Użytkownicy przeglądający ten temat: 3

0 użytkowników, 3 gości, 0 anonimowych