Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Sport na żywo - aktualne lub przyszłe wydarzenia


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9830 odpowiedzi w tym temacie

#6241 OFFLINE   jabadaon

jabadaon

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 597 postów
  • LokalizacjaMałopolska

Napisano 26 grudzień 2021 - 20:28

Trzeba być kutasem, żeby coś takiego odwalić. Zero honoru, żaden poważny klub nie powinien go więcej zatrudnić, nie mówiąc o reprezentacjach narodowych, nawet takich jak Andora, czy San Marino. Nie umniejszając słabszym nacjom.
Wkurwa mam strasznego. Całe święta nic nie połknąłem, ale chyba muszę otworzyć połówkę.....

#6242 OFFLINE   Rampampam

Rampampam

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 211 postów
  • LokalizacjaGdzieś tam...

Napisano 26 grudzień 2021 - 20:45

Sousa spierd... z tonącego okrętu

Pytanie czy okręt z tymi marynarzami da się uratować, czy całkiem pójdzie na dno

Użytkownik Siwy gołąb edytował ten post 26 grudzień 2021 - 20:46


#6243 OFFLINE   BOB

BOB

    SUM

  • PATRON
  • PipPipPipPipPip
  • 10179 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Robert

Napisano 26 grudzień 2021 - 20:47

Tak intuicyjnie bo się nie znam. Czy aby to nie świadczy o tym jak traktowana jet nasza reprezentacja i co można wobec niej zrobić? Czy ktokolwiek poza zagorzałymi kibicami z pomiędzy Bugu i Odry sie tym przejmie? 

PS. kto obsadził takiego pajaca na tym stanowisku?



#6244 OFFLINE   Mysha

Mysha

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1020 postów
  • LokalizacjaOstrołęka

Napisano 26 grudzień 2021 - 21:00

PS. kto obsadził takiego pajaca na tym stanowisku?


Bob i tu się z Tobą zgodzę.

Pan trenejro potrafił świetnie się sprzedać. Zaczął cytatem z Jana Pawła II. Koleś wygląda jak reklama wody po goleniu . Makarony nawijał w językach obcych. I to wystarczyło by kupić ludożerkę 😂😂😂. Na jerku też miał licznych fanów 😂😂😂.
  • godski i Maciej W. lubią to

#6245 OFFLINE   jajakub

jajakub

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1024 postów
  • LokalizacjaLublin

Napisano 26 grudzień 2021 - 21:01

Nie ma się co oburzać
Co prawda zazwyczaj to związek zrywa/skraca kontrakt z trenerem (w różnych dyscyplinach) a tym razem inicjatywa wyszła z drugiej strony
  • Jano lubi to

#6246 OFFLINE   adamos

adamos

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 373 postów
  • Lokalizacjaśląsk

Napisano 26 grudzień 2021 - 21:17

Chłop się wystraszył, że jak przegra baraże to go czeka powtórka z Legii.

Tak na poważnie to niepoważne.



#6247 OFFLINE   coma

coma

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2037 postów
  • Lokalizacjamałopolskie\łódzkie

Napisano 26 grudzień 2021 - 22:08


  • cyprys19 i bartosz311287 lubią to

#6248 OFFLINE   chlodnica

chlodnica

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 797 postów
  • LokalizacjaPL-Opole/CH-Davos
  • Imię:Darek

Napisano 26 grudzień 2021 - 22:31

Czyżby Nawałka come back?



#6249 OFFLINE   BOB

BOB

    SUM

  • PATRON
  • PipPipPipPipPip
  • 10179 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Robert

Napisano 26 grudzień 2021 - 22:32

Jeśli się okaże, że monolog pana Borka jest na tle brazylijskich palm a poza kadrem czeka z drinem pan Boniek ... to nie będę zaskoczony!


  • ASAPfishing lubi to

#6250 OFFLINE   Matteoo

Matteoo

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 677 postów
  • LokalizacjaElbląg
  • Imię:Robert

Napisano 26 grudzień 2021 - 22:34

Mnie też ta informacja wkurzyła. Jednak, większość trenerów traktowana w ten sposób przez nasz zarząd i media już dawno by spieprzyła. Wszyscy w kilka miesięcy wymagają cudu nad Wisłą. W innych reprezentacjach nowemu trenerowi daje się czas na poukładanie i nie jest to rok. Dodatkowo w pzpn pełno wpierdalaczy którzy krzycza: tego zostaw, ten musi być, tego nie bierz, temu... tego... i dlatego.

#6251 ONLINE   cyprys19

cyprys19

    Zaawansowany

  • TWÓRCY+
  • PipPipPip
  • 4011 postów
  • Lokalizacjapułtusk okolice
  • Imię:marcin
  • Nazwisko:k

Napisano 26 grudzień 2021 - 22:36

To się Borek wku.....zdenerwował!



#6252 OFFLINE   ŻoliborzFishingTeam

ŻoliborzFishingTeam

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 145 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 26 grudzień 2021 - 22:36

Najlepsze podsumowanie kadencji Rudego. Jak sie robi selekcjonera z nauczyciela WFu bez sukcesów i poważnej pracy w poważnej piłce to zakończenie mamy i tak dobre bo się można pośmiać ze związku ośmieszonego kolejny raz.

<...>


Użytkownik Jano edytował ten post 27 grudzień 2021 - 08:02

  • Mysha i Fatso lubią to

#6253 OFFLINE   BOB

BOB

    SUM

  • PATRON
  • PipPipPipPipPip
  • 10179 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Robert

Napisano 26 grudzień 2021 - 22:45

...noooo trochę dzikusy to my jesteśmy. Z tych co nie są, to może trzech/czterech by w tym kraju zostało (nazwisk nie wymienię bo mody wygumkują)



#6254 OFFLINE   Matteoo

Matteoo

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 677 postów
  • LokalizacjaElbląg
  • Imię:Robert

Napisano 26 grudzień 2021 - 22:48

[quote name="ŻoliborzFishingTeam" post="2981435"...

Jak ktoś pisze że Polska to dziki kraj niech wypie..... razem z Sousa. Palanteria[/quote]

Troszkę pohamuj, wiem że to nie do mnie, ale po części się z tym zgadzam, Polska to dziki kraj, ale nie trzeba stąd spieprzać. Co do piłki i trenowania to pokaż mi trenera z naszej kadry który był zawsze świetnym trenerem. Zobacz obecnego trenera Niemiec, wszedł do Bayernu z tylnej ławki i zrobił mega wynik. U nas problem, że kadra ma trenera a rządzić chcą wszyscy. Ta kadra nie ma wokół siebie atmosfery, nie ma pełnego wsparcia nawet własnych kibiców. Tu nawet Guardiola by nic nie zrobił. Jacy z nas kibice jak sramy we własne koryto tekstami typu: Lewy to drewno, zieliński nie biega, szczęsny dziurawe ręce, a krycha ciągle patrzy tylko na zegarek. Zmiana na Nawałkę tu nic nie da. Tą kadrę trzeba rozpieprzyć do dna i kilometra mułu, poświęcić kilka lat i dać grać tym co potrafią grać i chcą to robić dla Polski. Reszta z najlepszymi nawet nazwiskami niech właśnie spier..ala.

Użytkownik Matteoo edytował ten post 26 grudzień 2021 - 22:49


#6255 OFFLINE   BOB

BOB

    SUM

  • PATRON
  • PipPipPipPipPip
  • 10179 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Robert

Napisano 26 grudzień 2021 - 22:53

4 lata resetu, budowa od podstaw (podstawą może być warszawski klub co dna dotknął?...ja nie wiem :D ) Potem nowe, stworzy pasmo sukcesów w sporcie podobno narodowym :)


Użytkownik BOB edytował ten post 26 grudzień 2021 - 22:53


#6256 OFFLINE   Maciej W.

Maciej W.

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1064 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 27 grudzień 2021 - 00:52

Borek w tym filmie to mówił o sobie, Bońku, czy kimś innym?
  • Mysha, gulf i ASAPfishing lubią to

#6257 OFFLINE   korol

korol

    Zaawansowany

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPip
  • 2242 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Piotr
  • Nazwisko:K

Napisano 27 grudzień 2021 - 06:24

Tak się nie da. Najpierw przez lata pracować w różnych przybytkach zgorszenia, a potem udawać cnotkę.
Od miłości do nienawiści kibiców jest blisko i tyle, taka specyfika zawodu. Zresztą chyba nie wierzycie, że Sousa przejmuje się opinią takiego Tomaszewskiego.
Ustalmy jedno. On nie stał się ofiarą dziennikarskiego hejtu tylko wybrał nową, lepiej płatną posadę olewając w kluczowym momencie najważniejszy projekt dotychczasowego pracodawcy.
W mojej branży po czymś takim zostałby dojechany. Jeśli chciał do Rio, to powinien poprowadzić drużynę w barażach i potem odejść.

Po sukcesie by się dogadał za porozumieniem, a w przypadku porażki kontrakt sam by wygasł.
 

Dla przypomnienia, naszą reprezentację cmógł poprowadzić Rangnick (dziś MU), ale nie pasował Bońkowi charakterologicznie.

 

Cóż jeszcze dodać?
Losowanie w barażach było dla nas fartowne. Wygrana z Rosją na wyjeździe realna (dodatkowo możliwy walkower), Szwecja już mniej, ale wciąż na Narodowym w zasięgu wyobraźni, a tu takie coś.


Użytkownik korol edytował ten post 27 grudzień 2021 - 06:25

  • Mysha i coma lubią to

#6258 OFFLINE   Maciej W.

Maciej W.

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1064 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 27 grudzień 2021 - 08:18

Cwaniaki wybrały sobie posłusznego figuranta, w osobie portugalskiego Nikodema Dyzmy. Bardzo mi miło, bo Nikodem okazał się sprytniejszy od cwaniaków, zrobił woltę i odchodzi w najdogodniejszym dla siebie momencie. Pewnie teraz będzie to początek kłopotów Flamenco, ale to już nie broszka polskich kibiców. Piłkarska wierchuszka, wraz z wiernymi mediami rozpętuje awanturę i podjudza "fanów reprezentacji" (podobno jest ich czterdzieści milionów), odwracając uwagę od syfu w jakim znajduje się polska piłka. W kwestii personalnej, zgniłymi pomidorami powinno się potraktować tych, którzy posadzili na stołku tego piłkarskiego karampuka i tych, którzy wmawiali nam od samego początku, że to trener piłki nożnej z prawdziwego zdarzenia, tylko potrzebuje czasu. A tak, Boniek ma to w nosie, bo już go nie ma. Disco Jagiellonia ma świetne wytłumaczenie (najpewniej) przegranych baraży, bo jakiś Michniewicz, czy Nawałka nie zdążą się już do nich przygotować (oczywisty absurd). Piłkarze będą mieli święty spokój i czas na pracę zawodową w klubach. Hipokryci pokroju Borka mogą teraz zbierać łapki w górę, cisnąć bezkarnie pana Nikodema spod palmy. Zresztą pan Nikodem ma w dupie to, co mówi Borek wprostproporcjonalnie do tego, jak rzetelnym i uczciwym dziennikarzem jest ten drugi. Jakby jakiś dzieciaczek pytał się co oznacza zwrot "słoma z butów", mamy tu dwa modelowe przykłady.
  • Mysha i cobrax lubią to

#6259 OFFLINE   Sławek Oppeln Bronikowski

Sławek Oppeln Bronikowski

    Zaawansowany

  • Bloggerzy
  • PipPipPip
  • 4944 postów
  • LokalizacjaŁódż
  • Imię:Sławek
  • Nazwisko:Oppeln Bronikowski

Napisano 27 grudzień 2021 - 09:00

Brak wam dystansu.. a ja nie kibic, dystans mam,, Mw jedna trzecia - może nawet do połowy ludności Polski chooy regularnie na nią kładzie. I wpojono jej poczucie niższości. Nawet ślepy by zauważył  :) Nie tylko Sousa..

Jadąc na zaciężnych i biznesmenach w korkach wierzymy z cud nagłej przemiany, Coś przeoczyłem? 


  • gulf lubi to

#6260 OFFLINE   przemo_w

przemo_w

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2295 postów
  • Imię:Przemek

Napisano 27 grudzień 2021 - 09:09

Mnie też ta informacja wkurzyła. Jednak, większość trenerów traktowana w ten sposób przez nasz zarząd i media już dawno by spieprzyła. Wszyscy w kilka miesięcy wymagają cudu nad Wisłą. W innych reprezentacjach nowemu trenerowi daje się czas na poukładanie i nie jest to rok. Dodatkowo w pzpn pełno wpierdalaczy którzy krzycza: tego zostaw, ten musi być, tego nie bierz, temu... tego... i dlatego.

Zobaczysz jaki czas dostanie w tym klubie :-)
Zlinczują go jak nie będzie wygranych od razu.
W reprezentacji jest selekcjoner, nie trener a to skromna różnica. Na co mu czas? Na trenowanie już wytrenowanych zawodników?
  • Mysha lubi to




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych