Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Shimano Stella FW3000S 2001r. JDM


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
21 odpowiedzi w tym temacie

#21 OFFLINE   range1970

range1970

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 280 postów
  • LokalizacjaMazury
  • Imię:Robert

Napisano 27 sierpień 2024 - 09:45

Nie skręcały, musiałem tylko odganiać ptaki, które dość często myliły swoje domki ze szpulkami moich kołowrotków. 

Może rzeczywiście kwestia nielubiących tego kołowrotka linek, ja mam FW2500S od kolegi @Guzu już z 10 lat, używam czterosplotówek Varivasa i nie pamiętam brody na tym kołowrotku.



#22 OFFLINE   woojtek13

woojtek13

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 67 postów

Napisano 27 sierpień 2024 - 22:12

Co do Stelli 95 i 98 to są ciężkie klamoty z pracą jaka nie mieści się w obecnym standardzie.

 

 

Ja nimi łówię i nie narzekam na ich pracę. Na pewno nie na rocznik 95, w pracy Stelli  98 czuć jakby przekładnię, nie zabkowanie ale i tak ją lubię. Posiadam nowe. Miałem Stellę 4000FJ i po kilku razach z nią nad wodą, sprzedałem choć nie twierdzę że to zły kołowrotek, nawet bardzo dobry ale ja wolę te roczniki które jak widać dla niektórych dzisiaj to ciężkie klamoty - 330g.

 

Stellę FW4000S niedawno kupiłem tu na forum i też jakoś nie robią mi się brody i na tyle mi się spodobała że dokupiłem sobie  jeszcze dwie  AR3000  i też brody brak łowiąc plecionką,  choć nie są to idealne kołowrotki, szczególnie lakier na nich.


Użytkownik woojtek13 edytował ten post 27 sierpień 2024 - 22:14





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych