Friko Opublikowano 3 Stycznia 2011 Opublikowano 3 Stycznia 2011 Co prawda to prawda, byłem w zeszłym sezonie w Szwecji na takim jeziorze gdzie wpuszczono sandacza - w zasadzie opanował całe ploso zbiornika, trudno było o cos innego na otwartej wodzie; szczupaki dłubało sie po brzegach gdzie siedzialy i zarly okonie Sandacz i sum jakos nie widzą mi sie na dobrej szczupakowej wodzie, troc - czemu nie
Guzu Opublikowano 3 Stycznia 2011 Opublikowano 3 Stycznia 2011 Osobiście nie znam przykładu gdzie byłby problem z sumami. Zdaniem hiszpanskiej mysli szkoleniowej w zakresie wod srodladowych taki problem jest juz niemal na calym polwyspie, bo wasacze sa postrzegane jako gatunek obcy...Germanizacja wod nastepuje od lat 70 tych XX wieku, a zaczelo sie wszystko w Miescie Sumow pod sloncem Aragonii
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się