pawas2 Opublikowano 31 Grudnia 2010 Opublikowano 31 Grudnia 2010 Fajny artykuł i super zdjęcia Pozdrawiam.Paweł
dadex Opublikowano 1 Stycznia 2011 Opublikowano 1 Stycznia 2011 Zdjęcia super Art. napewno przeczytam jak bede w stanie <_<
marcelinho2204 Opublikowano 1 Stycznia 2011 Opublikowano 1 Stycznia 2011 Fajny artykulik milo się czytało..fotki tez superpozdrawiam
Gumofilc Opublikowano 7 Stycznia 2011 Opublikowano 7 Stycznia 2011 Jakos tak ostatnio wychodzi, ze wszystko mi sie tak dzieje z przesunieciem czasowym... Punktowo bedzie.. - bardzo mi sie spodobalo to szybkie wejscie w clue zagadnienia... - glebokosc tego jeziora budzi szacunek i z pewnoscia warto sie wyposazyc w downrigger oraz akcesoria (w tym przynety) niezbedne do lowienia w tym stylu - nie do konca kojarze miejscami o czym mowi wyswietlacz sondy ,jakies poczernienia, warstwy...zgaduje, ze jeden z ekranow to tzw poszukiwanie boczne, cos co kiedys nie dzialalo mi zbyt dobrze - zrezygnowalem.W tym HD dziala to?A 2szt sondy po co..jedna do sterowania kulka? - super shad rap - miewalem dobre reakcje ryb na niego choc trzeba przywyknac do delikatnej pracy (trudno ocenic czy czepilo sie zielsko czy plynie czysty) - ciekawa rzecz z tymi 2cz bomberami, mam takiego ale jakos mi nie podpasowal. Wg Ciebie co to znaczy, ze egzemplarze zle pracuja, wyklada sie..? - co do glebszego lowienia akurat mnie nie musisz przekonywac <_< , zreszta ostatnio widzialem, ze nawet zatwardziali zwolennicy wody 1m ostro wzieli sie za windy... - z tym plywaniem, celem rozprostowania kosci...to po probach w szwedzkim szkierze (jakies 8st w porywach ), bez wspomagania juz nie bede chyba probowal.. - fajny i pouczajacy artykol, dzieki, z przyjemnoscia przeczytalem i mam nadzieje skumalem.Wyzwolil tez u mnie pewnego rodzaju nostalgie za czasami, kiedy to na niektore mazurskie jeziora przyjezdzali trolowac (specjalne zezwolenia za ciezki pieniadz) dunczycy i holendrzy - lowienie w toni nie przypominalo wtedy ciagania przynety w poprzek basenu przeciwpozarowego.. Gumop.s. @Pitt, a ten kij do ciezkich gum co kiedys kombinowales (2,6 30-40g) to ukrecilem w koncu - naprawde ciekawy.A Ty co tam w koncu wybrales..?
pitt Opublikowano 7 Stycznia 2011 Opublikowano 7 Stycznia 2011 - nie do konca kojarze miejscami o czym mowi wyswietlacz sondy ,jakies poczernienia, warstwy...zgaduje, ze jeden z ekranow to tzw poszukiwanie boczne, cos co kiedys nie dzialalo mi zbyt dobrze - zrezygnowalem.W tym HD dziala to?A 2szt sondy po co..jedna do sterowania kulka? - ciekawa rzecz z tymi 2cz bomberami, mam takiego ale jakos mi nie podpasowal. Wg Ciebie co to znaczy, ze egzemplarze zle pracuja, wyklada sie..? p.s. @Pitt, a ten kij do ciezkich gum co kiedys kombinowales (2,6 30-40g) to ukrecilem w koncu - naprawde ciekawy.A Ty co tam w koncu wybrales..? to i mnie punktowo bedzie sa dwie sondy, jedna przy kierownicy a druga z tylu przy dyszlu ... zalezy gdzie siedzisz ... a z tymi fotkami to jest tak, ze w tej nowej sondzie to dziala w sposob podobny jak opisujesz ... choc do artykulu to jeszcze byla bardzo nowa zabawka i nie do konca rozgryziona ... tego lata bedzie okazja do dalszej zabawy bombery jointed to klasyka produkcji w tanim kraju, czyli fabryka idzie na pake i jedzie do meksyku, gdzie enrique, juanita i pablo pilnie pracuja ... ale jakosc produktu koncowego jest zalezna od ilosci wypitego trunku, najczesciej tequilla i corona maja najwiekszy wplyw na niestabilnosc pracy bomberow ... a tak na powaznie, to jet tak, ze na 10 sztuk lowia 3 a reszta laduje w nirvanie ... te co sie lekko wykladaja sa bardziej lowne niz te, ktore pracuja jak po sznurku kij jest gotowy od dluzszego czasu (jestem pewien, ze wspominalem) i ze stajni phenix i calkiem inny niz sobie wymyslilem, czyli 7'9 a nie 8'6 ... takie czasy
Gumofilc Opublikowano 7 Stycznia 2011 Opublikowano 7 Stycznia 2011 i calkiem inny niz sobie wymyslilem, czyli 7'9 a nie 8'6 ... takie czasy Laughing Ja p..., ale sie porobilo... Gumo
pitt Opublikowano 7 Stycznia 2011 Opublikowano 7 Stycznia 2011 po czesci tak ale nadal myszkuje i pieknie to robi ... przy takim korpusie
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się