remek Opublikowano 6 Czerwca 2006 Opublikowano 6 Czerwca 2006 Cześć, ... Na belony ciągnęło mnie od dawna. Już w połowie kwietnia zadzwoniłem do forumowego kolegi - @Gaddy – z konkretnym pytaniem: „Darek, jakiego szypra polecasz?”. Odpowiedź Darka była równie konkretna: „Najlepszy jest Andrzej Struck”. Sami rozumiecie, że w takiej sytuacji nie miałem wyboru – zadzwoniłem na podany numer telefonu komórkowego i zarezerwowałem wyprawę dla siebie oraz dwóch moich znajomych.. Dzisiaj relacja Friko z polowania na kaszubskie marliny. Zapraszam do artykułu i dyskusji. PozdrawiamRemek P.S.Po artykule stwierdzam co następuje - za rok pojadę na belony
wujek Opublikowano 6 Czerwca 2006 Opublikowano 6 Czerwca 2006 Pięknie 111 belon, zabawa musiała być przednia. Szkoda że w tym roku nie uda mi się wyskoczyć na belony, ale w przyszłym... Łowienie belon jest bardzo podobne do boleniowania a w ten sposób bardzo lubie łowić.Pozdrawiam W
Thymallus Opublikowano 6 Czerwca 2006 Opublikowano 6 Czerwca 2006 Bardzo fajne i zwięzłe streszczenie ciekawej wyprawy wędkarskiej. Miałem okazję oglądać już wcześniej te zdjęcia na jakim zlocie i zaskoczył mnie ten kij spiningowy o zupełnie zmienionej powierzchni. Natomiast najbardzie podobał mi się półmisek ze świetnie przyrządzonymi belonami. Jak zapewniał Friko były bardzo smaczne. zazadoszczę, że mnie tam nie było.
HighRider Opublikowano 6 Czerwca 2006 Opublikowano 6 Czerwca 2006 Gratulacje Friko!!! A nie mówiłem, że Andrzej jest the best?!?!Ja w tym roku na belonach nie byłem (pojechałem na Beloniadę Jastarnicką i dowiedziałem się, że impreza odwołana... ), ale nie ma tego złego... W przyszłym roku musimy wybrać się razem...Pozdrawiam,Darek Gadda
phalacrocorax Opublikowano 6 Czerwca 2006 Opublikowano 6 Czerwca 2006 @Friko, gratuluję udanych połowów i wspaniałej wyprawy. Chyba też się kiedyś skuszę na taką. @Gadda, ty żyjesz! fajnie, że nadal jesteś z nami
Friko Opublikowano 6 Czerwca 2006 Opublikowano 6 Czerwca 2006 Dareczku, jak sie cieszcze że na tą okoliczność udało Ci się wpaść na forum na chwilę Andrzej jest the best, bez dwóch zdan. Na zatoce wszyscy plywali za nasza lajba. Wystarczylo ze ustawilismy sie na chwile i zaczynalismy ciagnac, i zaraz splywali do nas jak po sznurku - chwilami przesadnie bylo, bo otaczali nas tak ze ciezko bylo rzucic hi hi oczywiście że jedziemy razem na belony, Andrzej proponował mi udział w zawodach na swojej łodzi więc możemy razem wystartować - mistrz i uczeń @wujekrzeczywiscie, zabawa byla nieziemska, to jest jednak przyjemnosc jak w kazdym rzucie lowisz rybe, a zdarzaly sie takie serie ze w 4 rzutach 4 ryby wyjmowalem @Thymallus @Phaladzieki za miłe słowa Pozdrawiam serdecznie
jerry hzs Opublikowano 7 Czerwca 2006 Opublikowano 7 Czerwca 2006 Friko piekna wyprawa ... dopisaly ryby , pogoda , towarzystwo , kuchnia . Narobiles chlopakom smakow i teraz sie oblizuja . Na drugi rok bedzie kolejka chetnych , moze jakas ekipa z Jerkbaita na Beloniade sie zapoda ?
rognis_oko Opublikowano 7 Czerwca 2006 Opublikowano 7 Czerwca 2006 @Friko, ciekawa i fajna relacja. Ładnie połowiliście.Mimo wszystko mnie takie łowienie nie pociąga, to nie moje klimaty...
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się