Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Malibu 360


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   slawek60

slawek60

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 215 postów

Napisano 08 czerwiec 2011 - 22:57

Witam ! Na pewno ktoś z Was pływał bądż też posiada łódkę ze SPORT YACHTU Malibu 360. Bardzo proszę o opinie, o stabilności i o zachowanie przy dość dużym wietrze. Dzięki . Pozdro. Sławek

#2 OFFLINE   brtone

brtone

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 31 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 04 wrzesień 2011 - 21:20

Witam.
Posiadam taką łódkę. Jest to moja pierwsza łódka i niestety muszę przyznać że gdybym wiedział to co wiem teraz to bymm jej nie kupił.
Po pierwsze dość szybko pojawiają się pajączki na laminacie,
po drugie rozsądny silnik do tej łódki to najmarniej 15 hp na mniejszym nie wejdzie w ślizg a jak nie wejdzie w ślizg to albo będziesz bardzo wolno pływał albo palił sporo benzyny.
Jeśli chodzi o stabilność to jest ok jak jest dobrze dociążona czyli 2 os na pokładzie. Jak jestem an niej sam to przy dużej fali nie czuję się bezpiecznie. Poza tym w mojej łódce nie wiem skąd dość szybko zbiera sie woda między skorupami co jest dość denerwujące bo po 2 miesiącach jest jej tyle że pływa się wyraźnie wolniej. Jak chcesz kupić łódke na duży akwen i spore fale to radził bym zainwestować w coś co ma przynajmniej 4 metry albo i wiecej. Zastanów się nad crescentem 410 albo 434 to sa naprawde super łódeczki. Generalnie łódka to poważny zakup i nie ma co oszczędzać zwłaszcza na własnym bezpieczeństwie.

#3 OFFLINE   gajowy

gajowy

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 108 postów
  • Lokalizacjakońcówka Bugu
  • Imię:Adam

Napisano 05 wrzesień 2011 - 15:46

Znajomy miał i po kilku miesiącach sprzedał właśnie z powodu wody Gdzieś tam mu się zbierała

#4 OFFLINE   Bolesław

Bolesław

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 557 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 05 wrzesień 2011 - 22:10

To w malibu nie ma korka żeby spuścić wodę z zenzy ? Pływam romaną, i nie rozumiem tych problemów. Zawsze jakaś woda się dostanie podczas pływania, deszczu itd, ale po to jest spust ew. pompa zęzowa (jak nie masz to sobie zamontuj choćby z pompki od spryskiwacza samochodowego)i po kłopocie. Oczywiście jeśli laminat gdzieś przepuszcza to trzeba to naprawić.





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych