Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Drwęca 2018 informacja


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
389 odpowiedzi w tym temacie

#361 OFFLINE   dawidostry

dawidostry

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 17 postów
  • LokalizacjaPolice
  • Imię:Dawid
  • Nazwisko:Ostrycharz

Napisano 18 luty 2018 - 17:00

Super ryby, niestety foty za chwilę bedą skasowane.... mam propozycję do adminów - może warto zrobić głosowanie wśród użytkowników czy warto przywrócić możliwość wklejania troci potarłowych. Jest to bardzo dziwne ze 1 majowy szczupak 2 tyg po tarle jest super cacy a ryba która tarło odbyła 3 miesiące temu jest oczywiscie nie do zaakceptowania. Sam na trocie jeżdżę i to super łowienie i z tego co mi wiadomo bardzo wielu członków/użytkowników tez jeździ, łowi i wypuszcza.



#362 OFFLINE   dawidostry

dawidostry

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 17 postów
  • LokalizacjaPolice
  • Imię:Dawid
  • Nazwisko:Ostrycharz

Napisano 18 luty 2018 - 17:02

A co on je w okresie ochronnym złapał ze zdjęcia mają być usunięte.Kolega złowil i trzeba mu pogratulować
  • VOJT@S lubi to

#363 OFFLINE   Adrian Tałocha

Adrian Tałocha

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 986 postów
  • LokalizacjaKraków
  • Imię:Adrian
  • Nazwisko:Tałocha

Napisano 18 luty 2018 - 19:06

A co on je w okresie ochronnym złapał ze zdjęcia mają być usunięte.Kolega złowil i trzeba mu pogratulować


Nie, ale od chyba 2016 administracja wprowadziła że zamieszczać wolno tylko trocie od 60cm i do tego niebędące keltami.
  • wojciech1919 lubi to

#364 OFFLINE   lukomat

lukomat

    Zaawansowany

  • Moderatorzy
  • 2738 postów
  • LokalizacjaElbląg
  • Imię:Łukasz
  • Nazwisko:Materek

Napisano 18 luty 2018 - 19:54

Nie, ale od chyba 2016 administracja wprowadziła że zamieszczać wolno tylko trocie od 60cm i do tego niebędące keltami.

 

Dokładnie, a poniżej link do regulaminu w ramach przypomnienia:

http://jerkbait.pl/t...rum-jerkbaitpl/



#365 OFFLINE   tomi78

tomi78

    Zaawansowany

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPip
  • 1187 postów
  • LokalizacjaCieszyn

Napisano 18 luty 2018 - 20:27

Dokładnie, a poniżej link do regulaminu w ramach przypomnienia:

http://jerkbait.pl/t...rum-jerkbaitpl/

Obawiam się że za mojego życia przy tym regulaminie wątek nigdy się nie rozkręci ;)



#366 OFFLINE   gulf

gulf

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2700 postów
  • LokalizacjaRoztocze
  • Imię:Mateusz

Napisano 18 luty 2018 - 20:30

Obawiam się że za mojego życia przy tym regulaminie wątek nigdy się nie rozkręci ;)

Chyba ,że poruszymy temat ponownie . Moim zdaniem warto , a muchozole najzwyczajniej mogą nie patrzeć na foty  :P


  • Maciek1, spinnerman, wojciech1919 i 1 inna osoba lubią to

#367 OFFLINE   venom_666

venom_666

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1831 postów
  • LokalizacjaRypin
  • Imię:Marian
  • Nazwisko:Stępniewski

Napisano 18 luty 2018 - 21:15

Regulamin jasno to określa i czy muchozol czy nie to nie ma znaczenia.

Ustanowiono jakies standardy, zarówno wielkościowe jak i estetyczne wstawianych zdjęć i nalezy to uszanować.

Wystarczy chyba informacja co do wielkości złowionej ryby, a jesli będzie większa to dołączyć fotkę (o ile ktoś musi).



#368 OFFLINE   gulf

gulf

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2700 postów
  • LokalizacjaRoztocze
  • Imię:Mateusz

Napisano 18 luty 2018 - 21:35

Ustanowiono i zmieniono i później jeszcze raz i tak w kółko .  Ja z chęcią popatrzę na fotki ładnych łososiowatych a czy to srebrniak czy kelt to wsio ryba   ;)


  • Maciek1, wojciech1919 i jacek.hetflaisz lubią to

#369 OFFLINE   wojciech1919

wojciech1919

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 121 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Wojciech

Napisano 18 luty 2018 - 21:48

nikt tu nie pije do estetyki czy norm wielkościowych bo to jest oczywiste i te warunki oczywiście powinny być bezwzględnie respektowane. Chodzi tylko i wyłącznie o kelty czyli w skrócie dla przykładu: ktoś łowi i wypuszcza piękną rybę 75 cm, ma super zdjęcie które spełnia wszystkie warunki naszego regulaminu z wyjątkiem jednego - "kelt".
Ja osobiście takie zdjęcie bym obejrzał z wielką przyjemnością :)


Użytkownik wojciech1919 edytował ten post 18 luty 2018 - 21:49

  • Adrian Tałocha, gulf i Maciek1 lubią to

#370 OFFLINE   jacek.hetflaisz

jacek.hetflaisz

    Zaawansowany

  • TWÓRCY+
  • PipPipPip
  • 2440 postów
  • LokalizacjaGwiazdowo
  • Imię:Jacek
  • Nazwisko:Hetflaisz

Napisano 18 luty 2018 - 22:53

Moim zdaniem ten punkt regulaminu jest dyskryminujacy Troć bo nie widzę różnicy pomiędzy chudym styczniowym pstrągiem którym można się chwalić a keltem Troci .
  • Maciek1 i Sandi lubią to

#371 OFFLINE   PrzemoT

PrzemoT

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 56 postów
  • LokalizacjaJerzykowo
  • Imię:Przemysław

Napisano 18 luty 2018 - 22:55

Witam Kolegów po kiju i pytam a raczej proszę o jakąś podpowiedź .Marzy mnie się Troć na końcu zestawu :-) byłem ostatnio na INIE lecz złapałem tylko świeżego powietrza ,teraz chciał bym pojechać na Drwęcę ale kompletnie nie wiem gdzie się udać na jaki odcinek jadąc od Poznania .Będę wdzięczny choć za małą podpowiedź .



#372 OFFLINE   PrzemekL

PrzemekL

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 284 postów
  • LokalizacjaToruń

Napisano 19 luty 2018 - 07:24

Odcinek gorski ciagnie sie od Lubicza do Zlotorii. Jadac od Poznania musisz przejechac Wisle i chcac jechac do Lubicza kierowac sie 'na Warszawe'. Odcinek gorski zaczyna sie ponizej jazu mlyna w Lubiczu.
Z tego co rozumiem kolega polapal ostatnio w okolicach Golubia Dobrzynia. Ja tamtych rejonow nie znam. Ale w Lubiczu sa dwa jazy i szanse ich pokonania ryby maja ale oczywiscie szansa na branie jest mniejsza

#373 OFFLINE   blackhat01

blackhat01

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 10 postów

Napisano 19 luty 2018 - 09:10

Panowie jestem niedoświadczonym trociarzem. W tym roku udało mi się wyjąć pierwszą w życiu. Na Drwęcy jestem raz w roku od 4 lat i zawsze jest to odcinek górski. W tym roku od wielu wędkarzy usłyszałem że ryba poszła w górę rzeki ze względu na wysoki stan wody. Interesuje mnie wasza opinia czy w tym roku faktycznie szansa na kelta jest większa powyżej jazów w Lubiczu? O miejscówkach powyżej Lubicza nie posiadam żadnej wiedzy, natomiast patrząc na oblężenie odcinka górskiego i małą ilość wyjętych ryb zastanawiam się czy w tym roku lepsze miejsca nie znajdują się wyżej



#374 OFFLINE   VOJT@S

VOJT@S

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 345 postów
  • LokalizacjaPoznań
  • Imię:Wojtek
  • Nazwisko:Buczkowski

Napisano 19 luty 2018 - 15:40

Super ryby, niestety foty za chwilę bedą skasowane.... mam propozycję do adminów - może warto zrobić głosowanie wśród użytkowników czy warto przywrócić możliwość wklejania troci potarłowych. Jest to bardzo dziwne ze 1 majowy szczupak 2 tyg po tarle jest super cacy a ryba która tarło odbyła 3 miesiące temu jest oczywiscie nie do zaakceptowania. Sam na trocie jeżdżę i to super łowienie i z tego co mi wiadomo bardzo wielu członków/użytkowników tez jeździ, łowi i wypuszcza.

Kolega ma racje,więc dlaczego zdjęć troci potarłowych niewolno wrzucać na forum a szczupaki można,no i jeszcze jest sprawa z sandaczami które na 1szego czerwca wędkarze na zaporówkach łowią i wstawiają zdjęcia a gdzie niegdzie ich tarło się przedłuża i stoją jeszcze na gniazdach,gdzie tu jest logika???


Użytkownik VOJT@S edytował ten post 19 luty 2018 - 15:41

  • gulf, Maciek1 i wojciech1919 lubią to

#375 OFFLINE   Sławomir

Sławomir

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 356 postów
  • LokalizacjaToruń
  • Imię:Sławomir

Napisano 19 luty 2018 - 18:04

Odcinek gorski ciagnie sie od Lubicza do Zlotorii. Jadac od Poznania musisz przejechac Wisle i chcac jechac do Lubicza kierowac sie 'na Warszawe'. Odcinek gorski zaczyna sie ponizej jazu mlyna w Lubiczu.
Z tego co rozumiem kolega polapal ostatnio w okolicach Golubia Dobrzynia. Ja tamtych rejonow nie znam. Ale w Lubiczu sa dwa jazy i szanse ich pokonania ryby maja ale oczywiscie szansa na branie jest mniejsza

 

Szansa na branie jest  mniejsza , i tu bym pisał inaczej , jeżeli ktoś zna okolice GD to połowi . Są odcinki pewniaki na których mój kolega od dwudziestu +- lat regularnie ma wyniki w troci , ja nie miałem cierpliwości stać w jednym miejscu i machać wędą dwie , trzy godziny . Kumpel zawsze mawiał , TWOJA MĘKA BĘDZIE WYNAGRODZONA i faktycznie po jakimś czasie zlew mi opadał



#376 OFFLINE   venom_666

venom_666

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1831 postów
  • LokalizacjaRypin
  • Imię:Marian
  • Nazwisko:Stępniewski

Napisano 19 luty 2018 - 18:30

mam nadzieje że nie masz na mysli znanych i pewnych "met" poniżej GD...

Tam akurat sa obręby ochronne...



#377 OFFLINE   Sławomir

Sławomir

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 356 postów
  • LokalizacjaToruń
  • Imię:Sławomir

Napisano 19 luty 2018 - 19:27

Nie nie , i powyżej też są , tak się składa że w GD się urodziłem , mieszkałem tam czterdzieści lat i można powiedzieć że rzeką znam jak własna kieszeń 



#378 OFFLINE   PrzemoT

PrzemoT

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 56 postów
  • LokalizacjaJerzykowo
  • Imię:Przemysław

Napisano 20 luty 2018 - 19:40

Dzionek zleciał nawet nie zauważyłem kiedy odwiedziłem Golub Dobrzyń i odcinek w Antoniewie oraz odcinek górski w Toruniu .

Nałapałem mnóstwo świeżego powietrza :-) i pięknych zimnych krajobrazów wyszło kilka set MB zdjęć szkoda że nie włączyłem Endo Mondo wyszedł by niezły wynik .

Drwęca piękna rzeka nie wszędzie jeszcze wróciła do koryta nie dałem rady dojść do niektórych zacnie zapowiadających się miejsc ale jeszcze będzie okazja .


Użytkownik PrzemoT edytował ten post 20 luty 2018 - 20:23


#379 OFFLINE   Sławomir

Sławomir

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 356 postów
  • LokalizacjaToruń
  • Imię:Sławomir

Napisano 20 luty 2018 - 20:20

Dzionek zleciał nawet nie zauważyłem kiedy odwiedziłem Golub Dobrzyń i odcinek w Antoninie oraz odcinek górski w Toruniu .

Nałapałem mnóstwo świeżego powietrza :-) i pięknych zimnych krajobrazów wyszło kilka set MB zdjęć szkoda że nie włączyłem Endo Mondo wyszedł by niezły wynik .

Drwęca piękna rzeka nie wszędzie jeszcze wróciła do koryta nie dałem rady dojść do niektórych zacnie zapowiadających się miejsc ale jeszcze będzie okazja .

 

Przemku mała poprawka - Antoniewo , 



#380 OFFLINE   PrzemoT

PrzemoT

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 56 postów
  • LokalizacjaJerzykowo
  • Imię:Przemysław

Napisano 20 luty 2018 - 20:22

Przemku mała poprawka - Antoniewo ,

Zgadza się Antoniewo
Poprawione

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka


Użytkownik PrzemoT edytował ten post 20 luty 2018 - 20:23





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych