Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie
AUTORSKI

Kajman Custom

autorski-rb

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
13 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   kajman

kajman

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 94 postów
  • LokalizacjaPuławy

Napisano 28 listopad 2011 - 23:33

Myślę,że nadszedł czas na założenie własnego wątku do którego postaram się regularnie dokładać fotki tego co powstaję w domowej pracowni.Moja przygoda z budową wędek zaczęła się jakieś cztery lata temu od Lamiglasa,póżniej było coś ze stajni St.croix i CD.Kijek który chcę zaprezentować to wędeczka zrobiona dla mojego 8-latka,który coraz bieglej posługuję się spinningiem i w szybkim tempie poprawia swoję życiówki.Założenie było proste.Budujemy kijek w wersji ekonomicznej,pianka i forecasty.Miał być prosty i zgrabny.Nawet nie zdawałem sobie sprawy jak bardzo się myliłem.Wracam zrąbany z pracy i widzę moją pociechę grzebiącą w pudle z komponentami.
-Już wszystko wiem tato.Korek będzie dzielony jak na fotce z netu i uchwyt też fajny znalazłem,tobie pewnie nie będzie potrzebny.
Do kompletu wygrzebał nić w kolorze miedzianym i tak właśnie pozbyłem się złudzeń,że będzie ekonomicznie. icon_redface.gif
Na warsztat poszedł blank MHX P903-2 i Fuji alconite(zamiast forecastów)Po poklejeniu i wytoczeniu korków wizyta u kumpla w warsztacie,wszak potrzeba cokolików.Wiem,że Andrzej jak tylko mnie widzi to dostaję drgawek,bo wie,że jak coś mi potrzeba to na wczoraj.Tym razem był dzielny i spytał tylko- srebrne czy złote?Jak powiedziałem,że miedziane pod kolor nitki,nie komentował tylko w kilka minut wytoczył dokładnie to co chciałem.Chwała Mu za to i dzięki.Szkoda tylko,że nie zrobiłem fotek w trakcie budowy,ale to wina Czopera,bo za póżno sprzedał mi lustrzankę laugh.png 23494187.jpg

96254479.jpg

IMG]http://img411.images...08/81709627.jpg[/IMG]

16722619.jpg

27990437.jpg



#2 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 28 listopad 2011 - 23:42

Winnego już mamy - Czopera, to najważniejsze :mellow: ale serio ..... oj baaaardzo ładnie rozpocząłeś swój wątek. :D

#3 OFFLINE   krzysiek

krzysiek

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 6183 postów
  • Imię:Krzysztof

Napisano 29 listopad 2011 - 08:11

Bardzo ciekawie zrobiony kij, dobry lakier

#4 OFFLINE   Friko

Friko

    SUM

  • Super moderatorzy
  • 18579 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 29 listopad 2011 - 08:26

Hej Kajman, zazdroszczę temu 8-latkowi :lol: Bardzo podoba mi się estetyka tego kija muszę powiedzieć.

Możesz zdradzić jaka nitka poszła na te pomarańczowe omotki? Chodzi mi o markę i sygnaturę. Kiedyś do jednego swojego kija zażyczyłem sobie Gudebroda w kolorze Copper, ale jakoś nie mogę go trafić do kupienia, a ta niteczka chociaż trochę ciemniejsza bardzo mi się podoba :D

Wątek oczywiście dodaję do naszej Galerii Użytkowników :D

#5 OFFLINE   MIGOTKA

MIGOTKA

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1191 postów
  • LokalizacjaDal niedaleko Oslo
  • Imię:Marek
  • Nazwisko:szymczak

Napisano 29 listopad 2011 - 11:20

Podoba mi sie ten pomarańczowy kolorek :D
Chyba uczynie plagiat. B)

#6 OFFLINE   Wędkarz87

Wędkarz87

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1347 postów

Napisano 29 listopad 2011 - 11:29

Fakt,omotki super,no i wykonanie kija pełna profeska!

#7 OFFLINE   kajman

kajman

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 94 postów
  • LokalizacjaPuławy

Napisano 29 listopad 2011 - 13:11

Witam.Bardzo się cieszę,że kijek się podoba.Postaram się na bieżąco wrzucać fotki kolejnych projektów.
Friko nitka to PROWRAP metallic 9720,a lakier to PROKOTE i tu podziękowania dla Piotrka z FC,za to,że mnie na niego namówił.Wcześniej robiłem na U40 LS i jak dla mnie ten jest o niebo lepszy.

#8 OFFLINE   krzysiek

krzysiek

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 6183 postów
  • Imię:Krzysztof

Napisano 29 listopad 2011 - 14:04

lakier to PROKOTE i tu podziękowania dla Piotrka z FC,za to,że mnie na niego namówił.Wcześniej robiłem na U40 LS i jak dla mnie ten jest o niebo lepszy.


Fakt, daje piękną gładź. A ja mam jeszcze ze 200ml flexa do zużycia :(

#9 OFFLINE   Maynard

Maynard

    Cast Spinn C&R

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1912 postów
  • LokalizacjaPoznań

Napisano 29 listopad 2011 - 18:31

Gratulacje, super kijek! Młody jest szczęściarz, ale już wie, że szczęściu należy nieco dopomóc :mellow:
Pokaż proszę, jeśli to nie jest kłopot, taki pierścionek wytoczony i zbliżenie na reargrip, ciekawie się tam ułożył wzorek korka i chciałbym się bliżej przyjrzeć, jeśli Czoper nie będzie miał nic przeciwko, że pstrykniesz kilka zdjęć tej samej wędki więcej. Fajowy kolor omotek i lakier położony jak dla mnie perfect. Ciekawią mnie kolejne Twoje projekty, trzymam kciuki!

Pozdrawiam
Grzesiek

#10 OFFLINE   fish28

fish28

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2672 postów
  • Imię:Darek

Napisano 29 listopad 2011 - 18:42

Piękny kijek ukręciłeś bardzo ciekawie wyszedł ten korek takie ciekawe przejście z jasnego w ciemne.Mógłbyś podać kod nici jakiej użyłeś.I też bym z chęcią zobaczył więcej fotek zwłaszcze korka :D

#11 OFFLINE   kajman

kajman

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 94 postów
  • LokalizacjaPuławy

Napisano 29 listopad 2011 - 22:37

Nitka to PROWRAP 9720,fotki korka postaram się wrzucić na dniach.Pozdrawiam Marcin.

#12 OFFLINE   pstrągman

pstrągman

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 804 postów
  • Lokalizacjalubelskie

Napisano 30 listopad 2011 - 00:50

Fajne zrobiłeś Marcin zestawienie kolorów.Aż chce sie na to łowić.
A nie tylko ciągle czarne omotki :lol:
No i lakier cieniutko położony,tak jak powinno być B)
Pozdrawiam

#13 OFFLINE   kajman

kajman

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 94 postów
  • LokalizacjaPuławy

Napisano 04 grudzień 2011 - 22:19

Obiecane fotki.Jakość taka sobie,ale robiłem na szybko z ręki,bez statywu. http://img268.imageshack.us/img268/6752/53715617.jpg
http://img580.imageshack.us/img580/999/10295256.jpg
Cokoliki miedziane po wytoczeniu i wypolerowaniu są bardzo jasne,wręcz pomarańczowe.Przy tym kijku zostawiłem je na dwa dni i dopiero zalakierowałem razem z omotkami.Pozdrawiam Marcin

#14 OFFLINE   stg

stg

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 26 czerwiec 2013 - 18:44

najbardziej podoba mi się rękojeść, naprawdę profeska:D

 

gratuluje talentu:D heheh

 

pzdr. STG







Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: autorski, autorski-rb

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych