Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Parametry wędek jednostki MIARY i WAGI


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
50 odpowiedzi w tym temacie

#41 OFFLINE   coloumb

coloumb

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 670 postów

Napisano 17 luty 2018 - 12:30

..

Użytkownik coloumb edytował ten post 17 luty 2018 - 12:36


#42 OFFLINE   coloumb

coloumb

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 670 postów

Napisano 17 luty 2018 - 12:35

I slusznie, bylismy wtedy Imperium 😏 90% spoleczenstwa wedkarskiego na Kuli byc moze uzywa funtow i cali, a nie kilogramow czy centymetrow. To akurat z pewnego punktu widzenia jest ciekawe. O posypywaniu glowy bylo w innym kierunku...😏

Użytkownik coloumb edytował ten post 17 luty 2018 - 12:55


#43 OFFLINE   S.N.

S.N.

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4552 postów
  • LokalizacjaMazowieckie. Lubelskie.
  • Imię:Sławek
  • Nazwisko:Nikt

Napisano 17 luty 2018 - 13:12

A tu temacik, jeden z wielu zresztą w kontekście tego wątku: http://jerkbait.pl/t...f2-spadanie-ryb

I na pewno każdy na jerku tytuł przeczyta i po magicznych 5sc90mhf2 wszystko wie :lol: :lol: :lol:


  • lenny lubi to

#44 OFFLINE   coloumb

coloumb

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 670 postów

Napisano 17 luty 2018 - 13:25

Zdecydowanie kazdy rozgarniety wedkarz na swiecie wie w lot po tytule, czego spodziewac sie w temacie. Zero magii 😏

#45 OFFLINE   S.N.

S.N.

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4552 postów
  • LokalizacjaMazowieckie. Lubelskie.
  • Imię:Sławek
  • Nazwisko:Nikt

Napisano 17 luty 2018 - 13:34

Ja jako wędkarz nie rozgarnięty widzę, że komuś spadają ryby z jakiegoś patyka.



#46 OFFLINE   coloumb

coloumb

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 670 postów

Napisano 17 luty 2018 - 13:46

Nie jest to powod, dla ktorego mielibysmy rownac w dol do leni i niedzielnych wedkarzy. Kto nie chce byc prawdziwie pasjonatem, niech pozostanie w swiecie Dragona, w ich katalogach i na ich sprzecie wszystko jak trzeba.

Zamiast chwalic sie wlasna niewiedza, nieco lepiej zainteresowac sie wedkarskim swiatem na powazniej. Nie tym z legend slawkowych, ale prawdziwym, dalszym i blizszym, posiadajacym historie, nomenklature czy technike troszeczke bardziej skomplikowana od oferty krajowego bossa wedkarskiego marketingu 😏

Nie musisz kupowac zadnej Elitki czy Stelli, to nie sa jakies kosmiczne technologie, ale jesli interesujesz sie wedkarstwem, raczej powinienes kojarzyc tak rozpoznawalne produkty.
  • jbk i dnk lubią to

#47 OFFLINE   BOB

BOB

    SUM

  • PATRON
  • PipPipPipPipPip
  • 10143 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Robert

Napisano 17 luty 2018 - 13:50

Zaraz zaraz Sławku. Dotychczas zgodnie z tematem mówiliśmy o parametrach w miarach calowych lub metrycznych. A Ty teraz wprowadzasz "nazwę" sprzętu zakamuflowaną w literkach i cyferkach ... to inny problem (a dla niektórych i tych podziwiam, to żaden problem) ;)


Użytkownik BOB1 edytował ten post 17 luty 2018 - 13:52


#48 OFFLINE   S.N.

S.N.

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4552 postów
  • LokalizacjaMazowieckie. Lubelskie.
  • Imię:Sławek
  • Nazwisko:Nikt

Napisano 17 luty 2018 - 13:57

Nie jest to powod, dla ktorego mielibysmy rownac w dol do leni i niedzielnych wedkarzy. Kto nie chce byc prawdziwie pasjonatem, niech pozostanie w swiecie Dragona, w ich katalogach i na ich sprzecie wszystko jak trzeba.

Zamiast chwalic sie wlasna niewiedza, nieco lepiej zainteresowac sie wedkarskim swiatem na powazniej. Nie tym z legend slawkowych, ale prawdziwym, dalszym i blizszym, posiadajacym historie, nomenklature czy technike troszeczke bardziej skomplikowana od oferty krajowego bossa wedkarskiego marketingu

Nie musisz kupowac zadnej Elitki czy Stelli, to nie sa jakies kosmiczne technologie, ale jesli interesujesz sie wedkarstwem, raczej powinienes kojarzyc tak rozpoznawalne produkty.

 

Ja te produkty doskonale kojarzę i życzyłbym sobie aby kojarzono, że jest taki kraj jak mój i miło byłoby gdyby producent to łaskawie dostrzegł. Nie jest to też powód, dla którego mam równać do jedynych słusznych olewających mnie i mnie podobnych bo im się nie chce nawet w katalogu kilku cyferek przetłumaczyć. Jak tego nie rozumiesz to trudno i przykro mi zarazem. Żegnam w tym temacie.



#49 OFFLINE   Artek

Artek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1957 postów
  • LokalizacjaWielkopolska
  • Imię:Artur

Napisano 17 luty 2018 - 14:03

Dobrze, że % w butelkach cały świat zna.


Użytkownik Artek edytował ten post 17 luty 2018 - 14:04


#50 OFFLINE   coloumb

coloumb

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 670 postów

Napisano 17 luty 2018 - 14:09

Uau! Kolego kochany, rynek krajowy jest tak ubogi i przasny, ze kazdy powazny producent szerokim lukiem ten rynek omija. I tak bedzie, dopoki krajowi wedkarze w tej przasnosci beda sie plawic i ja slawic. Dla nich Biedronka i Dragon, tanio wiec najlepiej.

W Japonii zdaje sie od kilku dekad obowiazuje urzedowy system metryczny, a na plecionkach, kijach funty...tfu! Producenci japonscy nie dostrzegaja i nie kojarza Japonii i Japonczykow? Oni tam maja do tego jakies fajne tradycyjne jednostki miar, nie stosuja ich jednak w wedkarstwie...dlaczego, przeciez to taki tradycyjny rynek?

#51 Guest_mikolaj_*

Guest_mikolaj_*
  • Guests

Napisano 17 luty 2018 - 23:49

Ale nie tak wyjątkowy więc nie wymaga specjalnej troski.
  • Guzu lubi to




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych