Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

pas biodrowy - opinie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
111 odpowiedzi w tym temacie

#41 OFFLINE   Sleepy Jeezy

Sleepy Jeezy

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 324 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 14 wrzesień 2016 - 10:20

A piórnik 15x11x3 wszedlby?

#42 OFFLINE   Pavko

Pavko

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 525 postów
  • LokalizacjaZabrze

Napisano 14 wrzesień 2016 - 10:35

Do głównej kieszeni 4 sztuki na pewno wejdą. Będę w chacie to zrobię fotkę klamorów które wchodzą.



#43 OFFLINE   Sleepy Jeezy

Sleepy Jeezy

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 324 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 14 wrzesień 2016 - 10:50

Będę wdzięczny :)



#44 OFFLINE   kezmo

kezmo

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 487 postów
  • LokalizacjaOkolice Olsztyna
  • Imię:Radek

Napisano 14 wrzesień 2016 - 14:23

Używam od dwóch sezonów Vision Love Handless Military Green. Daje radę.

Jest całkiem pojemny. Spokojnie pakuję się w niego na kilku godzinne łowienie. Pakuję w niego średniej wielkości pudełko przynęt lub dwa, butelkę wody 0,6 L, odczepiacz, płyn na komary, ramkę fajek, coś do przekąszenia, i drobiazgi wędkarskie typu rozwieracz, dokumenty itp. Po dwóch sezonach intensywnego użytkowania trzyma się kupy. Jak chcesz pobrodzić głębiej to bez problemu można go przewiesić przez szyję i ramię - jak torbę. Leży wtedy fajnie na plecach. Ogólnie jest spoko.



#45 OFFLINE   kaczor

kaczor

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 446 postów
  • LokalizacjaBielsko -Biała
  • Imię:daniel

Napisano 14 wrzesień 2016 - 18:33

Też się nad nim zastanawiałem, ale chciałem pozbyć się kamizelki żeby latem była jedna warstwa mniej. Dlatego kupiłem https://www.google.p...BqwcSYuk5Wt1KM: Polecam jak najbardziej, wchodzą spokojne 4 pudełka muchowe i drobne rzeczy. Tak że z przynętami do spina też trochę zmieścisz.

Kilka dni temu kupiłem taki sam...mam nadzieję,że się sprawdzi i ogarnie bałagan,który z braku miejsca dosyć szybko pojawiał się w dotychczasowym pasie.



#46 OFFLINE   stone

stone

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 496 postów
  • LokalizacjaŁagiewniki
  • Imię:Tomasz

Napisano 14 wrzesień 2016 - 18:53

Rozglądam się za pasem biodrowym.Moją uwagę przykuły dwa modele: Umpqua Ledges (występuje w dwóch wielkościach 500 i 650)

oraz Patagonia Stealth Hip Pack ( również dwa rozmiary : 7 i 10L)  

 

 

 

 

Może ktoś z Was posiada w/w modele i zechce podzielić się swoimi spostrzeżeniami?


Użytkownik stone edytował ten post 14 wrzesień 2016 - 18:55


#47 OFFLINE   Pavko

Pavko

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 525 postów
  • LokalizacjaZabrze

Napisano 14 wrzesień 2016 - 20:06

Piórnik ma dokładnie 11x15x3, największe pudełko 19,5 x 11 x 4,5.  Bidon z Decathlon'u 0,8 l i wchodzi do specjalnej kieszeni pod spodem. W małych kieszonkach mam jeszcze jakieś drobne rzeczy. Co do Umpaqua to kumpel właśnie kupił 650 w sobotę zrobię fotkę porównawczą.

Załączone pliki



#48 OFFLINE   Sleepy Jeezy

Sleepy Jeezy

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 324 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 14 wrzesień 2016 - 20:22

Simms wygląda świetnie, tylko cena mnie odstrasza. Dokładnie takiej pojemności oczekuje, plus zapinki na kurtkę czy bluzę. Czekam z niecierpliwością na porównanie z dwa razy tańszą patagonią. 

Ta twarda "półka" sprawdza się w praktyce czy bajer?



#49 OFFLINE   Pavko

Pavko

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 525 postów
  • LokalizacjaZabrze

Napisano 14 wrzesień 2016 - 21:30

Po rozsunięciu zamków nie rozkłada się pod kątem 90 stopni, tak że jak stwierdził kumpel - kieliszków na tym nie postawisz :D a poważnie to półka z tego słaba, Troki na kurtkę odpowiedniej długości i powinny starczyć nawet przy schowanym bidonie.


  • Sleepy Jeezy lubi to

#50 OFFLINE   Fatso

Fatso

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 2639 postów
  • LokalizacjaWarszawa, Choszczówka
  • Imię:Michał

Napisano 15 wrzesień 2016 - 10:56

A to z kolei, to całkiem udana rzecz z półki ekonomicznej, ale przyzwoitej :) : http://www.decathlon...id_6028998.html

 

Dodam, że warto uważnie przeczytać opinie. O ile faktycznie kieszonka siatkowa jest trochę za płytka i przydałoby się jakieś górne zapięcie do butelki, o tyle świetnie nadaje się do przenoszenia dobrze zgniecionych puszek po piwie ;)

 

Nie ulega wątpliwości, że cena (w wersji zielonej, nie camo) wymiata! :o



#51 OFFLINE   Mdah

Mdah

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 499 postów
  • LokalizacjaPabianice
  • Imię:Piotrek

Napisano 16 wrzesień 2016 - 20:21

Mam takie coś, zsuwa się na tyłek, bo luzuje się na klamerkach. Poza tym jakość itd. Bez zastrzeżeń.

#52 OFFLINE   marcin186

marcin186

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 542 postów
  • LokalizacjaRadom
  • Imię:Marcin

Napisano 17 wrzesień 2016 - 02:58

Mam ten z decathlonu tyle, że po "faceliftingu" bez siatkowych kieszonek na puszkę z browarkiem. Spełnia swoje zadanie. Żeby nie zjeżdżał trzeba zaciągnąć szlufki na pasku w stronę klamry i nic się nie luzuje.
Główny atut: cena,poprostu "lekko półśmieszna"

Użytkownik marcin186 edytował ten post 17 wrzesień 2016 - 03:00


#53 OFFLINE   bezi

bezi

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 241 postów
  • LokalizacjaOlkusz

Napisano 18 wrzesień 2016 - 19:34

Pavko mnie wywołał do tablicy to odpowiem.
Fotki w weekend nie zrobił bo pewno mu się zapomniało.
Mam umpqua ledges 650, i powiem tak, strasznie duża torba. Wszystkie te rzeczy które u Pavka u mnie też bez problemu się zmieszcza. Nawet zostanie jeszcze sporo miejsca. Torba wygodna, fajnie się ją nosi, praktycznie zapominasz ze masz. Jedyny minus jak trzeba wejść po pachy do wody i coś w środku może zamoknac, ale wtedy zawsze na chwilę można ją zdjąć. Ogólnie materiał i wykonanie bardzo porzadne i dokladne. Po bokach miejsce na jakas butelkę z płynem. Jeszcze jeden minus to kiepsko przy tym się nosi podbierak. Można albo tak jak na filmiku, albo jest w pasku naramiennym miejsce na klips magnetyczny i wtedy podbierak jest tak jak w kamizelce na plecach.

#54 OFFLINE   bezi

bezi

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 241 postów
  • LokalizacjaOlkusz

Napisano 18 wrzesień 2016 - 19:46

Zapomniałem dodać, że torba nie jest sztywna, jest miękka, ale nie szmata. Jak się dużo wsadzi, to konstrukcja lekko opada, ale torba jest nadal na swoim miejscu. Simms Pavka bardziej przylega do ciała. Jak by kogoś interesowała opinia pod tym kątem😉
  • Sleepy Jeezy lubi to

#55 OFFLINE   Sleepy Jeezy

Sleepy Jeezy

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 324 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 18 wrzesień 2016 - 21:28

Co zdecydowało że wziąłeś ten pas zamiast np. Patagonii?

#56 OFFLINE   bezi

bezi

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 241 postów
  • LokalizacjaOlkusz

Napisano 18 wrzesień 2016 - 21:42

W sumie chyba tylko design i cena. Bo ani jednego ani drugiego nie miałem w rękach przed zakupem. Widziałem sporo innych, ale tych akurat nie. Dla mnie np. Simms jest trochę jak mini walizka przez to, że jest usztywniony, ale dla niektórych jest to super zaleta. Obie torby są wygodne, mi się umpqua podoba, i fajnie się nosi, jest baaardzo pojemna i na prawdę przemyślaną konstrukcja wykończona b. dobrze w każdym detalu.
  • Sleepy Jeezy lubi to

#57 OFFLINE   Pavko

Pavko

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 525 postów
  • LokalizacjaZabrze

Napisano 19 wrzesień 2016 - 07:13

Rzeczywiście zapomniałem o fotkach, będą przy okazji. Dwie rzeczy na plus dla Simmsa wg. mnie - kieszeń na butelkę - wchodzi większa pojemność i butelka nie zawadza. I drugie najważniejsze - bardzo wygodnie leży pod głową jak się człowiek wyciągnie na brzegu w oczekiwaniu na wieczorną rójkę :)



#58 OFFLINE   Andru77

Andru77

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1779 postów
  • LokalizacjaRoztocze

Napisano 19 wrzesień 2016 - 07:33

Niedawno spotkałem się z czymś takim:

https://www.decathlo...id_8331534.html

Duża jedna komora, która sporo zmieści i mniejsza z przegródkami zapinanymi na zamek,siateczkowe ze ściągaczem ,większe, mniejsze. Po bokach kieszenie na bidon, w kieszeni po pętelce-można zaczepić karabińczyk czy coś innego. Dobrze się trzyma na biodrach. Jeśli torba nie jest mocno zapakowana można ściągaczem ścisnąć by za bardzo się nie majtała. Nie jest to Simms ale za 90 zł to naprawdę fajna rzecz.



#59 OFFLINE   Pavko

Pavko

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 525 postów
  • LokalizacjaZabrze

Napisano 19 wrzesień 2016 - 07:45

Rzeczywiście wygląda dobrze, dodatkowo pojemność spora.



#60 OFFLINE   cys82

cys82

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 154 postów
  • LokalizacjaBusko Zdrój - Żerniki Górne
  • Imię:Krzysiek

Napisano 19 wrzesień 2016 - 07:46

Rzeczywiście zapomniałem o fotkach, będą przy okazji. Dwie rzeczy na plus dla Simmsa wg. mnie - kieszeń na butelkę - wchodzi większa pojemność i butelka nie zawadza. I drugie najważniejsze - bardzo wygodnie leży pod głową jak się człowiek wyciągnie na brzegu w oczekiwaniu na wieczorną rójkę :)

 Znając Ciebie, to Ty się i na kamieniu wyśpisz ;)


  • Pavko lubi to




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych