Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Team dragon wobbler 2.45m 18-42g proszę o opinke


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
46 odpowiedzi w tym temacie

#41 OFFLINE   Alexspin

Alexspin

    No comment - subjective opinion only

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3696 postów
  • LokalizacjaŁódź (łowiska O/Sieradz, O/Piotrków).
  • Imię:Aleksander
  • Nazwisko:senatorskie

Napisano 20 listopad 2018 - 06:37

(…)

A ja... nie zazdroszczę nikomu sprzętu za grubą kasę. Jeśli czego zazdroszczę, to dużej rzeki do której można dojść spacerkiem w 10 minut....

Oj taaak!!! ;)  :)


  • delux64 lubi to

#42 OFFLINE   Sławek Oppeln Bronikowski

Sławek Oppeln Bronikowski

    Zaawansowany

  • Bloggerzy
  • PipPipPip
  • 4889 postów
  • LokalizacjaŁódż
  • Imię:Sławek
  • Nazwisko:Oppeln Bronikowski

Napisano 20 listopad 2018 - 07:31

50 mln ludzi łowiących ryby, i najbardziej wymagający, wart około 150 mld $ rynek na świecie nie musi być dla kraju nad Wisłą punktem odniesienia. To i nie jest..  :)



#43 OFFLINE   eRKa

eRKa

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2592 postów
  • Lokalizacjacentralna Polska
  • Imię:Romek
  • Nazwisko:K

Napisano 20 listopad 2018 - 21:57

50 mln ludzi łowiących ryby, i najbardziej wymagający, wart około 150 mld $ rynek na świecie nie musi być dla kraju nad Wisłą punktem odniesienia. To i nie jest..  :)

 

A słyszałeś, że "Polacy nie gęsi i swój język(rozum) mają"???



#44 OFFLINE   Negra

Negra

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3372 postów
  • LokalizacjaNiebo

Napisano 20 listopad 2018 - 23:13

Czyli można połamać i wyrzucić do śmieci St.Croix Legend Elite o mocy M i MH oraz akcji fast, Fenwicki HMG, seryjne X-Zogi, Shimano BeastMastery itd a w ich miejsce kupić smoka?

Idę wyrzucić pół szafy a jutro poszukam tego IDEAŁU w sklepach o ile nie wykupili wszystkich.

 

 

Wystarczy czytać ze zrozumieniem. Ja przeczytałem wypociny team dragona, w których to napisał że to "najlepszy seryjny kijek na szczupaki". Tak też go zrozumiałem. Rozumiem podnietę smokiem ale patrzę na to chłodno i trzeźwo.

Nie łowię Legend Elite ale to też są seryjne kijki na szczupaki. Łowię seryjnym Fenwickiem HMG, którego używanego kupimy za około 4 paczki. Nadal bije tego TD na głowę. Gdyby TD były takie super to nikt by nie szukał BeastMaster serii pierwszej, AX czy BX które to słyną za wzór kija na pajki.

Pozdrawiam serdecznie i szkoda że musiałem dosadnie wytłumaczyć zamiast polukać na zęby Mireckiego na jakimś filmie

Hahaha , posiadasz fenwicka hmg i musisz sie pochwalic w temacie poswieconym wedce dragon. Nie wiedziales jak to zrobic wiec zaatakowales kolege, ktory dokonal wpisu o onnej wedce dragona. To twoje "wystarczy czytac ze zrozumieniem" dotyczy wlasnie ciebie, kolega napisal "MOIM ZDANIEM....najlepszy kij na szczupaki. Zal mi takich malutkich ludzi, ktorzy pol zycia odkladaja na kilka wedek tylko po to by sie tym pochwalic. Moim zdaniem wedki st.croix sa przereklamowane, niestarannie wykonane, maja zbyt krotkie dolniki i sa bardzo drogie, zbyt drogie. Kiedys tez bylem napalony na te kije, dopoki nie wzialem do reki w sklepie. Usuwajac z tych wedek wszelkie dane na ich temat i pozostawiajac je wsrod innym wedek na sklepowym stojaku,podejrzewam ze  nie szczycilyby sie wielkim zainteresowaniem. Uprzedzajac zarzuty w stylu " zazdroscisz bo cie nie stac, gdybys mogl sobie pozwolic to od razu bys kupil" , powiem, stac mnie. Stac mnie na lowienie st.croixami z najwyzszych serii, nowymi stelkami czy jakimkolwiek sprzetem, jaki oferuje rynek. Wybieram to co mi lezy, co uzasadnia cena . Wchodze do sklepu, biore do reki, przygladam sie ide do kasy , place i wychodze.


  • eRKa lubi to

#45 OFFLINE   Kamil_Olsztyn

Kamil_Olsztyn

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 648 postów
  • LokalizacjaOlsztyn

Napisano 20 listopad 2018 - 23:51

Hahaha , posiadasz fenwicka hmg i musisz sie pochwalic w temacie poswieconym wedce dragon. Nie wiedziales jak to zrobic wiec zaatakowales kolege, ktory dokonal wpisu o onnej wedce dragona. To twoje "wystarczy czytac ze zrozumieniem" dotyczy wlasnie ciebie, kolega napisal "MOIM ZDANIEM....najlepszy kij na szczupaki. Zal mi takich malutkich ludzi, ktorzy pol zycia odkladaja na kilka wedek tylko po to by sie tym pochwalic. Moim zdaniem wedki st.croix sa przereklamowane, niestarannie wykonane, maja zbyt krotkie dolniki i sa bardzo drogie, zbyt drogie. Kiedys tez bylem napalony na te kije, dopoki nie wzialem do reki w sklepie. Usuwajac z tych wedek wszelkie dane na ich temat i pozostawiajac je wsrod innym wedek na sklepowym stojaku,podejrzewam ze nie szczycilyby sie wielkim zainteresowaniem. Uprzedzajac zarzuty w stylu " zazdroscisz bo cie nie stac, gdybys mogl sobie pozwolic to od razu bys kupil" , powiem, stac mnie. Stac mnie na lowienie st.croixami z najwyzszych serii, nowymi stelkami czy jakimkolwiek sprzetem, jaki oferuje rynek. Wybieram to co mi lezy, co uzasadnia cena . Wchodze do sklepu, biore do reki, przygladam sie ide do kasy , place i wychodze.


Uwielbiam jak ktoś wchodzi w takim stylu w temat :D

Streszcze ci jak wygląda temat, bo chyba byłeś zbyt napięty by zrozumieć.

Kolo napisał, że to NAJLEPSZY SERYJNY KIJ na szczupaki.

Na to moja odpowiedź, że są LEPSZE SERYJNE kije.

Do tego są LEPSZE w PODOBNEJ CENIE.

Dobranoc

Użytkownik Kamil_Olsztyn edytował ten post 20 listopad 2018 - 23:57


#46 OFFLINE   Negra

Negra

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3372 postów
  • LokalizacjaNiebo

Napisano 21 listopad 2018 - 00:10

Dobry wieczor

"kolo" napisal, ze jego zdaniem jest to najlepszy kij na szczupaki.

Twoja odpowiedzia nie bylo "sa lepsze sryjne kije" tylko jak wyzej cytowane.

Dobra rada na przyszlosc, nie traktuj innych z gory to i ciebie tak traktowac nie beda.

Wielu wedkarzy na jerku szczyci sie "fajnym" sprzetem, czego przykladem sa zdjecia ledwo wymiarowych ryb na tle jakiegos kolowrotka, wedki. Opisy pod zdjeciami powalaja, " odra , phenic xxx shimano yyy varivas zzz, kon 18cm odplynal w dobrej kondycji " , wielu WEDKARZY nie opisuje sprzetu, nie wchodzi w watki na ich temat, lowia RYBY na to co posiadaja, inni znowu szukaja informacji, ktorymi dziela sie jeszcze inni i pojawiasz sie TY :) urocze



#47 OFFLINE   Bolesław

Bolesław

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 501 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 18 luty 2020 - 01:11

3 ... 2 ... 1 ...


Tak sobie czytam po latach, ale nick to sobie dobrze dobrałeś..😁

Użytkownik Bolesław edytował ten post 18 luty 2020 - 01:12





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych