Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Cenzura na Forum


Sugerowana odpowiedź Mysha , 22 grudzień 2021 - 10:11

To przejdziemy na pw, a na ogólnym dobrze byłoby sprecyzować, co w tym filmie było zakazane.
Brak tam polityki, Religii, nawoływania do nienawiści itp.
Więc co było zakazane?

 

Nie jestem administratorem tego forum. Nawet więcej- nie znam żadnego z adminów osobiście, ale Ci odpowiem. :D

 

Jest na tym forum taki oto zapis:

http://jerkbait.pl/t...ronawirusa-itp/

 

Jest on jasny i prosty. Może się on podobać. Może też się nie podobać, ale obowiązuje. Jest kilku użytkowników naszego forum WĘDKARSKIEGO, do których on nie dociera i którzy co jakiś czas próbują wrzucić, a to żarcik, a to aluzyjkę... a później rżną głupa i wypisują duby smalone o walce o wolność.  Jeśli kolegę ten "brak wolności" uwiera to proponuję zostać blogerem j.pl. Zauważyłem, że tam jedynym cenzorem jest właściciel takiego bloga. Np. kolega Sławek publikuje wpisy, które pewnie na "ogólnym" by nie przeszły i nikt mu się w nie wcina. W związku z czym, życzę Ci kolego Drac weny twórczej byś w pełni mógł walczyć o wolność.

Idź do odpowiedzi


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
69 odpowiedzi w tym temacie

#21 OFFLINE   Friko

Friko

    SUM

  • Super moderatorzy
  • 18579 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 17 maj 2020 - 14:59

już nie ma kłódek, zniknęły razem z zamkniętymi  wątkami ;) Jak mówi staropolskie przysłowie: "co z oczu..."

 

 Pamiętaj, że jerkbait.pl  jest neutralny światopoglądowo i nie jest miejscem do prowadzenia publicystyki politycznej, religijnej, obyczajowej.

  • Piotrek Milupa i PiECIA lubią to

#22 OFFLINE   Janusz Wałaszewski

Janusz Wałaszewski

    Zaawansowany

  • Zbanowani
  • PipPipPip
  • 4473 postów
  • LokalizacjaGrzybowo - Kołobrzeg

Napisano 01 czerwiec 2020 - 20:47

już nie ma kłódek, zniknęły razem z zamkniętymi  wątkami ;) Jak mówi staropolskie przysłowie: "co z oczu..."

No cóż, jeśli nie potrafimy zrozumieć, że kiedy w imię bezpieczeństwa zgodzimy się na ograniczenie wolności. To efekt będzie taki, że obudzimy się bez jednego i drugiego.

 

I jeszcze jedno, Forum kieruje się zasadami "przejętymi" z facebook'a i YT. Dalej wystarczy zamilczeć, szkoda "nafty"

Można się tylko domyślać, że zaraz pojawią się listy chętnych do zapisu na szczepienia ;)


Użytkownik Janusz Wałaszewski edytował ten post 01 czerwiec 2020 - 21:10

  • Paweł J, strary, Pisarz.......ewski Piotr i 2 innych osób lubią to

#23 OFFLINE   Janusz Wałaszewski

Janusz Wałaszewski

    Zaawansowany

  • Zbanowani
  • PipPipPip
  • 4473 postów
  • LokalizacjaGrzybowo - Kołobrzeg

Napisano 01 czerwiec 2020 - 21:53

Jeszcze w uzupełnieniu

 

I jeszcze jedno, jeśli potrafimy "kruszyć kopie" w obronie ryb, całej tej współczesnej otoczki (bardzo słusznej i coraz popularnej). To może z taką samą empatią podejdziemy do nas samych i niepewnej przyszłości, którą mamy przed sobą. No chyba, że wolimy wsadzić łeb w piasek i udawać, że tego niema. Dobrze by było, gdyby ten piasek nie był betonem, bo wtedy własnie łeb stracimy w imię domniemanego bezpieczeństwa.



#24 OFFLINE   Hesher

Hesher

    Ekspert

  • Lurebuilding Team
  • PipPipPipPip
  • 6209 postów
  • LokalizacjaPułtusk
  • Imię:Piotr
  • Nazwisko:Prażmowski

Napisano 02 czerwiec 2020 - 05:33

Z tego co pamiętam, to jakiś czas temu "odszedłeś" z forum przez jakieś kwestie ideowe. Zmiana perspektywy?


  • Jano lubi to

#25 OFFLINE   Jozi

Jozi

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9664 postów
  • LokalizacjaBieszczady
  • Imię:Józek

Napisano 02 czerwiec 2020 - 14:26

Z tego co pamiętam, to jakiś czas temu "odszedłeś" z forum przez jakieś kwestie ideowe. Zmiana perspektywy?

Tęskno mi o Panie.... :)  :)  :)

Pewnie Januszek stęsknił się za nami :)  :)  :) .


  • Hesher lubi to

#26 OFFLINE   Janusz Wałaszewski

Janusz Wałaszewski

    Zaawansowany

  • Zbanowani
  • PipPipPip
  • 4473 postów
  • LokalizacjaGrzybowo - Kołobrzeg

Napisano 03 czerwiec 2020 - 00:39

Z tego co pamiętam, to jakiś czas temu "odszedłeś" z forum przez jakieś kwestie ideowe. Zmiana perspektywy?

Dobrze pamiętasz, choć nie do końca precyzyjnie, miałem odejść ale nie odszedłem. W prywatnych wiadomościach z "moderacją" doszliśmy do wniosku, że zostanę. To tak gwoli wyjaśnienia ;)


  • Sławek Oppeln Bronikowski, coma i border river lubią to

#27 OFFLINE   Janusz Wałaszewski

Janusz Wałaszewski

    Zaawansowany

  • Zbanowani
  • PipPipPip
  • 4473 postów
  • LokalizacjaGrzybowo - Kołobrzeg

Napisano 03 czerwiec 2020 - 00:41

Tęskno mi o Panie.... :)  :)  :)

Pewnie Januszek stęsknił się za nami :)  :)  :) .

 

Masz rację, ale z małą korektą - tylko za niektórymi z Was ;)



#28 OFFLINE   Woytec

Woytec

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 721 postów
  • LokalizacjaŚląsk

Napisano 23 grudzień 2020 - 00:44

No i cyk, niewygodny wątek o Wodach Polskich zamknięty. Szkoda, bo jesteśmy beneficjantami działalności tej organizacji. Plotki z TOR-a na temat forum chyba są jednak prawdą ...



#29 OFFLINE   Piotrek Milupa

Piotrek Milupa

    Moderator Emeritus

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPipPip
  • 8446 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Piotrek

Napisano 23 grudzień 2020 - 12:56

No i cyk, niewygodny wątek o Wodach Polskich zamknięty. Szkoda, bo jesteśmy beneficjantami działalności tej organizacji. Plotki z TOR-a na temat forum chyba są jednak prawdą ...

Jeśli jeszcze nie zauważyłeś to w regulaminie forum jest zakaz zamieszczania treści związanych z polityką, w cytowanym wątku niestety zaczęło się politykowanie. W tym zresztą już też, proponuję zaniechać tego.

Po raz kolejny napiszę, tak na forum jest cenzura i będzie, mamy konkretne zasady "Nie dla polityki" wystarczy że wokół jest jej aż nadto.

#30 OFFLINE   Woytec

Woytec

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 721 postów
  • LokalizacjaŚląsk

Napisano 23 grudzień 2020 - 15:19

Jeśli jeszcze nie zauważyłeś to w regulaminie forum jest zakaz zamieszczania treści związanych z polityką, w cytowanym wątku niestety zaczęło się politykowanie. W tym zresztą już też, proponuję zaniechać tego.

Po raz kolejny napiszę, tak na forum jest cenzura i będzie, mamy konkretne zasady "Nie dla polityki" wystarczy że wokół jest jej aż nadto.

 

Oczywiście zauważyłem i bardzo się cieszę, że o to dbacie. Nie mniej jednak sugeruję Wam więcej konsekwencji ponieważ można odnieść wrażenie pewnej stronniczości i regularnego przymykania oka na pewne treści i wpisy, które ewidentnie stoją w sprzeczności z Regulaminem. 

 

Pozdrawiam. 



#31 OFFLINE   Piotrek Milupa

Piotrek Milupa

    Moderator Emeritus

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPipPip
  • 8446 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Piotrek

Napisano 23 grudzień 2020 - 16:22

Oczywiście zauważyłem i bardzo się cieszę, że o to dbacie. Nie mniej jednak sugeruję Wam więcej konsekwencji ponieważ można odnieść wrażenie pewnej stronniczości i regularnego przymykania oka na pewne treści i wpisy, które ewidentnie stoją w sprzeczności z Regulaminem. 
 
Pozdrawiam.

Od tego jest przycisk zgłoś, widzisz łamanie regulaminu użyj go proszę.
  • Friko, gaweł i Krystianin lubią to

#32 OFFLINE   Woytec

Woytec

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 721 postów
  • LokalizacjaŚląsk

Napisano 01 styczeń 2021 - 18:52

Od tego jest przycisk zgłoś, widzisz łamanie regulaminu użyj go proszę.

 

Sprawdzam. 


  • BOB lubi to

#33 OFFLINE   BOB

BOB

    SUM

  • PATRON
  • PipPipPipPipPip
  • 10143 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Robert

Napisano 01 styczeń 2021 - 19:56

...możesz sprawdzać i kombinować. Wpis Piotra nie zniknie ;)  :P  :D


  • Friko i Woytec lubią to

#34 OFFLINE   Sayonara

Sayonara

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 407 postów
  • LokalizacjaGórny Śląsk, Niedersachsen
  • Imię:Tomek
  • Nazwisko:K...

Napisano 06 maj 2021 - 20:15

Wpis chciałem popełnić w "wieściach.." ale się waham....

Był taki wątek o przekopie i "się zakłódkował bez słowa". Pamiętam że padły tam w dyskusji jakieś "mocne" słowa-klucze, jakiś kościół jakaś partia, jakieś pieniądze...

No i się waham...

Kumpel który w tym wpisie grałby pierwszoplanowa rolę jest księdzem i zwolennikiem pewnej formacji politycznej na Pr... No i spierd...ił haniebnie branie dużego pstrąga. Jak to opiszę, to będzie to jeszcze światopoglądowo, politycznie i wyznaniowo sterylne, czy to już będzie polityczny atak, czy - o zgrozo - antyklerykalizm?

Gdzie stoi ta barykada?

Bo się waham... :blink: :blink: :blink:


  • Alexspin lubi to

#35 OFFLINE   Sławek Oppeln Bronikowski

Sławek Oppeln Bronikowski

    Zaawansowany

  • Bloggerzy
  • PipPipPip
  • 4889 postów
  • LokalizacjaŁódż
  • Imię:Sławek
  • Nazwisko:Oppeln Bronikowski

Napisano 06 maj 2021 - 20:31

Tomek - antyklerykalizm jest dość popularna religią, taką niższą formą wiary. Sprzeczny z regulaminem!  


  • border river i S.N. lubią to

#36 OFFLINE   Friko

Friko

    SUM

  • Super moderatorzy
  • 18579 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 07 maj 2021 - 09:03

Zamknąłem wątek o przekopie oraz drugi w Cafe ponieważ po zapoznaniu się z treścią tych wątków było oczywiste, że zaczęła sie w nich toczyć dyskusja na tematy polityczne, światopoglądowe itp. Zgodnie z regulaminem jerkbaita nie pozwalamy na prowadzenie takich dyskusji na forum - jesteśmy portalem o tematyce wędkarskiej i chcemy łączyć naszych Użytkowników wokół wspólnej pasji a nie wprowadzać podziały ze względu na wyznawane poglądy czy przekonania w innych obszarach życia.

 

REGULAMIN jerkbait.pl - Regulaminy, uwagi i spostrzeżenia na temat jerkbait.pl - jerkbait.pl - spinning, baitcasting, flyfishing

 

W Polsce jest dużo innych miejsc w internecie gdzie można się realizować w bieżącej publicystyce, prowadzić wojny ideologiczne  - co kto lubi. A jerkbait jest niszowym portalem hobbystycznym i akurat tutaj tego typu treści nie muszę się pojawiać. A jeśli mimo tego będą się pojawiały, to moderatorzy będą je blokować lub usuwać - tak jak to się dzieje od lat, staramy się być konsekwentni.  

 

@Sayonara - jeżeli masz wątpliwości to po prostu kieruj się zasadą żeby pisać o wędkarstwie. Niech Twój Kolega będzie dla Ciebie po prostu wędkarzem, kolegą po kiju - nie interesuj się i nie informuj innych, kim jest z zawodu, jakie ma poglądy, z kim sypia, na kogo głosował w wyborach itp - do tematyki tego portalu takie dodatkowe informacje nic nie wnoszą. Myślę że jeśli będziesz trzymał się tej prostej zasady to będziesz mógł brać spokojny i niezakłócony udział w życiu forum bez obawy że Twój wpis zostanie usunięty lub zablokowany :)


  • Sławek Oppeln Bronikowski, Mysha, malinabar i 5 innych osób lubią to

#37 OFFLINE   Alexspin

Alexspin

    No comment - subjective opinion only

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3696 postów
  • LokalizacjaŁódź (łowiska O/Sieradz, O/Piotrków).
  • Imię:Aleksander
  • Nazwisko:senatorskie

Napisano 07 maj 2021 - 10:55

(...) z kim sypia (...)

A to byłoby ciekawe, ale wówczas prosiłbym o zamieszczenie fotki i namiarów (telefon, e-mail itp) rotfl.gifhaha.gifzeby.gif


  • przemo_w lubi to

#38 Guest_Drac_*

Guest_Drac_*
  • Guests

Napisano 21 grudzień 2021 - 14:36

Który z modów nie ma jaj żeby chociaż odpowiedzieć na pytanie o złamany pkt regulaminu???
Usunięty film kolegi Szkutnik - film który nie łamał regulaminu forum.
Jego zapytanie wykasowane.
Moje pytanie który to pkt regulaminu film naruszył - wykasowane.
To przedszkolaki tu zarządzają????

#39 OFFLINE   Piotrek Milupa

Piotrek Milupa

    Moderator Emeritus

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPipPip
  • 8446 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Piotrek

Napisano 21 grudzień 2021 - 14:41

Który z modów nie ma jaj żeby chociaż odpowiedzieć na pytanie o złamany pkt regulaminu???
Usunięty film kolegi Szkutnik - film który nie łamał regulaminu forum.
Jego zapytanie wykasowane.
Moje pytanie który to pkt regulaminu film naruszył - wykasowane.
To przedszkolaki tu zarządzają????

 

Ja i jeśli masz coś do powiedzenia na temat moich jaj, to zapraszam na priv. Forum jest neutralne i nie ma miejsca na takie filmy, regulamin jest jasno skonstruowany.



#40 Guest_Drac_*

Guest_Drac_*
  • Guests

Napisano 21 grudzień 2021 - 14:49

To przejdziemy na pw, a na ogólnym dobrze byłoby sprecyzować, co w tym filmie było zakazane.
Brak tam polityki, Religii, nawoływania do nienawiści itp.
Więc co było zakazane?

Mikolaj który bez paszportu srowidowego nie mógłby rozwozić prezentów po świecie?
Czy mikołaj gej całujący się z facetem w reklamie norweskiej - mi tu pachnie uprzedzeniami....
Jesli masz coś do gejów to może niech kto inny moderuje forum, bo za takie akcje to mogą być problemy - to jest teraz bardzo modne - brak tolerancji dla innych orientacji sexualnych.

Edit.
Bo ja pomimo że hetero, Mikolaj mi nie przeszkadzał w tym filmie.
A Ty być może jesteś uprzedzony....

Użytkownik Drac edytował ten post 21 grudzień 2021 - 14:51

  • bogdan333 lubi to




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych