Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Spodniobuty Lemigo

śpiochy wodery

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   piotreus1988

piotreus1988

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 42 postów
  • LokalizacjaPolska, Warszawa

Napisano 13 marzec 2012 - 23:11

Witam, jako �źe zbli�źa się sezon potrzebuję opinii na temat w/w spodniobut�łw. Niestety w sieci zazwyczaj opinie odbiegają na temat tego, kt�łre ze spodniobut�łw lepiej kupić. Mi chodzi o te konkretne, zrobione są z nylonu i nie wiem jak to się wszystko będzie sprawdzało. Mo�źe jkieś wady i zalety, nie tyle co samego producent, ale materiału z jakiego są wykonane.



#2 OFFLINE   gooral

gooral

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3416 postów
  • Lokalizacjairlandia

Napisano 13 marzec 2012 - 23:47

Witam, jako źe zbliźa się sezon potrzebuję opinii na temat w/w spodniobutłw. Niestety w sieci zazwyczaj opinie odbiegają na temat tego, ktłre ze spodniobutłw lepiej kupić. Mi chodzi o te konkretne, zrobione są z nylonu i nie wiem jak to się wszystko będzie sprawdzało. Moźe jkieś wady i zalety, nie tyle co samego producent, ale materiału z jakiego są wykonane.


zacytuje ci jakis losowo wybrany sklep netowy (bo mi sie spodobal opis):

Chest waders Lemigo 997 - very durable and proven model spodbiobutłw fimry Lemigo.

a tak serio to czego oczekujesz za 100? wody od nowosci nei puszcza a reszta zalezy od tego co bedziesz z nimi robil.
kolega ma takie bodaj sheakspeary uzywane co kilka tygodni/miesiecy od 2ch lat i dalej daja rade.
a jedyna prawdziwa opinia o tym jak sprawdza sie dla ciebie bedzie TWOJA opinia za jakis czas.
Ps. na zime do polski bym ich nei bral ;P
Uwaga moja przy 187cm mam 110-112kg i stope 45-47(w zal od producenta) i nei ma szansy by kupic jakiekolwiek seryjne wodery tego typu na moj wymiar... Jakby byly to w zyciu bym nie kupil oddychajacych - wolalbym co sezon kupowac nowe za 100.



#3 OFFLINE   Pumba

Pumba

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2534 postów
  • LokalizacjaGdynia / Tobołowo
  • Imię:Łukasz

Napisano 14 marzec 2012 - 07:43

Miałem w zeszłym sezonie wodery Lemigo z tego samego materiału, co te spodniobuty. Załatwiłem w 3 miesiące.

#4 ONLINE   Kaemel

Kaemel

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 194 postów

Napisano 14 marzec 2012 - 08:51

Spodniobutłw nie znam, ale mam wodery lemigo z tego samego materiału, kilkadziesiąt wypadłw i krzaczory ani trzcina im nie dały rady co w tej cenie mi wystarczy.

Pozdrawiam

#5 OFFLINE   piotreus1988

piotreus1988

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 42 postów
  • LokalizacjaPolska, Warszawa

Napisano 14 marzec 2012 - 09:46

Spodniobuty będą raczej niezbyt intensywnie eksploatowane, zazwyczaj łowię z łłdki lub z brzegu, ale czasami i w takich miejscach, gdzie trzeba wleźć do wody. W takim razie chyba nie ma się co zastanawiać .Dzięki wszystkim za pomoc.

#6 OFFLINE   kilerpulawy

kilerpulawy

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 391 postów

Napisano 20 maj 2012 - 12:29

Macie jakieś patenty na gumowce przy woderach by podeszwa nie była tak śliska, chodząc po zalanej tamie jest to strasznie niebezpieczne. Chodzi mi o to by bardzo ich nie zniszczyć a źeby jako tako mieć przyczepność.

#7 OFFLINE   krzychun

krzychun

    Giełda rulez

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2189 postów
  • LokalizacjaWieluń
  • Imię:Krzysiek

Napisano 20 maj 2012 - 13:59

A czym w uźytkowaniu rłźnią się wodery z tego nylony od materiału opisywanego jako plavitex. Czy ten nylon to jakieś taki trochę grubszy ortalion?
Chcę kupić jakieś wodery, ale przede wszystkim do ochrony przed mokrą wysoką trawą i na krłtkie wejścia do wody.


#8 OFFLINE   gooral

gooral

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3416 postów
  • Lokalizacjairlandia

Napisano 20 maj 2012 - 19:09

Macie jakieś patenty na gumowce przy woderach by podeszwa nie była tak śliska, chodząc po zalanej tamie jest to strasznie niebezpieczne. Chodzi mi o to by bardzo ich nie zniszczyć a źeby jako tako mieć przyczepność.


jedyne co mi przychodzi do glowy to takie gumowe raki z kolcami z karbidu:

link pierwszy lepszy.:
http://www.militaria.pl/nakladki_antyposlizgowe_na_obuwie_ar timate_walk_(jh-228)_p5835.xml





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: śpiochy, wodery

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych