Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Dragon Flash XC40 p

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   darek1972

darek1972

Forumowicz

• +Forumowicze
  • PipPip
  • 170 postów
  • LokalizacjaLublin

Napisano 16 maj 2019 - 16:10

Jak w temacie,jest to nowość na 2019 rok,podobno.Szukam info,a w necie nie ma prawie nic.Interesuje mnie dwa modele

-LT Spin 270 4-18g

-Sf Spin 25 275 6-25g

może ktoś coś?Pozdrawiam.

#2 ONLINE   Sławek Nikt

Sławek Nikt

Zaawansowany

• +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2604 postów
  • LokalizacjaLubelskie. Mazowieckie.
  • Imię:Sławek
  • Nazwisko:Nikt

Napisano 16 maj 2019 - 16:12

Może coś znajdziesz w tym watku: http://jerkbait.pl/t...inningi-dragon/

#3 OFFLINE   darek1972

darek1972

Forumowicz

• +Forumowicze
  • PipPip
  • 170 postów
  • LokalizacjaLublin

Napisano 16 maj 2019 - 16:22

Raczej nie,bo to nowość na 2019.dzięki.pozdro

#4 OFFLINE   PiterS

PiterS

Forumowicz

• +Forumowicze
  • PipPip
  • 73 postów
  • LokalizacjaGłogów

Napisano 16 maj 2019 - 16:32

Jak w temacie,jest to nowość na 2019 rok,podobno.Szukam info,a w necie nie ma prawie nic.Interesuje mnie dwa modele

-LT Spin 270 4-18g

-Sf Spin 25 275 6-25g

może ktoś coś?Pozdrawiam.

Bardzo przymierzałem się do tego LT spin 2,7m 4-18g pod pstrągi. Na targach w Poznaniu macałem go trzy razy jak i inne podobne parametrami. Model 2,7m szybki, ale może tak bardziej w stronę med, za to fajnie pracuje pod obciążeniem głęboko się gnąc. W końcu za trzecim razem ponownie podchodzę do dwóch 18tek, wiem że jedna to 2,75m a druga 2,45m, bo sam je obok siebie wcześniej postawiłem. Biorę macam i mówię ok to TA. Obracam blank a to 2,45m, ciut szybszy, nieco lepszy balans... i fajnie na niego łowi się pstrągi. Wykonanie całkiem w porządku, ciekawy design. Plan był na 2,75 a wziałem 2,45 :)

Model 6-25 tez macałem, ale już nie pamiętam za bardzo jak się prezentował. Są spore różnice po miedzy poszczególnymi modelami.

#5 OFFLINE   comen

comen

Forumowicz

• +Forumowicze
  • PipPip
  • 56 postów
  • LokalizacjaLaskowice

Napisano 17 maj 2019 - 11:23

Bardzo przymierzałem się do tego LT spin 2,7m 4-18g pod pstrągi. Na targach w Poznaniu macałem go trzy razy jak i inne podobne parametrami. Model 2,7m szybki, ale może tak bardziej w stronę med, za to fajnie pracuje pod obciążeniem głęboko się gnąc. W końcu za trzecim razem ponownie podchodzę do dwóch 18tek, wiem że jedna to 2,75m a druga 2,45m, bo sam je obok siebie wcześniej postawiłem. Biorę macam i mówię ok to TA. Obracam blank a to 2,45m, ciut szybszy, nieco lepszy balans... i fajnie na niego łowi się pstrągi. Wykonanie całkiem w porządku, ciekawy design. Plan był na 2,75 a wziałem 2,45 :)

Model 6-25 tez macałem, ale już nie pamiętam za bardzo jak się prezentował. Są spore różnice po miedzy poszczególnymi modelami.

Miałeś też może w rękach travele z tej serii?

#6 OFFLINE   PiterS

PiterS

Forumowicz

• +Forumowicze
  • PipPip
  • 73 postów
  • LokalizacjaGłogów

Napisano 18 maj 2019 - 13:32

Miałeś też może w rękach travele z tej serii?

Tak, ten 2,45m 6-25g też mi się podobał. Nie jest przesztywniony, ładnie pracuje i zachował jeszcze sporo delikatności. Zawsze patrzę pod kontem łowienia pstrągów i na grube łowienie śmiało bym go brał. Pozostałych travelów nie składałem.

#7 OFFLINE   comen

comen

Forumowicz

• +Forumowicze
  • PipPip
  • 56 postów
  • LokalizacjaLaskowice

Napisano 18 maj 2019 - 15:18

Dzięki.

Właśnie też myślę o takim kiju w travelu

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych