Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Porozumienia 2020


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
162 odpowiedzi w tym temacie

#141 OFFLINE   Pisarz.......ewski Piotr

Pisarz.......ewski Piotr

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2662 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Piotr

Napisano 04 luty 2020 - 18:02

Znaczy widzimy się na rybach ?? ;)

Wysłane z mojego MI 8 Lite przy użyciu Tapatalka

Marian z Tobą zawsze i wszędzie . :)



#142 OFFLINE   vako

vako

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1396 postów
  • LokalizacjaLoża Szyderców
  • Imię:Mariusz

Napisano 04 luty 2020 - 22:39

Jest fajnie . :clappinghands:

Ale coś jakiś wstydliwy jesteś. Jak już się chwalisz to wszystkimi zezwoleniami, nie tak wybiórczo?

http://jerkbait.pl/t...64#entry2691740



#143 ONLINE   Darek P

Darek P

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 184 postów

Napisano 05 luty 2020 - 01:40

Ale coś jakiś wstydliwy jesteś. Jak już się chwalisz to wszystkimi zezwoleniami, nie tak wybiórczo?
http://jerkbait.pl/t...64#entry2691740


Vaco.Tytuł tego wątku to "Porozumienia 2020" a nie "Okręg Mazowiecki-nieporozumienie" :)
Kochaj sobie ten rybacki okręg ale nie czepiaj się ludzi którzy opłacają składki gdzie indziej z wyboru a Mazowiecki bo muszą.

#144 OFFLINE   Pisarz.......ewski Piotr

Pisarz.......ewski Piotr

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2662 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Piotr

Napisano 05 luty 2020 - 07:44

Ale coś jakiś wstydliwy jesteś. Jak już się chwalisz to wszystkimi zezwoleniami, nie tak wybiórczo?

http://jerkbait.pl/t...64#entry2691740

 

Gratuluję Sherlocku . :clappinghands:

Mariusz , czemu Ty wszędzie widzisz ukryte złe intencje i snujesz jakieś teorie spiskowe . :angry:

A my są prości ludzie z sercem na dłoni , pragnący tylko radować się swoim hobby. :)

 

Jerzy Waldorff mawiał że muzyka łagodzi obyczaje. A że Ty ostatnio obdarzyłeś mnie swoim współczuciem i litością :lol: , to i ja mam coś dla Ciebie :)

 


Użytkownik Pisarz.......ewski Piotr edytował ten post 05 luty 2020 - 07:45


#145 OFFLINE   mikryb

mikryb

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 542 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Mikołaj

Napisano 05 luty 2020 - 10:29

Tyle dostałem w Lublinie.ede6c75e2f42fdf9cd7696bffad98cba.jpg
  • Pisarz.......ewski Piotr, Alexspin i S.N. lubią to

#146 OFFLINE   ShadowStalker

ShadowStalker

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 80 postów
  • LokalizacjaBdg/Gd

Napisano 05 luty 2020 - 10:49

A w Bydgoszczy znowu nie udało się porozumieć z Toruniem i znowu osobno Wisła (która i tak powinna należeć do PZW Bydgoszcz) i osobno wody nizinne. Szkoda słów, zamiast sobie wzajemnie pomóc to znowu drożyzna.



#147 OFFLINE   vako

vako

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1396 postów
  • LokalizacjaLoża Szyderców
  • Imię:Mariusz

Napisano 05 luty 2020 - 12:10

https://www.facebook...NWxmg&__tn__=-R


  • Alexspin lubi to

#148 OFFLINE   anpart

anpart

    Zaawansowany

  • Zbanowani
  • PipPipPip
  • 2077 postów

Napisano 05 luty 2020 - 12:18

To na bogato...chociaż w mazowieckim też nie mogę narzekać bo dostałem....

 

attachment=641812:figa.jpg   

 

 

 

 

 tyle... ;)

Załączone pliki

  • Załączony plik  figa.jpg   6,57 KB   36 Ilość pobrań

Użytkownik anpart edytował ten post 05 luty 2020 - 12:20

  • jacekp29, Pisarz.......ewski Piotr, mikryb i 1 inna osoba lubią to

#149 OFFLINE   rybarak

rybarak

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 370 postów

Napisano 05 luty 2020 - 17:19

https://www.facebook...NWxmg&__tn__=-R


A Warszawa odda wody w warmińsko-mazurskim, kujawsko-pomorskim i łudzkim Okręgom działającym w tych województwach?
  • Darek P lubi to

#150 OFFLINE   tymon

tymon

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 864 postów
  • Imię:Tomek

Napisano 05 luty 2020 - 18:36

Absolutnie nie . Jestem śmiertelnie poważny  i mega zadowolony . :doh:

Kurcze, ja nie jestem zadowolony. 

W lutym zeszłego roku na zebraniu koła przeszły moje wszystkie wnioski ( 5szt), ale jak sie okazuje nie przeszło to dalej poza jednym. Spoko, rozumiem - każdy ma swoją wizję. 

Ale co najciekawsze, nie mogę się doprosić od prezes koła infrmacji, co było przyczyną odrzucenia 4 wniosków.  Ten, który niby przeszedł ( bezwzględny zakaz żywaca 01.01 - 30.04) ale nie ma go w zezwoleniu też pozostaje tajemnicą. 
Kolejne psikusy to takie, że wszystkie wody poza bodajrze 7-ma została całkowicie zamknięta do łowienia z wody. Kumpel się załamał, bo dopiero co kupił pływadełko do łowienia muszką wzdręg. Ulewa mi się okręg radomski coraz bardziej :(


Użytkownik tymon edytował ten post 05 luty 2020 - 18:59

  • S.N. lubi to

#151 OFFLINE   S.N.

S.N.

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4552 postów
  • LokalizacjaMazowieckie. Lubelskie.
  • Imię:Sławek
  • Nazwisko:Nikt

Napisano 05 luty 2020 - 18:48

Cosik kombinują ... Może jakie odłowy kontrolne albo jakie inne ... ? ;)



#152 OFFLINE   karoleq007

karoleq007

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 51 postów

Napisano 05 luty 2020 - 18:55

Kurcze, ja nie jestem zadowolony.
W lutym zeszłego roku na zebraniu koła przeszły moje wszystkie wnioski ( 5szt), ale jak sie okazuje nie przeszło to dalej poza jednym. Spoko, rozumiem - każdy ma swoją wizję.
Ale co najciekawsze, nie mogę się doprosić od prezes koła infrmacji, co było przyczyną odrzucenia 4 wniosków. Ten, który niby przeszedł ( bezwzględny zakaz żywaca 01.01 - 30.04) ale nie ma go w zezwoleniu też pozostaje tajemnicą.
Kolejne psikusy to takie, że wszystkie wody poza bodajrze 7-ma została całkowicie zamknięta do łowienia z wody. Kumpel się załamał, bo dopiero co kupił pływadełko do łowienia muszką wzdręg. Ukewa mi się okręg radomski coraz bardziej :(

Też nie ogarniam tego zakazu łowienia ze środków pływających na większości wód, szczególnie, że są takie jeziorka na których nie da się łowić z brzegu, więc kłusownicy tylko tam zostaną.

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka

#153 OFFLINE   Alexspin

Alexspin

    No comment - subjective opinion only

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3696 postów
  • LokalizacjaŁódź (łowiska O/Sieradz, O/Piotrków).
  • Imię:Aleksander
  • Nazwisko:senatorskie

Napisano 06 luty 2020 - 06:19

Oby się udało. Wreszcie byłby porządek i zgodność z podziałem administracyjnym. Oprócz tego powinna być dla chętnych opłata krajowa. Problem tylko z "odspawaniem" tyłków od stołków... :angry:


Użytkownik Alexspin edytował ten post 06 luty 2020 - 06:23


#154 ONLINE   Darek P

Darek P

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 184 postów

Napisano 06 luty 2020 - 09:44

Oby się udało. Wreszcie byłby porządek i zgodność z podziałem administracyjnym. Oprócz tego powinna być dla chętnych opłata krajowa. Problem tylko z "odspawaniem" tyłków od stołków... :angry:

Oby się zesrało!Porządek to my mamy u siebie .Problem w tym że ktoś kto wali w ch... chce przyjść na gotowe i zgarnąć coś na co inni pracowali podczas gdy u siebie syf. Rybacy,smażalnie,powiązania biznesowe działacz-grupa rybacka.
Jakie stołki?!Etatów w biurze u nas całe DWA!Pozostałe to dyrektor który zapi...la przy każdym zarybieniu,budowie tarlisk,czy też jeździ na każdą rozprawę sądową walczyć z MEW,kłósolami,czy trucicielami.Reszta to etatowi strażnicy którzy też ogarniają wszystkie zarybienia.
Problem w tym że cała masa ludzi ma wszystko w dupie i chciałaby dużo i tanio.Problem w tym że mimo że było to wałkowane tutaj wiele razy dalej niektórzy widzą tylko czubek własnego nosa. A ruszyć dupę i zrobić u siebie nie łaska?Może ja przyjadę i zgarnę coś Twojego? Nigdy nie wziąłem żadnych pieniędzy z kasy okręgowej. Nie mam żadnego "stołka".Myślisz że będzie nam się chciało pracować żeby Panowie z Twardej mogli sobie kupić nowsze Land Cruisery?!Jak będą większe okręgi będzie tylko większa choojnia.Myślisz,że po co afera z próbą odwołania ZG?Chcą przejąć więcej wody żeby większa kasa leciała za nic nie robienie.

#155 OFFLINE   Białek

Białek

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 275 postów
  • LokalizacjaPłońsk
  • Imię:Darek

Napisano 06 luty 2020 - 09:51

Darku, w punkt  :highfive:


  • Pisarz.......ewski Piotr i Trapers lubią to

#156 OFFLINE   Pisarz.......ewski Piotr

Pisarz.......ewski Piotr

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2662 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Piotr

Napisano 06 luty 2020 - 18:19

Oby się zesrało!Porządek to my mamy u siebie .Problem w tym że ktoś kto wali w ch... chce przyjść na gotowe i zgarnąć coś na co inni pracowali podczas gdy u siebie syf. Rybacy,smażalnie,powiązania biznesowe działacz-grupa rybacka.
Jakie stołki?!Etatów w biurze u nas całe DWA!Pozostałe to dyrektor który zapi...la przy każdym zarybieniu,budowie tarlisk,czy też jeździ na każdą rozprawę sądową walczyć z MEW,kłósolami,czy trucicielami.Reszta to etatowi strażnicy którzy też ogarniają wszystkie zarybienia.
Problem w tym że cała masa ludzi ma wszystko w dupie i chciałaby dużo i tanio.Problem w tym że mimo że było to wałkowane tutaj wiele razy dalej niektórzy widzą tylko czubek własnego nosa. A ruszyć dupę i zrobić u siebie nie łaska?Może ja przyjadę i zgarnę coś Twojego? Nigdy nie wziąłem żadnych pieniędzy z kasy okręgowej. Nie mam żadnego "stołka".Myślisz że będzie nam się chciało pracować żeby Panowie z Twardej mogli sobie kupić nowsze Land Cruisery?!Jak będą większe okręgi będzie tylko większa choojnia.Myślisz,że po co afera z próbą odwołania ZG?Chcą przejąć więcej wody żeby większa kasa leciała za nic nie robienie.

Darek :)

100% prawdy.  :highfive:


  • Trapers lubi to

#157 OFFLINE   Psil

Psil

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 195 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Marcin

Napisano 19 luty 2020 - 20:26

Ja przez wiele lat płaciłem w OM.
Każdego roku czując się lekko wydupcony zarówno na porozumieniach jak i przede wszystkim na tym, na co idzie moja kasa.
Żeby było śmieszniej zadko kiedy korzystałem z wód OM.
W większości korzystam z okręgów ościennych.
W zeszłym roku za terminowe pozwolenia dałem z 7-8 stów mniej więcej.
W tym postanowiłem, że OM nie pożywi się moją kasą.
Na chwilę obecną planuje opłacić w Ciechanowie. Choćby dlatego, że często korzystam z Wkry.
I nawet nie chodzi mi o to, że będzie taniej czy coś takiego.
Chodzi mi o to, żeby kasa była spożytkowana na wodę a nie wódę.
Okręgu od środka nie znam jednak czytać umiem.
Wydaje mi się, że Ciechanowski dba o swoją wodę, a na pewno lepiej niż OM.
W zasadzie to cokolwiek co mi przychodzi do głowy dba lepiej niż OM.
A jeśli chodzi o lepiej w PZW to szczerze mówiąc przestałem na to liczyć.
  • Darek P, krzyko i Pisarz.......ewski Piotr lubią to

#158 OFFLINE   Alexspin

Alexspin

    No comment - subjective opinion only

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3696 postów
  • LokalizacjaŁódź (łowiska O/Sieradz, O/Piotrków).
  • Imię:Aleksander
  • Nazwisko:senatorskie

Napisano 20 luty 2020 - 06:35

Oby się zesrało!Porządek to my mamy u siebie .Problem w tym że ktoś kto wali w ch... chce przyjść na gotowe i zgarnąć coś na co inni pracowali podczas gdy u siebie syf. Rybacy,smażalnie,powiązania biznesowe działacz-grupa rybacka.
Jakie stołki?!Etatów w biurze u nas całe DWA!Pozostałe to dyrektor który zapi...la przy każdym zarybieniu,budowie tarlisk,czy też jeździ na każdą rozprawę sądową walczyć z MEW,kłósolami,czy trucicielami.Reszta to etatowi strażnicy którzy też ogarniają wszystkie zarybienia.
Problem w tym że cała masa ludzi ma wszystko w dupie i chciałaby dużo i tanio.Problem w tym że mimo że było to wałkowane tutaj wiele razy dalej niektórzy widzą tylko czubek własnego nosa. A ruszyć dupę i zrobić u siebie nie łaska?Może ja przyjadę i zgarnę coś Twojego? Nigdy nie wziąłem żadnych pieniędzy z kasy okręgowej. Nie mam żadnego "stołka".Myślisz że będzie nam się chciało pracować żeby Panowie z Twardej mogli sobie kupić nowsze Land Cruisery?!Jak będą większe okręgi będzie tylko większa choojnia.Myślisz,że po co afera z próbą odwołania ZG?Chcą przejąć więcej wody żeby większa kasa leciała za nic nie robienie.

W pełni się zgadzam, tylko dla czego akurat "pijesz" do mnie? Ukradłem Ci rybę? Nawet nie wiem z jakiego jesteś takiego SUPER okręgu, a od 1992 r. nie zabrałem ani jednej złowionej ryby (wyjąwszy gatunki inwazyjne). Poczułem się urażony, że akurat przyczepiłeś się do mnie. Czyżby "uderz w stół, a nożyce się odezwą"?!



#159 ONLINE   Darek P

Darek P

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 184 postów

Napisano 20 luty 2020 - 15:08

Jednak nie zrozumiałeś tego co napisałem. Pisałeś o odspawaniu od mitycznych stołków.Mam nadzieję że chociaż to Ci wyjaśniłem.Nie chodzi o to że Ty weźmiesz jakąś rybę tylko o sposób gospodarowania takiego molocha jakim jest np OM.Podział okręgów zgodny z podziałem administracjnym dzisiejszych województw pogorszyłby by stan naszych wód.Większe okręgi,mniejszy nadzór nad wodami.Byłoby to też niesprawiedliwe gdyby mniejsze okręgu miały przestać istnieć i po prostu oddać wody którymi się faktycznie opiekują. Jestem zdania że to właśnie te mniejsze bardziej dbają o to co mają.Nie po to pozbyliśmy się rybaków z naszych jezior żeby za jakiś czas ktoś robił tam "odłowy kontrolne" w stylu OM PZW.
Przykro mi zę poczułeś się urażony.Cieszę się że uważasz że jestem w SUPER okręgu. Też myślę że jest bardzo dobry. Wiadomo że chciałoby się żeby był jeszcze lepszy ale wiadomo że wiele zależy od kasy.Jednak co roku wykupujących składki w naszym okręgu przybywa i to dobrze rokuje na przyszłość.
  • krzyko, urasenty i Trapers lubią to

#160 OFFLINE   Alexspin

Alexspin

    No comment - subjective opinion only

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3696 postów
  • LokalizacjaŁódź (łowiska O/Sieradz, O/Piotrków).
  • Imię:Aleksander
  • Nazwisko:senatorskie

Napisano 20 luty 2020 - 15:19

Szkoda, że nie wiem jaki to okręg. Mimo, że mieszkam w Łodzi, od lat nie mam z tym okręgi em żadnego powiązania. Był najmniejszy, i według Twoich kalkulacji powinien być najlepszy, niestety ryb w tym okręgu było na lekarstwo, a teraz gdy został włączony do OM, to już kompletna klęska. Łowię w piotrkowskim i sieradzkim, choć nie jest najlepiej, to przynajmniej czasem udaje się coś złowić, albo choć zobaczyć rybę.

Użytkownik Alexspin edytował ten post 20 luty 2020 - 15:27





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych