Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Kołobrzeg - potrzebna kwatera / pokój


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 OFFLINE   Norbas7

Norbas7

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 208 postów

Napisano 19 styczeń 2020 - 00:57

Witam.

Jeśli w złym dziale to proszę o przeniesienie.
Może ktoś z forumowiczów ma namiar albo znajomych którzy się orientują.
Moja córka ( 10l. ) od 7 lutego zaczyna sanatorium dla dzieci w Kołobrzegu.
Z kolei małżonka wraz z córką młodszą ( 4.l ) muszą starszą do Kołobrzegu zawieść (pociag) i kilka pierwszych dni pobyć w pobliżu bo córka nigdy nie wyjeżdżała nigdzie sama, a tu prawie miesiąc więc mamy obawy, żona chce być w pobliżu aż się córcia zaaklimatyzuje.
Dlatego też szukam jakiejś sprawdzonej kwatery / pokoju który można w ludzkich pieniądzach wynająć dla małżonki i młodszej córci na około 4 dni, a jeśli byłoby to blisko ośrodka "Słoneczko" to już byłoby cudnie.
Może ktoś z forumowiczów się orientuje , zna kogoś kto posiada tam kwatery lub niedrogi hotel , będę wdzięczny za namiar.
Żona szuka na jakiejś grupie ale ceny jakie podają ludzie biorąc pod uwagę że jest kompletny nie sezon po prostu mnie zadziwiają.
Sam już jakiś czas na urlopie nie byłem ale nie spotkałem się jeszcze z żądaniem opłaty w wysokości przynajmniej jednej doby za pokój za tzw"sprzątnięcie pokoju po wyjeździe".
Tam gdzie bywam i to latem w pełni sezonu nikt dotąd nie wymyślił takich "dopłat". To samo z opłatą 100zł za "przygotowanie pokoju na przyjazd".
Tak więc jeśli ktoś z Was ma jakiś namiar to będę wdzięczny.

Sam niestety nie jestem w stanie moich pań nawet zawieść bo praca nie pozwala, więc pomyślałem że spróbuję pomóc choć w kwaterze.
Pozdrawiam.


Użytkownik Norbas7 edytował ten post 19 styczeń 2020 - 00:59





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych