Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Dunajec


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2091 odpowiedzi w tym temacie

#1401 OFFLINE   bencur

bencur

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 775 postów
  • LokalizacjaDąbrowa Tarnowska
  • Imię:Piotr
  • Nazwisko:Sz

Napisano 12 czerwiec 2018 - 06:20

Ładowali prądem hmmmm..... Proceder zimowy znany nam wszystkim czyli perfidne klusownictwo. Niby wszystko ,,normalne"-powiedziałbym taki polski standard tylko czy ktoś mi wytłumaczy jak to jest że wędkarze wiedzą kto gdzie i kiedy kłusuje a PSR nigdy nie wie ?!?!?!?!?!



#1402 Guest_TomaszBociek_*

Guest_TomaszBociek_*
  • Guests

Napisano 12 czerwiec 2018 - 07:19

Ładowali prądem hmmmm..... Proceder zimowy znany nam wszystkim czyli perfidne klusownictwo. Niby wszystko ,,normalne"-powiedziałbym taki polski standard tylko czy ktoś mi wytłumaczy jak to jest że wędkarze wiedzą kto gdzie i kiedy kłusuje a PSR nigdy nie wie ?!?!?!?!?!

Bo to jest tak:
Dzwonisz do największego frajera w tarnowskim okręgu p. Wszołka komendanta SSR i on Ci odpowie że nie ma środków na paliwo. Dzwonisz do PSR i oni Ci odpowiadają że nie mają ludzi.
Oba przypadki g..... prawda.
Najłatwiej jest im wpaść na Niwkę i Trzydniaki i udawać komandosów sprawdzając siatki 60-70 letnim dziadkom albo drzeć morde na spławikowca bo nie ma przyrządu do wyjmowania haczyków.
Taki jest obraz tarnowskich ścieków i elitarnych jednostek kontroli.
Wiesz to taki prywatny folwark kilku kretynów tego komunistycznego rakotwórczego tworu jakim jest PZW.

Wracając do Dunajca. Cieszmy się że boleń jest niejadalny, bo by już i jego nie było w wodzie.

Dla mnie to był ostatni rok z PZW Tarnów. Za dużo już tej patologii, za dużo.....

#1403 OFFLINE   adamooo

adamooo

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 48 postów
  • Lokalizacjaczchow
  • Imię:adam
  • Nazwisko:horzymek

Napisano 12 czerwiec 2018 - 09:10

Jednak u nie których jadalny, bo jest go coraz mniej. A co do straży to w pełni się zgadzam, mało robią dobrego. Więcej już działają chłopaki z straży rybackiej(ochotnicza) z Czchowa i Zakliczyna

#1404 OFFLINE   bencur

bencur

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 775 postów
  • LokalizacjaDąbrowa Tarnowska
  • Imię:Piotr
  • Nazwisko:Sz

Napisano 12 czerwiec 2018 - 12:37

Na temat PSR Tarnów to nawet nie chce się wypowiadać bo miałem przyjemność ich "poznać"- patologia jakich mało....kurła kłomandosy....A już stala gadka że nie mają ludzi i środków albo paliwa to już standard ale jak bym nie miał wpisu w karcie to by mnie zastrzelili w krzakach haha Ciekawe jak to jest prawnie bo w końcu zgłasza się im przestępstwo a oni nie reagują...cywil jak nie zgłosi przestępstwa to ma problem a jeśli władza nie reaguje na zgłoszenie przestępstwa też nie powinna być poddana karze ?

Użytkownik bencur edytował ten post 12 czerwiec 2018 - 12:42


#1405 OFFLINE   PePe.

PePe.

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1289 postów
  • LokalizacjaKraków

Napisano 12 czerwiec 2018 - 13:14

To nie tylko w okręgu Tarnowskim tak jest ! w Krakowskim jest dokładnie tak samo jak i PSR i SSR z Wiatrem na czele to porażka !!! Jest kilka osób w naszym okręgu co mają legitymacje SSR i za damski  ch.j jeżdżą, kontrolują i się starają, a Ci co biorą za to kasę mają w.jeb.ne !  


  • donkicha i jerzy6 lubią to

#1406 Guest_TomaszBociek_*

Guest_TomaszBociek_*
  • Guests

Napisano 12 czerwiec 2018 - 13:34

Na temat PSR Tarnów to nawet nie chce się wypowiadać bo miałem przyjemność ich "poznać"- patologia jakich mało....kurła kłomandosy....A już stala gadka że nie mają ludzi i środków albo paliwa to już standard ale jak bym nie miał wpisu w karcie to by mnie zastrzelili w krzakach haha Ciekawe jak to jest prawnie bo w końcu zgłasza się im przestępstwo a oni nie reagują...cywil jak nie zgłosi przestępstwa to ma problem a jeśli władza nie reaguje na zgłoszenie przestępstwa też nie powinna być poddana karze ?


Zgłaszasz podejrzenie popełnienia wykroczenia lub przestępstwa. Co do tego co oni powinni z tym zrobić regulują 1. Ustawa w oparciu o którą zostało powołane PSR, 2. Co do SSR to reguluje ich działania statut PZW. To tak w teorii. A że h... robią to można zgłosić niedopełnienie czynności po zgłoszeniu podejrzenia znamiona wykroczenia lub przestępstwa. Za to jest postępowanie dyscyplinarne w podległej jednostce- czyli komendant zamiecie pod dywan. Albo dalej idąc zglaszasz sprawę do prokuratury i oni prowadzą śledztwo wyjaśniające. Tak i tak h.... z tym zrobią a Ci co kradli kraść nadal będą razem z PSR bo i że i oni kradną to już chyba każdy wie

#1407 OFFLINE   randomrodmaker

randomrodmaker

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 419 postów
  • LokalizacjaKrk
  • Imię:Paweł

Napisano 12 czerwiec 2018 - 14:13

Panowie zawsze możecie dzwonić centralnie na Policję,

bo np. "cywil" skąd ma mieć tel. do PSR?

Mnie kontrolowano kilka razy na bulwarach w Krakowie i tylko panowie policjanci.


Użytkownik randomrodmaker edytował ten post 12 czerwiec 2018 - 14:14


#1408 OFFLINE   bencur

bencur

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 775 postów
  • LokalizacjaDąbrowa Tarnowska
  • Imię:Piotr
  • Nazwisko:Sz

Napisano 12 czerwiec 2018 - 15:35

Panowie zawsze możecie dzwonić centralnie na Policję,

bo np. "cywil" skąd ma mieć tel. do PSR?

Mnie kontrolowano kilka razy na bulwarach w Krakowie i tylko panowie policjanci.

Taaaaa hehe z policją też już próbowałem nie tylko ja...zgłoszenie przyjęte jak tylko będziemy mieć wolny patrol to wyślemy....i zawsze są zajęci :D 



#1409 OFFLINE   jerzy6

jerzy6

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 703 postów

Napisano 12 czerwiec 2018 - 23:08

W pełni się zgadzam z opiniami powyżej. W Brzesku w kole PZW jeszcze gorzej <a może było..>, jeszcze większe chamstwo i olewactwo  teraz już od ok.7 lat przepisałem się do koła PZW Bochnia bo są kulturalniejsi. A PSR Tarnów i "gospodarz" wód szkoda gadać...

Jeśli chodzi o zgłaszanie zatruwania rzeki to też takie coś przeszedłem:

policja<ale ona faktycznie ma inne sprawy na głowie!>--mówi, że to sprawa urzędu gminy,  urząd gminy, że policja powinna się zająć,  a PZW kołuje mnie przez parę tygodni, a potem nie mieli czasu itp.. sanepid, ochrona środowiska też się okazuje tym się nie zajmują :D, czyli nikt nie chce się zająć :angry:


Użytkownik jerzy6 edytował ten post 12 czerwiec 2018 - 23:09


#1410 Guest_TomaszBociek_*

Guest_TomaszBociek_*
  • Guests

Napisano 13 czerwiec 2018 - 08:06

W pełni się zgadzam z opiniami powyżej. W Brzesku w kole PZW jeszcze gorzej <a może było..>, jeszcze większe chamstwo i olewactwo  teraz już od ok.7 lat przepisałem się do koła PZW Bochnia bo są kulturalniejsi. A PSR Tarnów i "gospodarz" wód szkoda gadać...
Jeśli chodzi o zgłaszanie zatruwania rzeki to też takie coś przeszedłem:
policja<ale ona faktycznie ma inne sprawy na głowie!>--mówi, że to sprawa urzędu gminy,  urząd gminy, że policja powinna się zająć,  a PZW kołuje mnie przez parę tygodni, a potem nie mieli czasu itp.. sanepid, ochrona środowiska też się okazuje tym się nie zajmują :D, czyli nikt nie chce się zająć :angry:


Zatrucia rzeki zgłaszać należy do PZW, WIOŚ, Gminy. W takiej kolejności. A czy coś z tym zrobią? Za odpowiedź niech posłuży przykład zatrucia na rzece Białej kilka lat temu gdzie padło 80% stad świnki, certy i brzany.....

#1411 OFFLINE   adamooo

adamooo

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 48 postów
  • Lokalizacjaczchow
  • Imię:adam
  • Nazwisko:horzymek

Napisano 22 czerwiec 2018 - 21:07

Pogada nie odpisywała, to przynajmniej udała się wyprawa na klenia.

#1412 OFFLINE   adamooo

adamooo

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 48 postów
  • Lokalizacjaczchow
  • Imię:adam
  • Nazwisko:horzymek

Napisano 22 czerwiec 2018 - 21:12

:)

#1413 OFFLINE   adamooo

adamooo

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 48 postów
  • Lokalizacjaczchow
  • Imię:adam
  • Nazwisko:horzymek

Napisano 22 czerwiec 2018 - 21:18

:)

 

Załączony plik  IMG_20180622_221719.jpg   58,23 KB   18 Ilość pobrań



#1414 OFFLINE   jerzy6

jerzy6

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 703 postów

Napisano 22 czerwiec 2018 - 21:34

To troć czy pstrąg? Gdzieś na Dunajcu koło Czchowa?

Gratuluję! Takie ryby dają dużo radości, nawet dla mnie jak widzę tylko zdjęcie :)

Cieszę się, że takie ryby pływają jeszcze w Dunajcu!


  • TOMI803 lubi to

#1415 OFFLINE   donkicha

donkicha

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 329 postów
  • LokalizacjaKraina Wiecznych Łowów
  • Imię:Tomasz

Napisano 23 czerwiec 2018 - 04:10

Ale potwór szczerze gratuluję. Wiem że nie jest to mile widziane pytanie ale czy to Dunajec N. Sącz czy Tarnów?

#1416 OFFLINE   adamooo

adamooo

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 48 postów
  • Lokalizacjaczchow
  • Imię:adam
  • Nazwisko:horzymek

Napisano 23 czerwiec 2018 - 06:54

Jest to troć, tak okolice Czchowa.
  • donkicha i jerzy6 lubią to

#1417 OFFLINE   Bastek86

Bastek86

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 44 postów

Napisano 08 lipiec 2018 - 14:20

Witam. Jak u Was ze szczupakiem i sandaczcem w Tarnowie i okolicach? Szukam tych ryb, ale jak dotąd cisza.



#1418 OFFLINE   polny

polny

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 300 postów
  • LokalizacjaTarnów
  • Imię:Grzegorz

Napisano 08 lipiec 2018 - 19:52

Tu ich nie znajdziesz :) tzn sandacza na pewno
  • Micz lubi to

#1419 OFFLINE   krzbak7635

krzbak7635

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 17 postów

Napisano 09 lipiec 2018 - 15:17

Witam łowi ktoś z was w sromowcach będę tam niedługo na urlopie ze spiningiem

Wysłane z mojego Hammer Energy przy użyciu Tapatalka

Użytkownik krzbak7635 edytował ten post 09 lipiec 2018 - 15:18


#1420 OFFLINE   Pike_69

Pike_69

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 69 postów

Napisano 09 lipiec 2018 - 15:52

Nie wyglada to na troc

I oko dziwnie martwe :)
  • Micz lubi to




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

1 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych


    bezi