Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Dział Sprzęt wędkarski - nowy podział tematów


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   karkoszek

karkoszek

    Zaawansowany

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPip
  • 1784 postów
  • LokalizacjaGryfino
  • Imię:Rafał
  • Nazwisko:Lures.pl

Napisano 28 luty 2021 - 12:12

Generalnie nie łowię spinningiem, tudzież denerwuje mnie fakt, że w dziale spinning toczą się dyskusje na tematy związane z przynętami, linkami, główkami jig, zbrojeniami i innymi tego typu rzeczami, a ja tam nie zaglądam. Może należałoby wyodrębnić kolejny dział, czyli przynęty, zbrojenia i linki?
W dziale spining rozmawiałoby się o wędkach spiningowych i kołowrotkach.
W dziale baitcasting o wędkach castingowych i multiplikatorach.
W dziale przynęty, linki, zbrojenia o w/w.

 

Wiem, że wiąże się to ze sporą ilością pracy związaną z przenoszeniem sporej ilości wątków, ale według mnie byłoby tu fajniej i przyjemniej i miałbym jeszcze więcej miejsc do zaglądania.


  • Marcin Rafalski i dnk lubią to

#2 OFFLINE   Mariusz1000

Mariusz1000

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 314 postów
  • Lokalizacjanad wodą
  • Imię:Mariusz
  • Nazwisko:G

Napisano 28 luty 2021 - 14:01

Generalnie nie łowię spinningiem, tudzież denerwuje mnie fakt, że w dziale spinning toczą się dyskusje na tematy związane z przynętami, linkami, główkami jig, zbrojeniami i innymi tego typu rzeczami, a ja tam nie zaglądam. Może należałoby wyodrębnić kolejny dział, czyli przynęty, zbrojenia i linki?
W dziale spining rozmawiałoby się o wędkach spiningowych i kołowrotkach.
W dziale baitcasting o wędkach castingowych i multiplikatorach.
W dziale przynęty, linki, zbrojenia o w/w.

 

Wiem, że wiąże się to ze sporą ilością pracy związaną z przenoszeniem sporej ilości wątków, ale według mnie byłoby tu fajniej i przyjemniej i miałbym jeszcze więcej miejsc do zaglądania.

Sztuczny problem, innymi słowami, szukanie dziury  w całym.


  • Marcin Rafalski lubi to

#3 OFFLINE   Marcin Rafalski

Marcin Rafalski

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 749 postów
  • LokalizacjaPoznań

Napisano 28 luty 2021 - 17:47

Sztuczny problem, innymi słowami, szukanie dziury  w całym.

Wydaje mi się, ze jestes w błędzie kolego Mariuszu ! Mam ten sam problem co kolega Karkoszek ! Przy obecnej ilości informacji ktorej dostarcza j.pl trudno jest wyłowić , nawet przy pomocy wyszukiwarki, to co interesujące.



#4 OFFLINE   Michal_

Michal_

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 245 postów
  • LokalizacjaSzczecin/Moniatycze

Napisano 28 luty 2021 - 20:55

Inicjatywa jak najbardziej słuszna.



#5 OFFLINE   cast64

cast64

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 205 postów
  • LokalizacjaBiałogard
  • Imię:Wojciech

Napisano 01 marzec 2021 - 13:31

Już dawno powinno tak być.Błystki obrotowe,a wrzućmy je do działu Spining,jerk,a to już tylko w dziale Casting.Poprostu jeden wielki bajzel.Według mnie,działy;przynęty miękkie,przynęty twarde,dalej;woblery jerki,bł.obrotowe-wahadłowe,silikony i inne gumy,przynęty powierzchniowe i inne popery itd.Bo dzisiaj coś znaleźć to "wyższa szkoła jazdy".Jestem jak najbardziej ZA.
PS
Tak samo z postami z 20?? roku,dzisiaj jak młody adept np.działu Casting otworzy sobie strone,albo zostanie do niej wysłany przez Moderatora,i zacznie czytać sobie post zapomniany przez" ludzi i Boga"z 2015 roku nic z tego nie zrozumie pójdąc do sklepu wędkarskiego a jeszcze wzbudzi politowanie w tym Sklepie wędkarskim o co,mu chodzi,i tyle go będziemy widżieć na jb.Najwyższy czas na usunięcie(do archiwum)starych nikomu już nie potrzebnych i nic nie wnoszących do dyskusji starych tematów a tylko wprowadzające zamieszanie,bo czas nie stanął w miejscu.Pewnych rzeczy już się nie produkuje.jb idzie z duchem czasu,bo inaczej zostanie nam tylko" @BOB-owa szafa".
Z wyrazami szacunku Robert za twoją pasje do Old sprzętu wędkarskiego.

#6 OFFLINE   Novis

Novis

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1743 postów
  • LokalizacjaŁódź
  • Imię:Piotr
  • Nazwisko:Nowicki

Napisano 02 marzec 2021 - 18:04

Również przychylam się do opinii kolegów powyżej. Byłoby czytelniej, sprawniej, wartościowe opinie zamieszczających byłyby łatwiej dostępne, co niewątpliwie przysłużyło by wszystkim userom forum, włącznie z moderatorami/redaktorami. Przeca też wędkarze. Szanowna Redakcjo, pomyślcie nad tym.



#7 OFFLINE   M60

M60

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 34 postów
  • LokalizacjaWitnica
  • Imię:Marek
  • Nazwisko:Juszczuk

Napisano 04 marzec 2021 - 18:14

Też jestem za.Mnogość rodzajów przynęt wymusza na czytających przewartowania wielu stron.Ukłon w stronę moderatorów by wzięli te uwagi do serca.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych