Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Powitanie na JERKBAIT.pl


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2669 odpowiedzi w tym temacie

#1941 OFFLINE   coma

coma

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2022 postów
  • Lokalizacjamałopolskie\łódzkie

Napisano 27 lipiec 2016 - 20:28

Witam jestem  od niedawna na tym forum. Wędkuję od 5 roku życia kiedyś spławik i  grunt od 2010 roku praktycznie tylko spinning.
Moją fobią są 3 gatunki ryb sandacz, okoń i szczupak.


Czemu boisz się tych gatunków ryb?

#1942 OFFLINE   szczypior07

szczypior07

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 30 lipiec 2016 - 13:36

Witam wszystkich użytkowników tego forum.

Nie lubię pisać o sobie więc ograniczę się do kilku podstawowych informacji.

Łowię zarówno na spining jak i na muchę. Pstrągi na muchę od IV do VI. Lipienie na muchę od IX do II.

Na spining głównie sandacze i okonie. Zębate specjalnie mnie nie interesują :-)

 

Jako, że jestem tu mowy to proszę o wyrozumiałość bo pewnie minie trochę czasu zanim się ogarnę i rozkminię tajniki tego miejsca :-)

 

Maciek


  • woblery z Bielska lubi to

#1943 OFFLINE   SID

SID

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 823 postów
  • LokalizacjaŚrem https://www.youtube.com/watch?v=Sy7k5ZgA_RU
  • Imię:Roger
  • Nazwisko:Sikora

Napisano 31 lipiec 2016 - 17:14

Witam Wszystkicha pasjonatów wędkarstwa

Pozdrawiam Roger Sikora



#1944 OFFLINE   BartasL2

BartasL2

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 123 postów
  • LokalizacjaPolska
  • Imię:Bartek
  • Nazwisko:L

Napisano 03 sierpień 2016 - 20:28

Witam wszystkich użytkowników forum. Mam na imię Bartek mieszkam niedaleko Mogilna woj. kuj - pom. Wędkarstwem interesuję się odkąd tylko pamiętam. Pewnie jak większość zaczynałem od spławika aby skończyć na spinningu i karpiowaniu, na to drugie jest mniej czasu gdyż dochowałem się potomka:). Założyłem konto na tym portalu żeby czerpać z niego największe dobrodziejstwo czyli informacje, mam nadzieję że przyjmiecie mnie do swego grona:). Zapomniałem o najważniejszym ryb nie jadam:) bo z ryb to najbardziej lubię rypanie:P .

Pozdrawiam BartasL2



#1945 OFFLINE   Błachy

Błachy

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 56 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Tomasz

Napisano 03 sierpień 2016 - 21:07

Cześć

 

Mam na imię Tomek. Wędkarską przygodę rozpocząłem dawno temu na małej mazowieckiej rzeczce (bez większych sukcesów) a po kilku latach przerwy wróciłem i od 3 sezonów łowię na Wiśle. Łowię na spinning. Uczę się łowić na wielkiej rzece co na samym początku nie było łatwe po latach łowienia w "strumyku". Jakoś dałem radę ale jeszcze długa droga przede mną patrząc na zdjęcia rybek złowionych przez kolegów z forum. Łowię na lekki spinning w poszukiwaniu kleni i jazi a także boleni. Czasem coś mi się trafia :) Wszystkie ryby wypuszczam.



#1946 OFFLINE   Arushat

Arushat

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 18 postów

Napisano 22 sierpień 2016 - 09:24

Witam wszystkich użytkowników forum. Łowię od szóstego roku życia z przerwami. Zaczynałem od spławika, by w ostatnim czasie przenieść się na spinning. Polawiam głównie okonie na paprochy i okazjonalnie szczupaki.
Pozdrawiam Arushat

''Kupując szczupaka, osiedlasz rybaka''-Paulo Coelho w czasie trollingu na Zalewie Zegrzyńskim
  • MarcinZet, coma i Błachy lubią to

#1947 OFFLINE   Robert91

Robert91

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 227 postów
  • Lokalizacjagdzieś w dorzeczu górnej Wisły
  • Imię:Robert

Napisano 22 sierpień 2016 - 13:18

Witam

Robert z okolic Krakowa, rocznik 91. Parę lat bawiłem się wyczynowo spławikiem, jednak postanowiłem wrócić do spinningu. Wyczyściłem się ze sprzętu i teraz spędzam godziny na tym forum szukając odpowiedzi na kumulujące się w mojej głowie pytania. Przez cztery lata łowiłem spinem może 3-4 razy, okazjonalnie. Nie mam bladego pojęcia o tym w jaki sprzęt teraz warto celować i to jest głównym powodem dla którego tu zawitałem. Najczęściej mam zamiar odwiedzać podkrakowską Wisłę i okoliczne rzeczki pstrągowe :] 

 

Pozdrawiam



#1948 OFFLINE   Mikorasyn

Mikorasyn

    Nowy

  • Forumowicze
  • Pip
  • 1 postów
  • LokalizacjaDobrogoszcz
  • Imię:Wiktor
  • Nazwisko:Zadara

Napisano 24 sierpień 2016 - 18:25

Cześć koledzy :)

 

Jestem Wiktor Pasje wędkarstwa zaszczepił mi tato kolegi który zabierał nas co jakis czas na ryby fascynujący sport tak jak i hol ryby nastawiam sie na spining jak i spławik choć ten drugi w mniejszym stopniu :)



#1949 OFFLINE   joker

joker

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 5133 postów
  • LokalizacjaWzgórze Tumskie nad Wisłą
  • Imię:Robert
  • Nazwisko:Ciarka

Napisano 24 sierpień 2016 - 18:36

Cześć Wiktor.

 

Młodzież nadchodzi :)



#1950 OFFLINE   BOB

BOB

    SUM

  • PATRON
  • PipPipPipPipPip
  • 10143 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Robert

Napisano 24 sierpień 2016 - 18:48

Cześć Kolego :D

Napisz coś o sobie, witaj na forum i baw się dobrze :)



#1951 OFFLINE   Mular

Mular

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 1 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Paweł

Napisano 25 sierpień 2016 - 11:43

Witam wszystkich :)

 

Mam na imię Paweł i mieszkam w Warszawie. Swoje pierwsze kroki w wędkarstwie stawiałem już jako dziecko ale było to łowienie głównie na spławik podczas wakacyjnych wyjazdów. Dwa lata temu postanowiłem wrócić do wędkarstwa i skupić się raczej na aktywnym łowieniu drapieżników :)

Forum przeglądam z zainteresowaniem już od jakiegoś czasu więc uznałem że wreszcie wypadałoby się przywitać  :)


Użytkownik Mular edytował ten post 25 sierpień 2016 - 11:44


#1952 OFFLINE   BOB

BOB

    SUM

  • PATRON
  • PipPipPipPipPip
  • 10143 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Robert

Napisano 25 sierpień 2016 - 11:57

Słuszna decyzja.

Witaj :)



#1953 OFFLINE   pszzz

pszzz

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 97 postów
  • LokalizacjaGdańsk
  • Imię:Michał

Napisano 25 sierpień 2016 - 17:04

Witam Kolegów po fachu!
Przygodę z wędkarstwem zacząłem w erze kołowrotków "Delfin" i trwam w tej pasji do dziś. Przez wiele wiele lat całkowicie poświęciłem się spławikowi, od 3-4 lat z racji narastającego braku czasu sięgam po spinning.

#1954 OFFLINE   Okoń122

Okoń122

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 15 postów
  • LokalizacjaLibiąż
  • Imię:Gabriel
  • Nazwisko:Szala

Napisano 03 wrzesień 2016 - 19:28

Witam!
Jestem Gabriel, lat 17, mieszkam w okolicach Libiąża (Woj. Małopolskie). Wędkuje od 2 lat metodą spinningową. W spinningu zakochałem sie od pierwszego poznania tej metody :D W wieku ok. 6lat złapałem swojego pierwszego szczupłego 51cm na obrotówkę dzięki teleskopowi z targu na wiśle, którą codziennie widzę z okna. Mam niedaleko również 3 stawy PZW, które jak zwykle cierpią na bezrybie oraz prywatny staw w okolicy, zrobiony ze starego odcinka wisły, w którym jest maaaasa pasiaków :) Oczywiście wszelkie zdobycze trafiały i trafiają do wody :)

#1955 OFFLINE   Krzysi3k

Krzysi3k

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 24 postów
  • LokalizacjaGdynia
  • Imię:Krzysiek

Napisano 10 wrzesień 2016 - 14:35

Witam Wszystkich!

Nazywam się Krzysiek. Pochodzę i mieszkam w Gdyni. Wędkuje juz , a raczej dopiero 2/3lata. Spiningiem zacząłem rzucać dopiero w tym sezonie. Jednak nie powalił mnie na kolana - ciagła zabawa z kabłąkiem. Natomiast casting juz TAK!.

 

Będąc jednego razu na rybach ze znajomym wyciągnął wędke z pazurem i multiplikator niskoprofilowy.  Dając mi tą wędkę powiedział "Wku**a Cię kabłąk , spróbuj tym."  
Mowie co tam rzucę pare razy... rzucałem 4h i to mnie powaliło :) Niestety nie bylo finału w postaci ryby, ale mimo wszystko fajnie sie rzucalo :)
To właśnie on odesłał mnie do tego forum i zastrzegł byym nie kupował taniego chrustu za 200zl(tanio oznacza drogo jak mawia) tylko kupił cos porządnego i "na tym forum chłopaki Ci doradzą"

 I tak dopiero dziś się zalogowałem. Nie ukrywając mam nadzieje, ze znajde tu sporo porad dla mnie. Nowicjusza.

 

Pozdrawiam kolegów po kiju!



#1956 OFFLINE   Novis

Novis

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1743 postów
  • LokalizacjaŁódź
  • Imię:Piotr
  • Nazwisko:Nowicki

Napisano 10 wrzesień 2016 - 17:32

Dobrześ trafił. Jest trochę castingowców w Twoich stronach! Na pewno się odezwą.



#1957 OFFLINE   biker1

biker1

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1097 postów
  • LokalizacjaWrocław
  • Imię:Piotr
  • Nazwisko:Wolski - http://bikrod.pl

Napisano 10 wrzesień 2016 - 17:44

Witam Wszystkich!

Nazywam się Krzysiek. Pochodzę i mieszkam w Gdyni. Wędkuje juz , a raczej dopiero 2/3lata. Spiningiem zacząłem rzucać dopiero w tym sezonie. Jednak nie powalił mnie na kolana - ciagła zabawa z kabłąkiem. Natomiast casting juz TAK!.


 I tak dopiero dziś się zalogowałem. Nie ukrywając mam nadzieje, ze znajde tu sporo porad dla mnie. Nowicjusza.

 

Pozdrawiam kolegów po kiju!

Witam kolegę od razu kieruj się do kafejki castingowej :D  tam chłopaki pomogą w doborze sprzętu do tej metody i pomogli  :D  :D  :D 



#1958 OFFLINE   Spinbob

Spinbob

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 30 postów
  • LokalizacjaMazowsze

Napisano 12 wrzesień 2016 - 16:35

Witam wszystkich.

Łowię głównie spinningiem ale posługuję się sprawnie wieloma innymi metodami wędkarskimi :)

Tutejsze forum przeglądam od dawna, więc znam panujące tu zasady i atmosferę rozmów, których klimat w większości przypadków mi odpowiada :)


Użytkownik Spinbob edytował ten post 12 wrzesień 2016 - 16:36

  • Friko i biker1 lubią to

#1959 OFFLINE   BOB

BOB

    SUM

  • PATRON
  • PipPipPipPipPip
  • 10143 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Robert

Napisano 12 wrzesień 2016 - 17:46

Czyli twardziel z ciebie :D  Witaj :)


  • Dokuś lubi to

#1960 OFFLINE   migdau

migdau

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 190 postów
  • LokalizacjaNowa Aleksandria
  • Imię:Grzesiek

Napisano 12 wrzesień 2016 - 18:16

Witam kolegów i koleżanki.

Mam na imię Grzesiek. Swoją przygodę z wędkarstwem zaczynałem 25 lat temu od wysłużonej bambusówki wujka. Obecnie łapię głównie na spinning, ale lubię też posiedzieć z feederem.

Pozdrawiam wszystkich.


  • Friko i gulf lubią to




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych