Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Euro 2021


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
616 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   chlodnica

chlodnica

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 791 postów
  • LokalizacjaPL-Opole/CH-Davos
  • Imię:Darek

Napisano 13 czerwiec 2021 - 07:40

Aż dziwne że jeszcze nikt nic nie skrobnął w tym temacie...Euro w kopanej...

Jak dotąd wyniki bez niespodzianek za wyjątkiem wczorajszego spotkania Duńczyków z Finami (0-1)...

Duńczyk Eriksen miał podczas meczu zawał...Na szczęście reanimacja zdała egzamin.


  • MIGOTKA lubi to

#2 OFFLINE   Maciej W.

Maciej W.

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1055 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 13 czerwiec 2021 - 08:10

Ciekawe, kiedy zaczną się emocjonujące mecze i czy takie w ogóle zobaczymy? Być może to efekt przedawkowania sportu w TV, może wina UEFA, która skutecznie zabiła piękno i atmosferę piłkarskiej imprezy, być może umiarkowane zaangażowanie piłkarzy. Od Mistrzostw na razie wieje nudą. Kiedyś z wypiekami na twarzy wyczekiwałbym na starcie Anglików z Chorwatami. Dziś o trzeciej chyba rzucę okiem na pojedynek Greka z Serbem.

#3 OFFLINE   korol

korol

    Zaawansowany

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPip
  • 2196 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Piotr
  • Nazwisko:K

Napisano 13 czerwiec 2021 - 08:10

Dobrze, że żyje, w takim wieku rzadko się przeżywa zwał.

A sportowo. Bardzo podobała mi się gra Włochów, chciałbym, aby nasza drużyna tak grała. Umiejętności indywidualne, świetne zgranie, ofensywny styl.
Bardzo mocna Belgia. Powalczą.

No i tyle, Turcja, Rosja tłem. Dania - Finlandia - zawodnicy kończyli z mega obciążeniem psychicznym, pewnie nikt na boisku nie mógł się skupić na 100%..



#4 OFFLINE   chlodnica

chlodnica

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 791 postów
  • LokalizacjaPL-Opole/CH-Davos
  • Imię:Darek

Napisano 13 czerwiec 2021 - 08:24

U nas w kraju zero klimatu tych mistrzostw...Maciek racja...Wcześniejsze imprezy tej rangi miały swoje klimaty...Ale te dzisiejsze to chyba jest spowodowane stylem jaki nasza kadra prezentuje,chyba Covidem...Ponadto mecze rozgrywane są w wielu państwach (jak dla mnie to kretyński pomysł)...



#5 OFFLINE   Maciej W.

Maciej W.

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1055 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 13 czerwiec 2021 - 10:03

Mam wrażenie, że rok po roku piłka reprezentacyjna traci na znaczeniu. I nie dzieje się tak tylko dlatego, bo się znudziła kibicom, albo że piłkarze zlali temat. To długotrwały proces i wiele nakładających czynników. Głównymi winowajcami są FIFA i UEFA, firmy które winny być patronami rozgrywek, a stały się pijawkami, starającymi jak najwięcej na mistrzostwach zarobić. Pal sześć sponsorów czy prawa telewizyjne, ale centrala skutecznie odstraszyła kraje do organizacji turniejów. Przyznanie Mistrzostw, o które niegdyś biły się krajowe federacje, z czasem stało się wątpliwym zaszczytem, a ostanio finansowym pocałunkiem śmierci. Kandydaci próbowali łączyć się w pary, ale i to nie pomogło. Nadeszły czasy, że kolejnych jeleni gotowych dołożyć do interesu zabrakło. Formuła robienia w bambuko i obiecywania gruszek na wierzbie wyczerpała się. Turniej odbyć się musi, więc UEFA, dorabiając do tego pokrętną ideologię, sprawiła że piłkarze zwiedzą Europę i Azję od Sevilli aż po Baku. Czy to jeszcze turniej, czy już tylko seria meczów o jeden z pucharów? I czy reprezentacja Szwajcerii to jeszcze drużyna narodowa, czy zbieranina Albańczyków, Murzynów i Jugoli, przypominająca europejski klub piłkarski ze średniej półki?

#6 OFFLINE   chlodnica

chlodnica

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 791 postów
  • LokalizacjaPL-Opole/CH-Davos
  • Imię:Darek

Napisano 13 czerwiec 2021 - 16:18

Anglia wygrała z Chorwatami 1-0.

1 połowa taka sobie,w 2-ej Anglia była lepsza...



#7 OFFLINE   Maciej W.

Maciej W.

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1055 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 13 czerwiec 2021 - 17:29

W celnych strzałach na bramkę 2:1 dla Anglików. Grali wicemistrzowie świata z czwartą drużyną. Za to w Paryżu się dzieje. Może wieczorem Holendrzy pokażą ładną piłkę.

#8 OFFLINE   Maciej W.

Maciej W.

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1055 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 13 czerwiec 2021 - 21:59

Wreszcie. Świetny mecz w Amsterdamie. Byla walka, tempo, piękne gole, dramaturgia. Bramka Jarmolenki palce lizać.
  • Jozi, cyprys19 i S.N. lubią to

#9 OFFLINE   cyprys19

cyprys19

    Zaawansowany

  • TWÓRCY+
  • PipPipPip
  • 3938 postów
  • Lokalizacjapułtusk okolice
  • Imię:marcin
  • Nazwisko:k

Napisano 13 czerwiec 2021 - 22:03

Najlepszy mecz jak do tej pory,ale jutro czekają nas wielkie emocje (mam nadzieję ,że nie rozczarowanie)!

A tak realnie i obiektywnie jaki jutro obstawiacie wynik?

Ja stawiam 2;0 dla Nas.



#10 OFFLINE   Maciej W.

Maciej W.

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1055 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 13 czerwiec 2021 - 22:34

Zacytuję dziennikarza sportowego: "trzy dni mistrzostw za nami, a my jeszcze nie przegraliśmy meczu".
  • bogdan333 lubi to

#11 OFFLINE   Jozi

Jozi

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9664 postów
  • LokalizacjaBieszczady
  • Imię:Józek

Napisano 14 czerwiec 2021 - 06:57

 

A tak realnie i obiektywnie jaki jutro obstawiacie wynik?

Ja stawiam 2;0 dla Nas.

Podobno wiara czyni cuda :)  :)  :) .

Od dawna już nie oglądam meczy Polskiej reprezentacji, bo mój lekarz nakazał mi szanować nerwy i unikać stresu.

Jutro mecz otwarcia, następny będzie mecz o  wszystko, ostatni mecz o honor.......

Włosi, Holendrzy, Belgowie pokazali na czym piłka polega, na Naszych bym nie liczył.......


Użytkownik Jozi edytował ten post 14 czerwiec 2021 - 06:59

  • nalewator, bogdan333, TomekSudety i 1 inna osoba lubią to

#12 OFFLINE   slawek_2348

slawek_2348

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1681 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Sławomir
  • Nazwisko:Zdunek

Napisano 14 czerwiec 2021 - 07:02

Mecz otwarcia......hm, po heroicznym boju, pełnym dramatycznych momentów i ofiar wywalczymy remis 0-0 (nie wykluczam 1-1)


  • nalewator, Jozi i gulf lubią to

#13 OFFLINE   cyprys19

cyprys19

    Zaawansowany

  • TWÓRCY+
  • PipPipPip
  • 3938 postów
  • Lokalizacjapułtusk okolice
  • Imię:marcin
  • Nazwisko:k

Napisano 14 czerwiec 2021 - 09:33

A może właśnie dziś jest ten dzień? Nasi chłopcy się obudzą, wszystko będzie sprzyjać, wszystko będzie wychodzić i rozwalimy rywali 6:0 !

#14 OFFLINE   slawek_2348

slawek_2348

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1681 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Sławomir
  • Nazwisko:Zdunek

Napisano 14 czerwiec 2021 - 09:35

Daj mi kontakt na swojego dilera....



#15 OFFLINE   drag

drag

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1654 postów
  • LokalizacjaPolska
  • Imię:Andrzej

Napisano 14 czerwiec 2021 - 09:36

A może właśnie dziś jest ten dzień? Nasi chłopcy się obudzą, wszystko będzie sprzyjać, wszystko będzie wychodzić i rozwalimy rywali 6:0 !

Tak,tak,tak będzie!!!...A nie,k...a.To nie siatkówka i początek meczu z Bułgarią...


  • jersey i cyprys19 lubią to

#16 OFFLINE   HuchoTaimen

HuchoTaimen

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 64 postów

Napisano 14 czerwiec 2021 - 10:30

Taka ukraina jest lata świetlne przed naszymi kopaczami, a dziś standardowo, mecz otwarcia, 0:2 najmniejszy wymiar kary.

#17 OFFLINE   Maciej W.

Maciej W.

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1055 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 14 czerwiec 2021 - 10:49

Umiejętnościami chyba nie odstajemy, może nawet kilku piłkarzy mamy lepszych. W piłce nie same nazwiska grają. Ukraińcy biegali, wierzyli i zostawiali serce na murawie. Odśpiewać hymn, wyrzucić z głowy pracodawcę i inne nieistotne w tym momencie sprawy, być mentalnie nastawionym wyłącznie na pokonanie rywala. Wymagania chyba niezbyt wygórowane. Słabsi potrafili w przeszłości wygrać nie tylko jeden mecz, ale i cały turniej.

#18 OFFLINE   HuchoTaimen

HuchoTaimen

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 64 postów

Napisano 14 czerwiec 2021 - 11:20

Nie odstajemy? Nasi kopacze nie potrafią 2 podan wymienić pod presja, czy grać na wysokiej intensywności, wszystko wolno, przewidywalnie, na alibi, do tyłu. Do tego nie widać tam drużyny i to od zawsze, mimo wszystkich zapewnien jak to nie są dobrze przygotowani i skonsolidowani.
Słabsi potrafili, bo grali jako kolektyw, gdzie nikt nie oglądał się na nikogo, tylko zasuwał za dwóch, a naszym panom piłkarzom się zwyczajnie nie chce.
  • bogdan333 i jacekp29 lubią to

#19 OFFLINE   Robert Crocker

Robert Crocker

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1962 postów
  • LokalizacjaNYC
  • Imię:Bobby
  • Nazwisko:Crocker

Napisano 14 czerwiec 2021 - 11:23

Nie wróżę im dziś dobrego wyniku. Obstawiam nogi z betonu i paraliż. Szansa z 2016 r. była jedyna i niepowtarzalna. Paka była zgrana i był tim spirit. Teraz tego nie ma ...



#20 OFFLINE   grzegorzyk

grzegorzyk

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 295 postów
  • LokalizacjaMazowsze
  • Imię:Grzegorz

Napisano 14 czerwiec 2021 - 11:59

E tam ,ja w robocie postawiłem na 5-0 dla nas.😁




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych