Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Windows 10 tapeta


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   eRKa

eRKa

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2592 postów
  • Lokalizacjacentralna Polska
  • Imię:Romek
  • Nazwisko:K

Napisano 27 lipiec 2021 - 22:05

Witam 

Mam problem - w zasadzie problemik, ale irytujący, Do dziś tapetą była fotka przedstawiająca startujące z wody kaczki. Ot taki klimatyczny obrazek do którego się przyzwyczaiłem.

Gdy wieczorem wróciłem do domu i otworzyłem komputer - tamta znikła a jest jakieś ciemne wygwieżdżone niebo. Zwyczajnie mi się nie podoba.

Jak wrócić do poprzedniej? Gdzieś chyba ten obrazek w systemie jest,, ale gdzie?

Gdyby ktoś zechciał po kolei podać ścieżkę dostępu byłbym wdzieczny.

Pozdrawiam Romek



#2 OFFLINE   Sławek.Sobolewski

Sławek.Sobolewski

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2336 postów
  • LokalizacjaWarmia&Mazury, kraina 3000 jezior w dorzeczu Wisły i rzek pobrzeża Bałtyku

Napisano 27 lipiec 2021 - 23:52

Wieczór jest więc nocne niebo, może rano powrócą te kaczki.
  • Guzu i drChlubicz lubią to

#3 OFFLINE   venom_666

venom_666

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1831 postów
  • LokalizacjaRypin
  • Imię:Marian
  • Nazwisko:Stępniewski

Napisano 28 lipiec 2021 - 00:07

C:\Users\Twoja_nazwa_użytkownika\AppData\Local\Microsoft\Windows\Themes -> zajrzyj tutaj i poszukaj, możesz mieć kilka podfolderów.

10 zapisuje w różnycg miejscach zaleznie od wersji. Włącz tylko pokazywanie ikrytych i systemowych.


  • eRKa lubi to

#4 OFFLINE   eRKa

eRKa

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2592 postów
  • Lokalizacjacentralna Polska
  • Imię:Romek
  • Nazwisko:K

Napisano 28 lipiec 2021 - 18:23

Dzięki - zostają gwiazdki, bo nie mam czasu się z tym bawić.



#5 OFFLINE   Pride

Pride

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 3211 postów

Napisano 28 lipiec 2021 - 20:33

Kliknij prawym przyciskiem myszy na pulpicie, wybierz "Personalizuj", będzie tam kilka obrazków do wybrania, prawdopodobnie również kaczki- kliknij na nie dwa razy i gotowe. 


  • eRKa lubi to

#6 OFFLINE   eRKa

eRKa

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2592 postów
  • Lokalizacjacentralna Polska
  • Imię:Romek
  • Nazwisko:K

Napisano 28 lipiec 2021 - 21:09

Kliknij prawym przyciskiem myszy na pulpicie, wybierz "Personalizuj", będzie tam kilka obrazków do wybrania, prawdopodobnie również kaczki- kliknij na nie dwa razy i gotowe. 

 Dzięki - są kaczki:)

 

W95 miałem troszkę opanowany, ale kolejne to już coraz mniej i mniej...


  • Sławek.Sobolewski i Pride lubią to

#7 OFFLINE   Matteoo

Matteoo

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 629 postów
  • LokalizacjaElbląg
  • Imię:Robert

Napisano 30 lipiec 2021 - 21:56

eRKa, podchodź bardziej na luzie. Obsługa okienek jest łatwiejsza niż właściwe nawinięcie plecionki, nic nie można na stałe spieprzyć. Od win95 za dużo się nie zmieniło, doszło jedynie więcej śmieci, sterowników i zmiana wizualizacji. Poświęć jeden odcinek marnego serialu i opanujesz zmiany.
  • eRKa lubi to

#8 OFFLINE   eRKa

eRKa

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2592 postów
  • Lokalizacjacentralna Polska
  • Imię:Romek
  • Nazwisko:K

Napisano 30 lipiec 2021 - 23:12

eRKa, podchodź bardziej na luzie. Obsługa okienek jest łatwiejsza niż właściwe nawinięcie plecionki, nic nie można na stałe spieprzyć. Od win95 za dużo się nie zmieniło, doszło jedynie więcej śmieci, sterowników i zmiana wizualizacji. Poświęć jeden odcinek marnego serialu i opanujesz zmiany.

 W95 przez swoje niedoskonałości(słynny niebieski ekran) wymuszał niejako, aby go poznać. Tutaj w zasadzie nic złego się nie dzieje. Działa, sam się aktualizuje, niby sam optymalizuje...co tam jeszcze sam - chyba defragmentacja dysku i pewnie jeszcze wiele innych. Nie mam powodu ani potrzeby w to ingerować. Nie pamiętam, aby ten się choć raz zawiesił. Seriali i telewizji nie oglądam. Może godzinę tygodniowo, może trzy.



#9 OFFLINE   drChlubicz

drChlubicz

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 598 postów
  • LokalizacjaGA
  • Imię:Michał

Napisano 15 sierpień 2021 - 01:28

Trafiłem tu przypadkowo i nie uwierzycie co się stało, zacząłem kombinować z tapetą i "zgubiłem" ją.

Też miałem przez chwile czarne gwieździste niebo, i też mi się ono nie podobało.

Podanych przez Was lokalizacji u mnie dziwnym trafem nie ma albo ich nie znalazłem, na szczęście poszperałem na dysku zewnętrznym i znalazłem zgubę, przy okazji wróciły wspomnienia z wakacji 2018 na Podlasiu :rolleyes:

pozdro

Michał


Użytkownik drChlubicz edytował ten post 15 sierpień 2021 - 01:29

  • Sławek.Sobolewski i eRKa lubią to




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych