Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Kiedy Street Fishing Poland reaktywacja?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   universo SpinWorld

universo SpinWorld

    Forumowicz

  • Twórcy
  • PipPip
  • 189 postów
  • LokalizacjaRadom

Napisano 14 luty 2022 - 10:14

Czy ekipa zamierza jeszcze działać w przyszłości ? Szkoda aby takie imprezy nie zostały wznowione :(



#2 ONLINE   karpiu08

karpiu08

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 236 postów
  • LokalizacjaKłodzko
  • Imię:Łukasz

Napisano 09 marzec 2022 - 00:17

Czekamy...

#3 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 03 kwiecień 2022 - 21:56

Ze swojej strony dodam, że nie będą kontynuowane. Sprawa związana jest z kilkoma kwestiami:

- zupełnie nie opłacalne - po prostu przez ostatnie lata dołożyliśmy do tych imprez - koszty związane z organizacją są większe niż przychody (trzeba o tym jasno napisać),

- mimo wszystko trudności w uzyskaniu sponsoringu od największych firm wędkarskich w Polsce - było kilka firm wzorowych, z którymi nam się fantastycznie współpracowało

- ogromne zaangażowanie - organizacja jednej imprezy to wiele miesięcy przygotowań - nie widać tego w ogóle ale my tylko wiemy ile potrzebne było czasu i zachodu by pozałatwiać wszystkie pozwolenia, zezwolenia itd.

- bardzo duża inwestycja prywatnego czasu i energii - ja powiem szczerze, że po cyklu kilku imprez to musiałem kilka miesięcy dochodzić do siebie 

 

Postanowiłem nie kontynuować cyklu. 

 

Były też plusy - wiele plusów. Ludzie. Super firmy, które mimo, że niektóre były małe oddawały nam swój czas, wszystko co miały by tylko pojawić się na imprezach, chwile radości, wspomnienia. Ale ... ja straciłem siły i chyba w ogóle pasję do wędkowania po tych imprezach :) Taka prawda. Po prostu był to ogromny wysiłek.


  • Sławek Oppeln Bronikowski, peresada, Predatorhunter i 2 innych osób lubią to

#4 OFFLINE   strary

strary

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1931 postów

Napisano 04 kwiecień 2022 - 07:28

Ale ... ja straciłem siły i chyba w ogóle pasję do wędkowania po tych imprezach :) Taka prawda.

 

Ale wcale już nie lubisz wędkować? Nie dobrze.....nie dobrze...

 

Ja straciłem serce do wszelkich "zawodów", nawet towarzyskich, już bardzo dawno temu. Natomiast do wędkarstwa nie.


  • Friko i woblery L.E. lubią to

#5 OFFLINE   dreadknight

dreadknight

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1019 postów

Napisano 23 kwiecień 2022 - 20:57

Koledzy mam prośbę. Zacząłem tak sobie wspominać te lata kiedy impreza się odbywała i może mógłby ktoś zrobić zestawienie wszystkich imprez „miasto-data (przynajmniej miesiąc i rok). Ja nie jestem w stanie odtworzyć 😞. Piękne chwile…
  • Woytec lubi to

#6 OFFLINE   universo SpinWorld

universo SpinWorld

    Forumowicz

  • Twórcy
  • PipPip
  • 189 postów
  • LokalizacjaRadom

Napisano 15 maj 2022 - 09:13

Ze swojej strony dodam, że nie będą kontynuowane. Sprawa związana jest z kilkoma kwestiami:

- zupełnie nie opłacalne - po prostu przez ostatnie lata dołożyliśmy do tych imprez - koszty związane z organizacją są większe niż przychody (trzeba o tym jasno napisać),

- mimo wszystko trudności w uzyskaniu sponsoringu od największych firm wędkarskich w Polsce - było kilka firm wzorowych, z którymi nam się fantastycznie współpracowało

- ogromne zaangażowanie - organizacja jednej imprezy to wiele miesięcy przygotowań - nie widać tego w ogóle ale my tylko wiemy ile potrzebne było czasu i zachodu by pozałatwiać wszystkie pozwolenia, zezwolenia itd.

- bardzo duża inwestycja prywatnego czasu i energii - ja powiem szczerze, że po cyklu kilku imprez to musiałem kilka miesięcy dochodzić do siebie 

 

Postanowiłem nie kontynuować cyklu. 

 

Były też plusy - wiele plusów. Ludzie. Super firmy, które mimo, że niektóre były małe oddawały nam swój czas, wszystko co miały by tylko pojawić się na imprezach, chwile radości, wspomnienia. Ale ... ja straciłem siły i chyba w ogóle pasję do wędkowania po tych imprezach :) Taka prawda. Po prostu był to ogromny wysiłek.

Szkoda, wielka szkoda... bo to były najlepsze imprezy w Polsce pod względem organizacji jak i tego że dawaliście radę co zawody zaskoczyć czymś ciekawym nie daliście się nudzić uczestnikom, fajne różne miejsca do wędkowania, super ludzie i atmosfera, nocne maratony w środku Wrocka to coś czego się nie zapomni. 

Nigdy nie mów nigdy Remku :) może kiedyś jeszcze coś się wykluje. Zainteresowanie z roku na rok było coraz większe, a i trochę się przez  ten czas też pozmieniało firmy tez coraz bardziej chętne na różne współprace i reklamę. A ekipę od organizacji mieliście mega mocna może teraz nawet jest " mocniejsza "...  :)






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych